94
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +0
94 ppt ?

Jak zerwać zaręczyny i pozostać w związku ? (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak zerwać zaręczyny i pozostać w związku ?

Napisał(a): gość -

ja cię rozumiem, chcesz być w związku, bo tak jest fajnie, masz faceta pod ręką, do łóżka i towarzystwa , i przy okazji pilnie szukasz czegoś odpowiedniejszego, jak się trafi to z godziny na godzinę jesteś gotowa, przecież nic cię z nikim nie łączy. Jednym słowem jesteś egoistką, oby twój facet szybko się w tym połapał, bo szkoda jego życia.
INTERIA.PL

Nie trudno zauważyć, że większa część z osób wypowiadających się tutaj nie przerasta inteligencją niezbyt rozgarniętego pawiana. Oświadczyny ze strony faceta nie są świętością, jakąś zstępującą z nieba łaską, której odrzucenie jest po prostu niewybaczalne. Jest czymś zupełnie przeciwnym. Odpowiedzialny i bystry facet porozmawia najpierw z dziewczyną, pozna jej punkt widzenia na te sprawy. Zorientuje się, czy zależy jej na ślubie czy może jest to dla niej coś zupełnie niepotrzebnego. Jak nie będzie pewny może nawet zapytać wprost. Oświadczanie ma w sobie jeden dość obrzydliwy element wywoływania presji psychicznej na kobiecie. Stawia ją tak naprawdę przed faktem dokonanym, nie daje czasu do namysłu. Ktoś z was zastawiał się kiedyś po co jest nierzadko drogi pierścionek, kwiaty, eleganckie ubranie? Po to aby dziewczyna nie mogła odmówić- a jeśli śmiałaby to ma wyjść na jędze. Decyzję o zaręczeniu się, powinno podjąć się wspólnie, a nie z zaskoczenia prosić na kolanach. Przez ten cały cyrk kobiety często podejmują niewłaściwą decyzję, nie chcąc urazić narzeczonego. Zaręczyny bez wcześniejszych ustaleń (obustronnych) i przemyślanej decyzji mogą zrujnować nawet bardzo udany związek.

Reklama

Byłam z facetem prawie 2 lata. Poznałam go z moją przyjaciółką, wszystko było ok. Ona go lubiła, ale nic specjalnego. Za to cały czas miałam wrażenie, że ona mu się podoba, że z nią flirtuje. Ale on zaprzeczał, więc nie robiłam z tego wielkiego problemu. Przez większość czasu układało się nam świetnie, ale ostatnie miesiące nie były ciekawe.... No i on powiedział, że chce przerwy, że musi odpocząć. Zgodziłam się. Byłam pewna, że jeszcze będziemy razem, w końcu się kochaliśmy. Spotykałam się częściej z przyjaciółką, rozmawiałam z nią o moich problemach, ona zapewniała, że się jeszcze zejdziemy: przecież tak bardzo się kochacie! Minęły jakieś 2 tygodnie od naszego rozstania. Dowiadywałam się, że mój były bardzo często spotyka się z moją przyjaciółką. Ale twierdzili, że to tylko na gruncie przyjacielskim. Nie czułam w niej zagrożenia, bardzo jej ufałam. Ale zaczęłam zauważać, że on już chyba nic do mnie nie czuje. Wtedy spotkałam się z nią. Rozmawiałyśmy długo. Ona mówiła, że przyjaźń jest dla niej najważniejsza, że nigdy by mi czegoś takiego nie zrobiła, że są rzeczy ważne i ważniejsze.... Po czym tydzień później byli już razem.
Nie wiedziałam co mam zrobić. Zycie runęło mi w jednej chwili… straciłam przyjaciółkę i faceta którego kochałam. Z pomocą przyszedł mi rytualista perun72@interia.pl u którego zamówiłam urok miłosny. Zadziałało. Po kolejnych 2 miesiącach facet znowu był ze mną, a „przyjaciółka” boi się do teraz spojrzeć mi w oczy. Czuję że odzyskałam twarz.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak zerwać zaręczyny
  • chcę zerwać zaręczyny
  • jak zerwac zareczyny
  • zerwałam zaręczyny
  • zerwalem zareczyny
  • zerwałem i chcę wrócić
  • zerwałem zaręczyny a nadal ja kocham
  • zerwać zaręczyny
  • zerwanie zareczyn i godzenie sie co zrobic
Do góry strony: Jak zerwać zaręczyny i pozostać w związku ?