1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55 tys.
  • Odpowiedzi535
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Jak zapomniec!! (536)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak zapomniec!!

Napisał(a): gość -

Zastanów się czego chcesz ? Piszesz, że wam się "nie układało". To, że podejrzewałaś go o zdrady i kontrolowałaś , świadczy o tym, że coś z waszym małżeństwem było " nie tak"od dawna. Nie było przyjaźni, nie było szacunku i nie było tego, co jest podstawą w małżeństwie- zaufania. Można być zazdrosnym, można nawet .."sprawdzić" partnera, ale nie nagminnie . Zdradził cię,OKŁAMAŁ, jesteś wściekła i masz do tego prawo. Twoja zazdrość, z pewnością nie zmusiła go do zdrady.To głupie usprawiedliwienie. On cię zdradził bo - CHCIAŁ i miał z kim . Zastanów się czego od niego chcesz, co mu oferujesz i po co macie dalej być razem. Czego oczekujesz ? Wierności ? Załóżmy, że będzie ci wierny, ale czy ty mu uwierzysz? A może zamienisz jego i swoje życie w piekło, by go ukarać. Czy jesteś zdolna wybaczyć, czy twój mąż naprawdę zdrady żałuje ? Skoro cie zdradził i ciebie obwinia... nie jest to dla ciebie dobry znak. Czy łączy was coś, o co warto walczyć ? Jeżeli wierność była dla ciebie ważna, nie widzę szans na dalszy szczęśliwy związek.
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): barthezzz -

zawsze jest tak, że osoba która zdradziła zwala winę na partnera za to co się stało. Sam to przerabiałem tylko że mnie dziewczyna zdradziła i mówiła że z mojej winy. Nie dałem się zerwałem z nią kontakt całkowicie. Po pół roku bez zapowiedzi zapukała do moich drzwi ze łzami w oczach, że ona nie może żyć beze mnie. Przyznała się do wszystkiego i jestem z nią znów bo ją kocham. Tym razem jest o wiele lepiej. Wiec zdobądź się na szczerą rozmowę z mężem w tej sprawie i sama ocenisz czy warto... pozdrawiam i powodzenia

Reklama

Reklama

Wiesz co to jest bardzo trudne przezycie. Wiem o czym mowisz bo przezylam to samo. Ludzie roznie radza..zostaw go.. albo walcz o niego.. Wiesz tak naprawde zadna z tych rad nie jest dobra bo tak naprawde Ty I tylko Ty znasz najlepiej swojego meza I jego zachowania I w sumie tylko Ty najlepiej wiesz co na niego zadziala jesli zdecydujesz sie o niego walczyc. Moze byc I tak, ze nie zadziala nic. A moze sie okazac ,ze sie wam uda. W takich sprawach nigdy czlowiek nie ma pewnosci. Pytanie zasadnicze to ..czy chcesz o niego walczyc..Zapomniec nigdy nie zapomnisz nawet jak sie pogodzicie I bedzie miedzy wami dobrze. Dlatego musisz zadac sobie pytanie czy chcesz nadal z Nim byc czy nie I czy dasz rade zyc z Nim wiedzac o zdradzie. Czy potraficie razem normalnie funkcjonowac. Jest to mozliwe ale bardzo bardzo trudne...W moim przypadku kiedy maz mnie zdradzil moim bldedem bylo to,ze nie wyrzucilam go z domu I z zycia.Teraz to wiem ale to troche za pozno. Gdybym to zrobila I ja I maz na 90 procent bylibysmy nadal razem. A nie wyrzucajac go z domu tylko litujac sie nad nim czekajac,ze moze sie cos zmieni dalam mu poczucie bezpieczenstwa, stabilizacji I mozliwosc unormowania sytuacji a nastepnie po dlugim dlugim czasie wyprowadzenia sie samemu I zostawienia mnie. Ale to dluga historia I nie bede jej tutaj opowiadac. Zapomniec nie zapomnisz. Zycze wam aby sie Wam wszystko unormowalo a jesli stanie sie inaczej tzn odejdziesz od Niego badz On od Ciebie to coz, bedzie bolalo I to bardzo ale teraz z biegiem czasu wiem ,ze zycie sie na tym nie konczy I choc nadal pamietam tamte wydarzenia mam swoje , nowe zycie z kims kto kazdego dnia udowadnia mi,ze mnie kocha a ja kazdego dnia coraz bardziej sie usmiecham czego I Tobie zycze.

dziewczyno, czy to jest prowokacja ? jesli nie, to az nie moge uwierzyc, ze mozesz byc taka glupiutka . chodzi mi o twoj styl I bledy ort. Ile ty masz lat , ja mysle ,ze 15 I nie masz zadnego meza, tylko piszesz ,bo ci sie nudzi.
Jesli to prawdziwwy problem, to widocznie mezowi znudzila sie glupiutka , zazdrosna I sprawdzajaca go wszedzie kobieta. Nie moge czytac tych twoich wypocin.sorry.

mietusiek To nie chodzi o szpiegostwo.Kiedys przez czysty przypadek pisal z kolezanka w komputerze,odszedl ja podeszlam aby cos w kompie sprawdzic i przeczytalam bo ona w tej chwili cos napisala.I oty co tam rozmawiali przeroslo mnie i wskazywalo na to ze cos ich laczy i od tamtej pory moj maz dziwnie sie zachowywal.Ja sie go zapytalam wprost czy ma romans on zaprzeczyl ze nie ale dalej z nia pisal tym razem w komurce.Szedl do lazienki to z telefonem wszedzie z telefonem.Pozniej na spokojnie sie jego raz jeszcze zapytalam znowu mi odpowiedzial ze nie i sie skonczylo.Ze mna zadko rozmawial bo tez pozno zaczal wracac do domu ja cierpliwie czekalam,ale jak zaczal miec problemy z wzwodem jak przy mnie byl obarczal sie ze jest przemeczony i przestalismy sie wogole kochac.
Wiec niewytrzymalam bo mi kobieca intuicja cos innego podpowiadala ze wina jest cos innego niz przemeczenie.Wiec podlozylam dyktafon i niestety sie niemylilam co do niego.A problemy byly dlatego ze bardziej chcial z nia byc i go bardziej chyba pociagala niz ja.Ale jak mu przedstawilam dowody to sie przyznal oczywiscie ta dziewucha sie nieprzyznaje,ze nic niezrobila.To ja jego sie zapytalam czy jak kogos sie kocha to sie zdradza on natomiast czaly czas mi mowi ze mnie kocha
Gdzie tu sens gdzie logika nierozumie takich ludzi.Ona tez jak kiedys z nia rozmawialam w luznej rozmowie o rodzinie tez mi powiedziala ze meza swojego bardzo kocha i nigdy by nic jemu zlego nie zrobila a tym bardziej by zadnego malzenstwa nierozwalila.I pogratulowac jej wlasnie to zrobila.Jest zajebista.A zazdrosna to bylam teraz juz nie niech sobie robi co chce.
Ja też nie rozumiem facetów. Mówią, że kochają, a ich zachowanie mówi co innego. Im dłużej żyję, tym mniej rozumiem.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zdradziłem a teraz mam problemy ze wzwodem
  • jak zapomniec forum
  • czy mozna zapomniec ze maz flirtowal w miejscu pracy
Do góry strony: Jak zapomniec!!