1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55 tys.
  • Odpowiedzi535
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Jak zapomniec!! (536)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak zapomniec!!

Napisał(a): gość -

Takich rzeczy,poprostu nie da sie zaapomniec.Ja kiedys przypadkiem zobaczylam sms-a u swojego faceta o Tresci Kocham Cie..........Dalo mi to odrazu i bardzoooo duzo do myslenia.Nigdy chyba nie poczulam sie tak bardzo upokorzona jak wtedy....Facet co?Oczywiscie sie wypieral.....Przyznal sie po ponad 3 miesiacach.BOLI STARSZNIE!!!!;(

Reklama

Reklama

Dziewczyno , nie zapomnisz.On będzie cię zawsze zdradzał,nie z tą to z inną,dobrze się zastanów czy chcesz tak żyć i mieć za plecami litościwe spojrzenia sąsiadów(wiem co piszę). Gdyby naprawdę cię kochał nigdy nawet by nie pomyślał o przygodzie, więc musisz poważnie zastanowić się nad swoim życiem.Jest zbyt piękne i zbyt krótkie aby marnować je na ciągłe wątpliwości.

Reklama

daj sobie spokój dziewczyno z tym facetem musisz podjąć odważną decyzję, jeśli Cię oszukiwał kłamał to znaczy ze nie jest nic wart,bo ktoś kto kocha nie kłamie i nie szuka gdzie indziej, a Ty nigdy nie zapomnisz i juz nie będziesz w stanie mu zaufać , bo jeśli raz zawiódł twoje zaufanie to już go nie odbuduje, a Ty już zawsze będziesz go podejrzewać i dopatrywać się zdrady,już nigdy nie będzie normalnie, to nie jest życie, mówię Ci to z własnego doświadczenia
JAK

Tego nie zapomnisz.I dobrze.Skoro zdradził to miał powód-nie dałaś mu miłości.Zapewne dzieci lub dziecko było na pierwszym miejscu a on ostatni.To przyczyna większości zdrad.Mąż jest potrzebny do tego aby zrobić dziecko a później niech się buja.No ale jego wina.

ale jesteś głupia i do tego robisz straszne błędy ortograficzne !! A do tego jak piszesz o Waszych sprawach i Twoich odczuciach to tak płasko, bez polotu i większego zaangażowania, bo " on mi a ja jemu, a potem ona ...", babo : zadbaj o siebie, olej obowiązki: sytą kolacje i ciepłe czyste gacie mężulka, idź do kosmetyczki,zrób sobie hennę, manicure, kup fajną, czarną, fioletową, bordową ( jaką zamarzysz) bieliznę, pociąg usta czerwona kredką i... patrz jak zapomina o tamtej i skomle u Twych stóp, a potem ...TAK TRZYMAJ, kochana :)))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zdradziłem a teraz mam problemy ze wzwodem
  • jak zapomniec forum
  • czy mozna zapomniec ze maz flirtowal w miejscu pracy
Do góry strony: Jak zapomniec!!