1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55 tys.
  • Odpowiedzi534
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Jak zapomniec!! (535)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak zapomniec!!

Napisał(a): Gość -

Bzdury jak niewiem co.JAk chodzilam do podstawowki to bawila sie w to!!
gość Sorry, ale musi się spełnić....
Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie...
Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz,
To funkcjonuje....Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie.
... spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości.

Wypowiedz życzenie jak skończy sie.
odliczanie:
10...
09...
08...
07...
06...
05...
04...
03...
02...
01...

*Wypowiedz życzenie*

Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy.
Jeśli tego nie zrobisz stanie się.
przeciwność Twojego życzenia

Napisał(a): gość -

[cytat kogo=gość]Posłuchaj, bycie ze sobą to nie tylko spełnianie "małżeńskich obowiązków" , to szacunek do siebie wzajemnie, zaufanie do partnera. Tobie jednak brak tego zaufania-ciągle podejrzewasz męża o zdradę.W końcu doprowadziłaś do tego, że zdradził Cię. Żaden facet nie wytrzyma ciągłego gderania o zdradzie. A Ty musisz się leczyć z chorobliwej zazdrości,która fachowym językiem nazywa się "ZESPÓŁ OTELLA". Życzę Ci abyś zmieniła swoje nastawienie do życia i partnera.Jeżeli żyje i mieszka się z ludźmi,to trzeba z nimi rozmawiać.Życzę poprawy stosunków między Wami, nie podejrzewaj męża na każdym kroku o "skok w bok"

keloimi][cytat kogo=mietusiek Tak powiedzial mi dlaczego zdradzi oczywiscie obwinia mnie.Powiem nieukladalo nam sie bo ja go sprawdzalam ,mowilam mu ze mam watpliwosci ze mnie zdradza on sie wypieral .Nierozmawialismy prawie wogole.Ze mial chwile slabosci.I dlatego tak zrobil zeby mnie ukarac za moje podejrzenia.Ja sie niepoczuwam do winy ze to moja wina ja za mocno kochalam go i dlatego sprawdzalam za kazdym razem go..Jednak wpad i sie stalo.teraz wogole nierozmawiamy albo on niewytrzyma i sam sie wyprowadzi albo ja i go wyp.....le na zbity pysk!!A zapomniec to chyba nigdy niezapomne bo on byl moja miloscia zycia a ja jego a jednak ja niemoge miec chwil slabosci i pojsc na bok bo jak sie kogos naprawdez calego serca kocha jak to mi maz zawsze mowil ze mnie takkocha to mimi chwil slabosci niezdradza.
Przecież Ty jesteś chorobliwie zazdrosna ..... quwa .... jakie znowu nagrywanie ??
Tego nikt nie wytrzyma .Miłość polega nie tylko na niezdradzaniu ale i na zaufaniu i ....rozmawianiu .;;;;;; DO GOSCIA ;; CO TY PIEPSZYSZ O ZAUFANIU podłozyła męzusiowi dyktafon no i bardzo dobrze ma dowody zdrady , a ty go bronisz pisząc ze nikt tego nie wytrzyma to znaczy ze jak nie wytrzymał to se kochanke na bzykanie załatwił na rozładowanie napiecia farmazony piszesz i jeszcze go bronisz ot ciekawe

Reklama

gość][cytat kogo=gość Posłuchaj, bycie ze sobą to nie tylko spełnianie "małżeńskich obowiązków" , to szacunek do siebie wzajemnie, zaufanie do partnera. Tobie jednak brak tego zaufania-ciągle podejrzewasz męża o zdradę.W końcu doprowadziłaś do tego, że zdradził Cię. Żaden facet nie wytrzyma ciągłego gderania o zdradzie. A Ty musisz się leczyć z chorobliwej zazdrości,która fachowym językiem nazywa się "ZESPÓŁ OTELLA". Życzę Ci abyś zmieniła swoje nastawienie do życia i partnera.Jeżeli żyje i mieszka się z ludźmi,to trzeba z nimi rozmawiać.Życzę poprawy stosunków między Wami, nie podejrzewaj męża na każdym kroku o "skok w bok"

keloimi][cytat kogo=mietusiek Tak powiedzial mi dlaczego zdradzi oczywiscie obwinia mnie.Powiem nieukladalo nam sie bo ja go sprawdzalam ,mowilam mu ze mam watpliwosci ze mnie zdradza on sie wypieral .Nierozmawialismy prawie wogole.Ze mial chwile slabosci.I dlatego tak zrobil zeby mnie ukarac za moje podejrzenia.Ja sie niepoczuwam do winy ze to moja wina ja za mocno kochalam go i dlatego sprawdzalam za kazdym razem go..Jednak wpad i sie stalo.teraz wogole nierozmawiamy albo on niewytrzyma i sam sie wyprowadzi albo ja i go wyp.....le na zbity pysk!!A zapomniec to chyba nigdy niezapomne bo on byl moja miloscia zycia a ja jego a jednak ja niemoge miec chwil slabosci i pojsc na bok bo jak sie kogos naprawdez calego serca kocha jak to mi maz zawsze mowil ze mnie takkocha to mimi chwil slabosci niezdradza.
Przecież Ty jesteś chorobliwie zazdrosna ..... quwa .... jakie znowu nagrywanie ??
Tego nikt nie wytrzyma .Miłość polega nie tylko na niezdradzaniu ale i na zaufaniu i ....rozmawianiu .;;;;;; DO GOSCIA ;; CO TY PIEPSZYSZ O ZAUFANIU podłozyła męzusiowi dyktafon no i bardzo dobrze ma dowody zdrady , a ty go bronisz pisząc ze nikt tego nie wytrzyma to znaczy ze jak nie wytrzymał to se kochanke na bzykanie załatwił na rozładowanie napiecia farmazony piszesz i jeszcze go bronisz ot ciekawe
tak ma sz racje jak sie jest zdrajca to powinno sie kontrolowac kazdy jego krok bo partnekra ma prawo wiedziec czy jest w porzadku w stosunku do niej ale jeszcze po wykryciu zdrady on jeszcze ma jakies problemy tak nikt takiej zdrady nie wytrzyma a ona powinna go wystawic za drzwi i won do ladacznicy

mietusiek No wlasnie dalam mu jeszcze jedna szanse.Widze ze sie stara i objecuje,ale czujna jestem do tej pory.Niesprawdzam napewno bo to niema sensu,objecal ze juz wiecej mnie niezaiwdze i wszystko zrobi co w jego mocy aby bylo jeszcze lepiej w naszym malzenstwie niz bylo.
narazie mu sie to udaje bo widze poprawe z jego strony,ale na jak dlugo nieiwem.powiedzial ze do konca zycia chce byc ze mna.
Czas pokaze,moze zle zrobial ale coz moze po raz drugi bede cierpiala!!
Masz rację musisz być czujna, bo wiesz co oznaczają mężowskie obiecanki?. Obiecuje jedno, a robi drugie, ale dobrze, że dałaś mu jeszcze jedną szansę. Czas pokaże, czy warto było. Powodzenia i trzymaj się cieplutko.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

mori669 Nie było w tym nic dziwnego

wkurzyłem Ciebie, zawiodłem

poznałaś lepszego.

Spędzałaś z Nim

mi ukradzione chwile

było zajebiscie

dobrze się bawiłaś.

Lecz dnia pewnego i on poznał kogoś nowego