1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55 tys.
  • Odpowiedzi535
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Jak zapomniec!! (536)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak zapomniec!!

Napisał(a): gość -

Pewnie teraz czujesz się fatalnie,ale jeśli kochasz go a on Ciebie i chcecie być razem to proponuje terapie dla małżeństw. Nie daje ona gotowych rozwiązań, nie ocenia kto zawinił ale pokazuje to co tracimy z oczu w rutynie dnia codziennego. Może warto porozmawiać i spróbować- oceńcie to sami. Ja życzę z głębi serca szczęścia bez względu jak to się zakończy.
INTERIA.PL

Zazdrość niszczy wszystko. Miłość nie jest zazdrosna o czym napisał Apostoł Paweł. Ja mam taką żonę i wierzcie mi od trzech lat wmawia mi zdrady i jeszcze inne głupstwa. Kocham ją , ale jestem już u kresu wytrzymałości. Rozwód jest coraz bliżej, tym bardziej, że ona już mi nie ufa,powiedziała mi. Nie jestem zainteresowany skokiem w bok, bo to tylko spuści z krzyża, a problem zostanie.

Reklama

Wiesz mój mąż tez mnie zdradził .Przeczytałam SMS -a od kochanki -mężatki mojej przyjaciółki .Nie przyznał się .Twierdził ze to tylko przyjażń .A ja czekałam cierpliwie .Miałam wyjechać był mąż pewny i sprowadził ją do mieszkania a w pewnym momencie weszłam Byli tak sobą zajęci ,że nawet nie zauważyli ze ja jestem .Przepraszali mnie i tez tłumaczyli ze to chwila zapomnienia .Poszłam do jej męża i powiedziałam co się wydarzyło .Lecz jej mąż nie uwierzył mi bo ona bardzo płakała i powiedziała ze nie jest prawdą .Tylko jego kocha i zostali razem .Natomiast ja byłam bardzo uczciwa .Po tym przeżyciu stałam się okropna i straciłam zaufanie do kogokolwiek
Mąż ze mną nie mieszka wyrzuciłam go z mieszkania i jest sam .Ja natomiast jestem elegancka i zabawiam się z mężczyznami i tym sposobem nie żałuję żadnej kobiety obojętnie czy samotna czy mężatka .Mąż chciał wrócić ale nie wybaczyłam mu i nie ma odwrotu . Pewnego dnia przyszedł z kwiatami a ja byłam z przyjacielem .Gdy zauważyłam przez wizjer w drzwiach ze to mój były mąż .Rozebrałam się byłam tylko w stringach Błagał mnie że chce wrócić i mi wszystko wybaczy A ja powiedziałam tylko mnie się nie zdradza i nie chce wybaczenia .Oświadczyłam że to tylko jego wina ,ze jestem taka jaka jestem . Kazał mi przemyśleć ale ja tylko się uśmiechałam .Może ktoś pomyśli o mnie krytycznie .Więc odpowiem krótko lubię krytykę i jest mi obojętnie Nikomu nie współczuje .A życie toczy się dalej I powiem szczerze lubię takie życie jestem wolna

mietusiek To nie chodzi o szpiegostwo.Kiedys przez czysty przypadek pisal z kolezanka w komputerze,odszedl ja podeszlam aby cos w kompie sprawdzic i przeczytalam bo ona w tej chwili cos napisala.I oty co tam rozmawiali przeroslo mnie i wskazywalo na to ze cos ich laczy i od tamtej pory moj maz dziwnie sie zachowywal.Ja sie go zapytalam wprost czy ma romans on zaprzeczyl ze nie ale dalej z nia pisal tym razem w komurce.Szedl do lazienki to z telefonem wszedzie z telefonem.Pozniej na spokojnie sie jego raz jeszcze zapytalam znowu mi odpowiedzial ze nie i sie skonczylo.Ze mna zadko rozmawial bo tez pozno zaczal wracac do domu ja cierpliwie czekalam,ale jak zaczal miec problemy z wzwodem jak przy mnie byl obarczal sie ze jest przemeczony i przestalismy sie wogole kochac.
Wiec niewytrzymalam bo mi kobieca intuicja cos innego podpowiadala ze wina jest cos innego niz przemeczenie.Wiec podlozylam dyktafon i niestety sie niemylilam co do niego.A problemy byly dlatego ze bardziej chcial z nia byc i go bardziej chyba pociagala niz ja.Ale jak mu przedstawilam dowody to sie przyznal oczywiscie ta dziewucha sie nieprzyznaje,ze nic niezrobila.To ja jego sie zapytalam czy jak kogos sie kocha to sie zdradza on natomiast czaly czas mi mowi ze mnie kocha
Gdzie tu sens gdzie logika nierozumie takich ludzi.Ona tez jak kiedys z nia rozmawialam w luznej rozmowie o rodzinie tez mi powiedziala ze meza swojego bardzo kocha i nigdy by nic jemu zlego nie zrobila a tym bardziej by zadnego malzenstwa nierozwalila.I pogratulowac jej wlasnie to zrobila.Jest zajebista.A zazdrosna to bylam teraz juz nie niech sobie robi co chce.
Ty masz Problem z ortografia, a nie z mezem. Zajmij sie swoja edukacja.

Reklama

Ale z Was naiwniaki, ten tekst to prowokacja, nabijanie kasy na reklamach wyświetlanych z boku a Wy się tak angażujecie.
Jakby to była prawda to prosta sprawa mężulkowi liścia w twarz i wypier... daleko, a nie ciaćkać się z qrwiarzem i roznosicielem wenery. Pozdro !!!

Reklama

Napisał(a): ecres2 -

mąż zdradził raz, zrobi to jeszcze i jeszcze, nie łudz się, to ze mówi że kocha nic nie znaczy w jego ustach, jeżeli się kocha to nawe nie myśli o zdradzie. Nigdy tego nie zapomnisz, w każdym jego słowie, ruchu, będziesz podejrzewać fałsz. Widocznie jest mu wygodnie w waszym domu mieszkać, a kochać to już z kim innym. Moja rada, zostaw gnojka, pamięć o zdradzie będzie w tobie tkwiła całe życie, wiem że to trudne ale zrób tak, bedziesz jeszcze bardzo szczęśliwa z kim innym, po co ci takie bez honoru badziewie

Napisał(a): Gość -

Wracając do tematu - zdrady tak szybko zapomnieć się niestety nie da. O tym pamiętamy całe życie. Jak zapomnieć? - każdy przeżywa to na swój wiadomy sposób. Jedni przechodzą nad tym do porządku dziennego- bo wiedzą, że raczej niczego nie zdziałają, a każde kłótnie tylko sprawę pogarszają,mimo, że łatwo nie jest. Inni albo odchodzą, albo wystawiają walizki mężowi za drzwi. Ale pomimo tego, że zdrady raczej się nie wybacza, szansę należy dać każdemu. Może ktoś coś wreszcie zrozumie, że tak dobrze,jak przy własnej ślubnej, nie będzie nigdzie.A z drugiej strony najlepiej jest doradzać komuś,jeśli samemu się czegoś podobnego nie przeżyło.Ale nikt nam nie obiecywał i nie dawał żadnej gwarancji, że nasze życie będzie przebiegało bezproblemowo.Są i wzloty i upadki.,mimo, że czasami tych drugich bywa dużo więcej.

Napisał(a): Gość -

mietusiek W piatek dowiedzialam sie ze maz mnie zdradzil mam nagranie z dyktafonu ich uniesienia bardzo bolalo mnie jak tego sluchalam.Teraz caly czas mam w glowie te ich jeki i rozkosze.Kiedy zamkne oczy to nawet widze ich tak jakbym tam byla i patrzyla.Maz mieszka ze mna nadal ale w osobnych pokojach.Jak mam sobie poradzic z zapomnieniem.Wiem ze to jest swierza sprawa ale to strasznie boli i mnie meczy.
Powiedz mu że wiesz o jego zdradzie i wybacz mu ...Bez wybaczania nie ma związku ..
"Wiem że mnie zdradzasz ,ale ci wybaczam bo jesteś słabego charakteru!!"
I wybacz mu nie tylko słowami ale i sercem ...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zdradziłem a teraz mam problemy ze wzwodem
  • jak zapomniec forum
  • czy mozna zapomniec ze maz flirtowal w miejscu pracy
Do góry strony: Jak zapomniec!!