1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55 tys.
  • Odpowiedzi534
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Jak zapomniec!! (535)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak zapomniec!!

Napisał(a): Gość -

Wiem,ze wczesniej sie codziennie odzywalam,bo codziennie u mnie sie cos dzialo tak jak na samym poczatku. W tej chwili wszystko stoi u mnie w miejscu.
Cisza od strony meza ,a ja sie z nim wgole niekontaktuje,bo niemam z nim o czym rozmawiac i na jaki temat. Brak jakiejs normalnej rozmowy z jego strony i wogole. Ja spasowalam na wszystko z jego strony.
A u mnie dziwne zmiany tez poczesci na mojej drodze stanal mezczyzna,ktory jest po takich samych przejsciach jak ja,czyli on juz jest 3 lata po rozwodzie i bardzo dobrze nawet swietnie sie z nim dogaduje. Bardzo go lubie on natomiast mi wyznal ze cos wiecej czuje do mnie,ale ja nie tego narazie szukam ,bo ja go trajtuje jako bliskiego przyjaciela z kim moge wkoncu porozmawiac, nawet lepiej sie dogaduje z nim niz z mezem przez te 10 lat. Czuje sie przy nim naprawde inaczej jak prawdziwa kobieta. Bo jest taki czuly i romantyczny. Niestety ja w tej chwili niemam zaufania do nikogo ale jakos mu ufam we wszystkim bo sie bardzi dobrze przy nim czuje. I mam serce rozdarte bo jeszcze gdzies tam w sercu kocham meza swojego ale go tez bardzo lubie,i naszym rozmowa nieema konca!!
INTERIA.PL

Dobrze mieć obok siebie kogoś komu możesz się wygada, kto ma przeżył to co ty. Wcale się nie dziwię że nie chcesz sie angażować masz czas, Ale taka osoba obok ciebie, przyjaciel z którym możesz porozmawiać, wyżalić się przyda ci się, podbuduje twoje twoje poczucie kobiecości. A na coś więcej przyjdzie odpowiedni moment, a razie masz nie uregulowane sprawy z twoim jeszcze ,mężem, nie do końca przeszła ci miłość do niego, a zaufanie które twój mąż zniszczył jeszcze długo będzie się za tobą ciągnęło.
A że mąż sie nie odzywa i dobrze, ty tez się nie odzywaj, tak szczerze to już chyba nie macie sobie nic do powiedzenia. Nie długo chyba będzie wyznaczona sprawa rozwodowa i dopiero po jej zakończeniu, a właściwie zakończeniu waszego związku, zaczniesz myśleć i żyć inaczej, bo nie wierzę że jeszcze gdzieś tam w podświadomości nie liczysz na to ze on wróci, a to nie prawda, on nie wróci. Definitywne zakończenie małżeństwa dopiero uzmysłowi ci że juz nie masz na co czekać, tamto się skończyło i czas ruszać dalej z życiem

Reklama

Wlasnie sie zalogowalam,jestem cala i zdrowa.
Remont mam w domu i sie nieodzywam bo na internet niemam czasu duzo pracy!
Dom teraz inaczej wyglada.
Ufff stare czasu juz za mna,jestem szczesliwa moge tak powiedziec.
Nowe zycie sie zaczyna u mnie i nowy etap w moim zyciu. Ciesze sie jak male dziecko. Ten nowy mezczyzna dodal mi skrzydel i chce mi sie zyc na nowu! ;-)
Chociaz jeszcze przedemna sprawa rozwodowa ale to tylko formalnosc bedzie z mojej strony.
:-)

mietusiek Wlasnie sie zalogowalam,jestem cala i zdrowa.
Remont mam w domu i sie nieodzywam bo na internet niemam czasu duzo pracy!
Dom teraz inaczej wyglada.
Ufff stare czasu juz za mna,jestem szczesliwa moge tak powiedziec.
Nowe zycie sie zaczyna u mnie i nowy etap w moim zyciu. Ciesze sie jak male dziecko. Ten nowy mezczyzna dodal mi skrzydel i chce mi sie zyc na nowu! ;-)
Chociaz jeszcze przedemna sprawa rozwodowa ale to tylko formalnosc bedzie z mojej strony.
:-)
Cieszę się, że zaczynasz życie od nowa. Zasługujesz na to co najlepsze po tym co przeszłaś.
Tamten etap życia na pewno bardzo cię zranił, ale też nauczył dużo, jesteś teraz silniejszą kobietą i na pewno po raz drugi nie popełnisz tych samych błędów. Życzę ci szczęścia i odezwij się czasem.

Reklama

mietusiek Napewno bede sie odzywac,tylko swoje zycie upozadkowywuje sobie i od czasu do czasu bede zdawac relacje co sie u mnie dzieje nowego i ciekawego!!
A za szczescie niedziekuje! Toczy sie swoim torem. :-)

I co termin rozprawy wyznaczony, a jak tam nowy amant, znajomość sie rozwija. Odezwij się co tam u ciebie

Reklama

czesc tak z amantem rozmawiam caly czas i jest milo.
Ale czego ja wczoraj sie dowiedzialam to mi sie wlos na glowie zjerzyl.
Odezwala sie do mnie meza kochanka i mi powiedziala ze chyba jest w ciaze z moim mezem ale niechce mu tego mowic bo konczy z nim znajomosc.A w piatek idzie do lekarza aby potwierdzil ciaze.A jej maz od niej odszedl jak ja mu naswietlilam sprawe ze go zdradzila.Teraz to ja nic niewiem i nierozumie.A maz mi ostatnio nawet mowil ze chcialby wrocic do mnie,ze z nia nieutrzymuje kontaktu,a ona mowi ze caly czas sie spotykali.Zapytalam sie to jak to sie niezabezpieczaliscie ona mi to nie tak i dalej nic niepowiedziala co i jak,ze to jej wina jest.Ale tez moj maz mowil jej prawie to samo co mi ze ona karty rozdaje i od niej wszystko zalezy co bedzie z nami mi to samo mowil.Jej ze mnie juz od dawna niekochal i sie cos wypalilo ze ja kocha.A mi ze nieinteresuje go juz ona tylko mnie kocha i ze mna chce byc.To jest jakiss horror.Caly czas mi mydlil oczy ale poco co chcial tym wskorac.Po tej rozmowie z nia mam do niego straszna awersje i nietylko brzydze sie nim i niechce juz sluchac jego wymowek i to ze on chce wrocic.Ja sie go zapytalam wprost czy to prawda to mi nieodpisal nic,cisza z jego strony.Czyli prawda.

mietusiek czesc tak z amantem rozmawiam caly czas i jest milo.
Odezwala sie do mnie meza kochanka i mi powiedziala ze chyba jest w ciaze z moim mezem ale niechce mu tego mowic bo konczy z nim znajomosc.A w piatek idzie do lekarza aby potwierdzil ciaze.A jej maz od niej odszedl jak ja mu naswietlilam sprawe ze go zdradzila.Teraz to ja nic niewiem i nierozumie.A maz mi ostatnio nawet mowil ze chcialby wrocic do mnie,ze z nia nieutrzymuje kontaktu,a ona mowi ze caly czas sie spotykali.Zapytalam sie to jak to sie niezabezpieczaliscie ona mi to nie tak i dalej nic niepowiedziala co i jak,ze to jej wina jest.Ale tez moj maz mowil jej prawie to samo co mi ze ona karty rozdaje i od niej wszystko zalezy co bedzie z nami mi to samo mowil.Jej ze mnie juz od dawna niekochal i sie cos wypalilo ze ja kocha.A mi ze nieinteresuje go juz ona tylko mnie kocha i ze mna chce byc.To jest jakiss horror.Caly czas mi mydlil oczy ale poco co chcial tym wskorac.Po tej rozmowie z nia mam do niego straszna awersje i nietylko brzydze sie nim i niechce juz sluchac jego wymowek i to ze on chce wrocic.Ja sie go zapytalam wprost czy to prawda to mi nieodpisal nic,cisza z jego strony.Czyli prawda.
Dziwię sie że jeszcze z nimi utrzymujesz kontakt, ja wywaliłabym ich ze wszystkich forum, w ogóle nie kontaktowała się, niech się pozabijają, zdradzają, olej ich, nie rozmawiaj, po co ci to. Tylko od nowa wracasz do tego co była, oboje bardzo cię zranili, to co jesteś masochistką, dziewczyno opanuj się. Wygląda to tak jakbyś żyła w nimi trójkącie. Daj sobie z nimi spokój skup się na sobie i swoim życiu bez nich.

Napisał(a): gość -

iwa62
mietusiek czesc tak z amantem rozmawiam caly czas i jest milo.
Dziwię sie że jeszcze z nimi utrzymujesz kontakt, ja wywaliłabym ich ze wszystkich forum, w ogóle nie kontaktowała się, niech się pozabijają, zdradzają, olej ich, nie rozmawiaj, po co ci to. Tylko od nowa wracasz do tego co była, oboje bardzo cię zranili, to co jesteś masochistką, dziewczyno opanuj się. Wygląda to tak jakbyś żyła w nimi trójkącie. Daj sobie z nimi spokój skup się na sobie i swoim życiu bez nich. zaczełas nowe lepsze zycie ona z nim chyba w ciązy a ty jeszcze sie do niego odzywasz nie szanujesz samej siebie a chcesz aby on cie szanował nie pytaj nie rozmawia , czego oczekujesz ze padnie na kolana i sie przyzna , ok a jesli się przyzna w co watpię to co wtedy zrobisz ?

iwa62 Dziwię sie że jeszcze z nimi utrzymujesz kontakt, ja wywaliłabym ich ze wszystkich forum, w ogóle nie kontaktowała się, niech się pozabijają, zdradzają, olej ich, nie rozmawiaj, po co ci to. Tylko od nowa wracasz do tego co była, oboje bardzo cię zranili, to co jesteś masochistką, dziewczyno opanuj się. Wygląda to tak jakbyś żyła w nimi trójkącie. Daj sobie z nimi spokój skup się na sobie i swoim życiu bez nich.
Iwa ja z nimi kontaktu niemam,niepisze do nich,tylko jak oni mi cos pisza to ja jak to ja staram sie byc i jestem grzeczna i dlatego odpisuje.A oni niewyprowadza mnie z rownowagi,ja tylko czytam i odpisuje na ich debilne pytania.Predzej ja ich wyprowadzam z rownowagi swoim spokojem,opanowaniem!! A myslec niemysle bo niemam czasu bo do pracy ide i musze sie zajac praca,a nie rozmyslaniem o nich co sie z nimi dzieje!!

mietusiek
iwa62 Dziwię sie że jeszcze z nimi utrzymujesz kontakt, ja wywaliłabym ich ze wszystkich forum, w ogóle nie kontaktowała się, niech się pozabijają, zdradzają, olej ich, nie rozmawiaj, po co ci to. Tylko od nowa wracasz do tego co była, oboje bardzo cię zranili, to co jesteś masochistką, dziewczyno opanuj się. Wygląda to tak jakbyś żyła w nimi trójkącie. Daj sobie z nimi spokój skup się na sobie i swoim życiu bez nich.
Iwa ja z nimi kontaktu niemam,niepisze do nich,tylko jak oni mi cos pisza to ja jak to ja staram sie byc i jestem grzeczna i dlatego odpisuje.A oni niewyprowadza mnie z rownowagi,ja tylko czytam i odpisuje na ich debilne pytania.Predzej ja ich wyprowadzam z rownowagi swoim spokojem,opanowaniem!! A myslec niemysle bo niemam czasu bo do pracy ide i musze sie zajac praca,a nie rozmyslaniem o nich co sie z nimi dzieje!!
Ja na twoim miejscu bym ich olewała, w ogóle nie reagowała na ich wpisy czy pytania. Zachowywałabym się tak jakbym tego nie widziała i nie czytała, jakby dla mnie nie istnieli.
Uważa,że oboje za bardzo cię zranili bym w ogóle utrzymywać z nimi jakiś kontakt, to są ludzie egoiści bez żadnych zasad moralnych, daj sobie z nimi spokój, no ale to od ciebie zalęży
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy mozna zapomniec ze maz flirtowal w miejscu pracy
  • jak zapomniec forum
  • zdradziłem a teraz mam problemy ze wzwodem
Do góry strony: Jak zapomniec!!