34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +3
34 ppt ?

Jak zarobić w domu (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak zarobić w domu

Napisał(a): ~minotoro -

Powiem tak no nie widzi mi się chodzenie do pracy, użeranie się z ludźmi, durne obowiązki i zobowiązania itp. Chciałbym pracować bo wiadomo pieniądze są ważne, ale czy możliwe jest żeby pracować w domu i żeby to miało sens? Jak przeglądam oferty pracy to właściwie nie ma takich które pozwalałyby zarobić w domu. Więc nawet nie wiem gdzie szukać. Jakie są prace które można wykonywać w domu? Jak zarobić w domu? Może coś przez internet? Zupełnie się na tym nie znam, będę wdzięczny za jakieś porady.
INTERIA.PL

Re: Jak zarobić w domu

Napisał(a): Gość -

Agnieszka1005
Jiraya
Agnieszka1005 Lepiej z ludźmi pracować, z rówieśnikami. Zawsze można poznać przyjaciół, kolegów, itp.
Nigdy nie łącz socjalu i pracy.
Dlaczego?
Bo pracy i przyjaciół się nie łączy, poza tym nie ma czegoś takiego. Z chwilą gdy któreś awansuje zaczyna się obmalowywanie dupy drugiej osobie. Pracę wykonuj dobrze, ludziom za dużo o sobie nie zdradzaj, bo powielą plotki i dokolorują odpowiednio.

Napisał(a): Gość -

Marduk1986
Jiraya
Agnieszka1005
Jiraya
Agnieszka1005 Lepiej z ludźmi pracować, z rówieśnikami. Zawsze można poznać przyjaciół, kolegów, itp.
Nigdy nie łącz socjalu i pracy.
Dlaczego?
Bo pracy i przyjaciół się nie łączy, poza tym nie ma czegoś takiego. Z chwilą gdy któreś awansuje zaczyna się obmalowywanie dupy drugiej osobie. Pracę wykonuj dobrze, ludziom za dużo o sobie nie zdradzaj, bo powielą plotki i dokolorują odpowiednio.
A najlepiej jak nic nie wiedzą o tobie, wielu ludzi to zwykłe plociuchy, zdążyłem się przekonać kiedyś, wystarczy jednej osobie o sobie coś powiedzieć, za kilka dni kilka osób już to wie. Od tamtej pory nikomu nic nie mówię o sobie i nic o nikim mnie nie interesuje, to są tylko współpracownicy i nic więcej. Przez moją krótką karierę niektórym współpracownikom udało się awansować na moich dobrych znajomych, ale to wyjątki są :)
Jest jak piszesz - ludzie paplają na lewo i prawo, jakby to im jakieś punkty popularności dodawało. Ja wyznaję zasadę "nie musisz tego wiedzieć" i zdażyło mi się tak kilka razy komuś powiedzieć - ich miny bezcenne. Słabe charaktery.

Napisał(a): Uwaga -

minotoro i podobni to niezwykle niebezpieczni przestępcy.
Zakładają tematy niby niewinne a po czasie spod innych nicków wrzucają niebezpieczne reklamy przestępczych biznesów.
Nie dajce się skusić, bo oprogramownie do tego rzekomego zarabiania zainstaluje Wam mnóstwo niebezpiecznych skryptów.
Możecie stać się botnetem i Bóg wie jakich innych szkód narobi.
Unikać jak ognia i zgłaszać takie wątki do moderacji.

Napisał(a): mrobert15 -

Aldona Przecież ty masz dobrze płatną pracę wykonywaną z domu. Botujesz na Interii zmyślając sztuczne, fikcyjne, ale z życia wzięte tematy. Razem z Interią zarabiacie na głupocie lemingów klikaczy, dopisujących się w takich fikcyjnych tematach.

Bot - niejawny moderator dyskusji internetowychhttp://praca.(...),722236

Bota zazwyczaj poznać po tym, że po założeniu tematu nie uczestniczy już w dyskusji.
Nawet gdybyś nie był botem, to możesz starać się o taką pracę - w przestępczych internetowych korporacjach od mydła i powidła typu Interia, Onet, WP, ale musisz liczyć się z tym, że to są brudne zarobki.
Nawet jeśli to bot to co z tego?
1. Jeśli znajdą się w wątku przydatne odpowiedzi innych użytkowników to nie widzę w tym nic złego (choć póki co w tym wątku takich nie ma ...). Niektórzy mogą skorzystać z pomysłów.
2. Nikt nikogo nie zmusza do udziału w dyskusji.
3. Nie ma obowiązku zaglądania do "przestępczych internetowych korporacji".
4. Więcej luzu :)

Napisał(a): Uwaga -

@mrobert15

Nie ma takich na obecną chwile, ale dziś były. Zgłosiłem je do moderacji, więc ich akurat nie zobaczyłeś, ale nie moja to rola aby odwalać za modów robotę. Zgłoszenia zabierają czas a mnie za to nikt nie płaci. Takie tematy nic dobrego nie zwiastują.

Napisał(a): ~Gosc -

Chcesz zarabiac w domu a nie chiodzic do firmy zaloz sobie w swojej emce firme widmo ktora daleko slychacNie liczysz sie z drugimi rabiesz maszynami bo wolnosc Tomku jest teraz bardziej stosowana i mozna kazdego robic w bambuko kto ci zarzuci ze halasujesz w bloku.To biznes powazny dla klimatyziarzy bo huk ogromny a nie musisz na nikogo tylko ty buczysz innym lokatorom w blokach tak ze nie moga wytrzymac i umieraja szybko..Sa metody czyszczenia z ludzi blokow tylko nie wolno mowic glosno o tym bo czyszczenie halasem w blokach teraz stosowane na poziomie ogromnych pomp klimatyzacyjnych a akustyka dalej w gore roznosi ten halas szum pomp.Tak sie czysci z lokatorow bloki i cale rodziny pracuja maja swietne zyski a lokatorzy sie nie licza bo wystarcza uklady ze sploldzielnia mieszkaniowa i masz satysfakcje i kase bo klimatyzowac obiekty biur tarnowskich czy sasiednich budynkow mieszkalnych to teraz korzysci ogromne an klimayzatorzy maja szanse pozbyc sie ludzi z lokali im potrzebnych .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zarobić w domu