1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55 tys.
  • Odpowiedzi535
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Jak zapomniec!! (536)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak zapomniec!!

Napisał(a): gość -

jak mozna nie sprawdzać kiedy na kazdym kroku widac jak mąż chowa telefon, ukradkiem się wymyka, wysyła sms. Przecież żaden facet się nie przyzna. Bedzie utrzymywał taki stan rzeczy bo jest mu to na rękę. A żona co ma nic nie robic tylko spokojnie czekać i patrzec. Jezu nie moge czytać tych durnych komentarzy. Jak zdradził to niech zachowa się przyzwoicie i się wynosi a nie udaje wierność.
Kochana dobrze ci radze wystaw walizki za drzwi niech idzie do tej zdziry z którą cię zdradził, nie ma przeproś. ZDRADZIŁ i już zawsze będzie, choćbyś nie wiem co zrobiła..
INTERIA.PL

głupio gadasz wszystko jasne jeśli bał sie sprawdzania to znaczy ze miał coś na sumieniu . A co Twoim zdaniem nie sprawdzać i udawać ze wszystko ok a on ma posuwac inną? Widać ze nie byłaś w takiej sytuacji więc nie zabieraj głosu

Reklama

FACECI NIE MUSZĄ MIEĆ POWODÓW DO ZDRADY! To bzdura! Oni poprostu to robią kiedy tylko mają okazję i już! Tacy już są i żaden z nich mi nie powie że jest inaczej/no może jeden na miljon!/. A obarczanie winą za 'to' kobiete to chwyt poniżej pasa!!!!!

Reklama

gość ale masz problem też go zdradz i będziecie kwita
a za kogo ty ją masz?
może ona nie jest i nie chce być taka sama jak jej facet?
jestem facetem i potępiam kur...wo!
nie ma usprawiedliwienia dla mnie dla takiego czynu...
pozdrawiam i głowa do góry:)
to nie ty się sku....aś...
przepraszam za brzydkie określenia, ale dla takiego postępowania innych nie znam

Reklama

gość sprawa to najwyżej może być świeża trutniu bez szkoły, jakbym z takim nieukiem miał mieszkać to pewnie zrobiłbym podobnie
Nie każdy jest mistrzem ortografii!Za to prawie każdy wie,że truteń to samiec pszczoły miodnej.. Tej kobiecie można parę rzeczy zarzucić ale nie lenistwo..

Wina, leży 100% po stronie twojego męża, i dodam, że jestem facetem, któremu również nie układa się w związku i nie uważam iż to z mojej winy, ale jeśli miał bym się przespać z inną kobietą to tylko PO ROZWODZIE- NIGDY WCZEŚNIEJ ! Szpiegowałaś go bo jak widać miałaś ku temu poważne powody. Teraz jedyną radą dla Ciebie jest rozwód, innej opcji nie ma, nie jest to proste, jeśli go kochasz ale jest to jedyna trafna opcja.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zdradziłem a teraz mam problemy ze wzwodem
  • jak zapomniec forum
  • czy mozna zapomniec ze maz flirtowal w miejscu pracy
Do góry strony: Jak zapomniec!!