1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55 tys.
  • Odpowiedzi534
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Jak zapomniec!! (535)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak zapomniec!!

Napisał(a): Gość -

dałaś mu ultimatum i co teraz będziesz nie konsekwentna, zastanów się bo coś mówi nalezy to egzekwować, będzie sądził że może cię zwodzić w nie skończoność, gdyż i tak nie dotrzymasz słowa. Nie wie ...... zastanów się, przemyśl

siedzisz myślisz i czekasz, nie spisz po nocach, ta cała sytuacja wykańcza cię psychicznie a on co w tym czasie robi??????? Czy choć raz pomyślał o tobie, jak się czujesz, czy wszystko u ciebie w porządku, odezwał się sam od siebie pierwszy ???? nie chce ci powiedzieć gdzie mieszka???? nie chce cię widzieć?????

Reklama

iwa62 siedzisz myślisz i czekasz, nie spisz po nocach, ta cała sytuacja wykańcza cię psychicznie a on co w tym czasie robi??????? Czy choć raz pomyślał o tobie, jak się czujesz, czy wszystko u ciebie w porządku, odezwał się sam od siebie pierwszy ???? nie chce ci powiedzieć gdzie mieszka???? nie chce cię widzieć?????
Dokladnie wszystkie te rzeczy ktore tu wspomnialas niezrobil.Nawet wczoraj jak ze mna rozmawial niezapytal sie jak sie czuje bardzo to boli.Jedynie to tylko ze to ja sie go zapytalam ,moze juz mowilam to,czy choz przez chwila sie zastanowil co ja czuje w tym momecie,Oczywiscie odpowiedzial TAK i dalej cisza.
Niechce mi sie juz do niego odzywac bo to chyba niema sensu on dalej z nia rozmawia napewno a ja siedze i mysle w domu i sie zastanawiam.

Reklama

Termin chyba twojego ultimatum przeszedł a on milczy to znaczy że chyba już koniec pogodź sie z tym nic innego chyba ci nie pozostaje, szkoda tylko że po tylu latach nie ma ci nic do powiedzenia to jest nie uczciwe wobec ciebie, ale on właściwie taki jest nie uczciwy kłamliwy drań.

Reklama

Niewiem moze i mysli o tamtej.Od jutra ide juz do pracy moze niebede sie zastanawiac co dalej.No wlasnie ultimatum dalam nieodezwal sie powiedzial tylko ze ma metlik w glowie niewiem co to ma znaczyc ten metlik,oco tak naprawde chodzi z tym wszystkim.

nie chce krakać ale on do ciebie nie wróci, przykro mi, zachowuje się tak jak rozkapryszone dziecko któremu zabrano lizaka i teraz karze osobę która to zrobiła. Olej go poszukaj jakiegoś faceta i zacznij z nim nie winny flirt. Idź do fryzjera, kup fajny ciuch, wyszykuj się i zabaw, oczywiście nić na poważnie tylko tak dla zabawy, nie wierzę że nie ma gdzieś obok ciebie fajnego wolnego kolegi z którym nie mogłabyś trochę poflirtować. Taka zabawa podniesie cię na duchu pod buduje twoje zniszczone przez męża ego. Zrób to nie pokazuj mężowi że cierpisz, że rani cię jego zachowanie, będzie jeszcze bardziej pewny siebie. I faktycznie, nie odzywaj się do niego zachowuj się tak jakbyś to jego milczenie na twoje ultimatum wzięła za odpowiedź - koniec między nami. I tak się staraj się zachowywać, fryzjer, nowe ciuchy i flirt, macie wspólnych znajomych, na pewno ktoś mu doniesie że zmieniłaś fryzurę, a może kolor włosów no i zmień garderobę na bardziej odważną, przyciągającą wzrok facetów. Zadbaj o siebie, swoje samopoczucie, pomyśl że wszystko przed tobą. A w opisie na gg napisz "Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu."

Dzieki za wierszyk napisalam mu niech sie zastanawia jak dalej ,co dalej.Ja juz swoje zrobilam,a jezeli mu niezalzy na tym bo to juz trwa przeszlo tydzien,i jezeli on ma metlik w glowie co ja tez mam to niech wybiera ja albo ona albo niewiem co.Ja juz nieczekam takie slow urzylam piszac do niego.

I bardzo dobrze, zmień jutro wizerunek, po pracy idź na zakupy i do fryzjera od razu poczujesz się lepiej. I zacznij niewinnie flirtować, przekonasz się na co jeszcze cię stać, to pomoże ci od nowa uwierzyć w siebie w swoja wartość. Zmień się o 180 stopni, na pewno ktoś mu doniesie o zmianie twojego wyglądu. zobaczymy jak w tedy się zachowa. A a ten cytat i ta zmiana wyglądu razem wzięte powinny mu dać do myślenia. Ze przestałaś czekać na decyzję jaśnie Pana teraz niech on pierwszy sie odezwie ty milcz, nawet nie wchodź ma gg ani na inne portale, gdzie mógłby cię widzieć w sieci. Ruch należy do nie, ale nie licz na nic bo to chyba na prawdę koniec i zacznij sie z tym powoli godzić. Trzymam kciuki. Napisz jutro jak tam zmiana wyglądu i flircik. Powodzenia

zmiana super u mnie ,ale zadnych nowosci nic wiecej nieodezwal sie.
Wieczorkiem siedze i pije sama ze soba winko i mnie strasznie wzielo i sie poplakalam strasznie niemoglam sie uspokoic.Chyba jakis kryzys przechodze najgorszy okres ponad tydzien minal,a mnie dzis tesknota straszna scisnela !Rycze sama do siebie! :(
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy mozna zapomniec ze maz flirtowal w miejscu pracy
  • jak zapomniec forum
  • zdradziłem a teraz mam problemy ze wzwodem
Do góry strony: Jak zapomniec!!