1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55 tys.
  • Odpowiedzi534
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Jak zapomniec!! (535)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak zapomniec!!

Napisał(a): Gość -

cholera co sie rozklejasz on nie jest warta ani jednej twojej łzy Zapamięta j to sobie ile masz lat 30 to zycie przed tobą i jeszcze spotkasz faceta który będzie stopy całował żebys z ni była. A ten twój były to poskacze z kwiatka na kwiatek i na starość zostanie Może powinnaś się przekonać że mieszkają razem i raz na zawsze wtedy wybiłabyś sobie go z
głowy, nie ma to jak terapia szokowa. Nie masz jakiś przyjaciółek ani koleżanek które by ci potowarzyszyły zawsze to raźniej

Reklama

Mam i to niejedna ,ale jakos mnie dzis wzielo na lzy I wspomnienia.
A lat mam 35 i niemam dzieci i chyba niebede miec bo niemoge.Ale facet wiem ze moge miec lepszego,ale jakos niemoge w tej chwili zapomniec o mezu z ktorym spedzilam 12 lat,to jest rtrudne,ae napewno z czasem bol minie ale to chyba przez to wino mnie rozkleilo.

Reklama

Ty na prawdę jesteś jeszcze młoda. Na prawdę nie płacz wiem że jest ci ciężko i przypuszczam że będzie jeszcze gorzej gdy oficjalnie ci powie że to koniec i wydaje mi się że najgorsze jest dla ciebie to czekanie, boję się że wykończysz się. Mysl o sobie nie o nim bo on na pewno tego nie robi, nie kocha cie ani nie zalezy mu na tobie - wiem piszę przykre rzeczy - ale patrząc z boku, ja tak to odbieram, bo żaden człowiek, który kocha, szanuje nie zachowuje sie tak jak twój mąż., Przykre ale prawdziwe. Dlatego chciałam żebyś zaczęła mysleć o sobie, nie o nim bo on nie jest wart ani jednej twojej mysli

A może powinnas zastosować sama terapię szokową, poproś męża o adres bo ci jest potrzebny do przesłania pozwu rozwodowego. Ale najpierw to przemyśl czy chcesz dalej czekać tylko na co? czy wreszcie postawic sprawę jasno bo wtedy na pewno wszystko sie rozstrzygnie

Reklama

Nie ja juz niebede sie od niego prosic o nic.Napisalam mu duzo rzeczy do pzremyslenia.Jak on nieraczy nic odpisac i napisc sory napisalam mu albo nasze malzenstwo ,albo zegnaj niemam juz zamiaru dluzej czekac.Jego milczenie mi wszystko powiedzialo.Ale tak jak powiedzialam dzis mnie wzielo ale to chyba pod wplywem wina ktorego duzo wypilam i moze dlatego..Dzis jak tak sobie wypilam strasznie chce mi sie do kogos strasznie przytulic!

Powiedz to co masz zamiar siedzieć tydzień dwa, miesiąc czy Bóg wie ile czasu i czekać aż sie odezwie, wybacz ale chyba troche godności w sobie masz, to nie ty masz czekać ale on powinien bo to on jest winny. Czyżbyś o tym zapomniała że to on się gził w samochodzie, zastanów się czy tego nie skończyć i mieć swiadomośc że to ty a niie on postawiłaś kropkę nad i , bo to ty powinnaś zadecydować czy mu przebaczyć i dać mu szansę, a nie on stawia cię w takiej sytuacji i ranić jeszcze bardziej tą nie pewnością. Masz dużo do przemyślenia, dużo do stracenia (duma, godność, szacunek do siebie samej) to wszystko zdeptał twój mąż, że jeżeli ty nie będziesz się szanować to kto będzie to robił.

Napisał(a): gość -

mietusiek Sory ale jakos niepotrafi tak odrazu poderwac faceta.Dopiero co maz odszedl malzenstwo moje zrujnowalo sie ,a tu na otarcie lez podryw.Troszke musze poczekac oswoic sie z tym.Ja jakos tak niepotrafie jeszcze.
I bardzo dobrze, Mietusiek! Żaden tam podryw, to wcale nie pomoże! To instrumentalne traktowanie mężczyzn i może jednemu z nich przysporzyć cierpienia, gdyby okazało się, że zakochał się w Tobie i traktuje Cię naprawdę poważnie, a Ty tylko się nim bawisz. Nie wszyscy mężczyźni są winni, że jeden z nich okazał się draniem. Dość już cierpienia na ziemi, ludzie, nie róbmy sobie tego nawzajem! Szerzmy dobro, nie cierpienie. Już nie mówię o tym, że możesz się po czymś takim poczuć nie lepiej, ale po prostu podle. To nie jest dobry pomysł. Do związku, jakiegokolwiek, trzeba czuć gotowość. A przelotne romanse są miłe w momencie ich trwania, szybko się kończą i pozostawiają po sobie... niesmak na długo. Szczególnie w przypadku osoby tak wrażliwej jak Ty. Iwa dobrze doradza w większości, ale na to akurat nie daj się namówić, bo coś czuję, że Ty jesteś z innej gliny i po Tobie "niezobowiązujący romans" tak po prostu nie spłynie, tylko przysporzy Ci cierpienia...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy mozna zapomniec ze maz flirtowal w miejscu pracy
  • jak zapomniec forum
  • zdradziłem a teraz mam problemy ze wzwodem
Do góry strony: Jak zapomniec!!