56
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +9
56 ppt ?

Jak zerwać zaręczyny? (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak zerwać zaręczyny?

Napisał(a): Gość -

Do ślubu pół roku, wszystko zaplanowane… A ja nie jestem jeszcze gotowa na ślub, na podjęcie tak ważnej, życiowej decyzji. Wolę się zająć karierą, poświęcić swojej pracy najbliższe kilka lat a ślub mnie tylko ograniczy, bo wiążą się z nim same zobowiązania, no i oczywiście fakt, że niedługo po ślubie przydałoby się mieć dzieci. Przynajmniej tak sądzi mój partner. Jak powiedzieć mu, że do ślubu nie dojdzie? Myślicie, że wystarczy jak oddam pierścionek i powiem, że nie jestem gotowa na małżeństwo?
INTERIA.PL

Re: Jak zerwać zaręczyny?

Napisał(a): beddame -

Kasska146 Do ślubu pół roku, wszystko zaplanowane… A ja nie jestem jeszcze gotowa na ślub, na podjęcie tak ważnej, życiowej decyzji. Wolę się zająć karierą, poświęcić swojej pracy najbliższe kilka lat a ślub mnie tylko ograniczy, bo wiążą się z nim same zobowiązania, no i oczywiście fakt, że niedługo po ślubie przydałoby się mieć dzieci. Przynajmniej tak sądzi mój partner. Jak powiedzieć mu, że do ślubu nie dojdzie? Myślicie, że wystarczy jak oddam pierścionek i powiem, że nie jestem gotowa na małżeństwo?
a to prfzed robieniem tak waznych planow nie wiedzials, ze bardziej od rodziny interesuje cie kariera? teraz cie olsnilo??

Reklama

Napisał(a): Tris -

A w czym ślub ci szkodzi, bo z robieniem kariery nie ma to nic wspólnego, jeśli kochasz swojego chłopaka, to weź z nim ten ślub, a na dzieci przyjdzie czas kiedy ty będziesz gotowa, przecież do tego on cię nie może zmusić, weźmiesz ślub, wtedy zajmiesz się karierą, a jak będziesz już gotowa, to przyjdzie czas na dziecko, ślub przecież w karierze ci nie zaszkodzi, więc bierz go śmiało, a na dzieci przyjdzie czas później.

Reklama

Reklama

Napisał(a): waldiwlodawa -

brynka nie uwazasz że trochę pozno o tym pomyślałaś?
gdzie byłaś z tym pomysłem jak planowaliście ślub,wesele??????
na zerwanie zaręczyn nie ma dobrego sposobu zawsze będzie bolało
Dziwna osoba ...

waldiwlodawa
Dziwna osoba ...
ja czy autorka?:)

Napisał(a): waldiwlodawa -

brynka
waldiwlodawa
Dziwna osoba ...
Autorka...!!!
Ciebie Brynko nigdy bym tak nie nazwal...:)))

waldiwlodawa
brynka
waldiwlodawa
Dziwna osoba ...
Autorka...!!!
Ciebie Brynko nigdy bym tak nie nazwal...:)))
heh czemu każdy ma swoje dziwadztwa:)

Napisał(a): root80 -

wiecie...znam jeden taki poważniejszy przypadek gdy kariera byłą ważniejsza od małżeństwa...Laska się chajtnęła z chłopakiem,on po ślubie chciał mieć dzieci ale ona wolała stanowiska i kasę...małżeństwo przez to się rozpadło a ona teraz...jest panią konsul.Facet chyba nadal sam ale nie wiem jak to przeżył...Laski które stawiają pozycję i pieniądze nad ognisko domowe nie powinny nigdy sie wiązać bo tylko niszczą gości i w założeniu rodziny zawsze będzie im coś przeszkadzać...ale nie wiedzą że i je dopadnie starość ale ta...raczej samotna-bez męża i dzieci czekających na nie w domu...

root80 wiecie...znam jeden taki poważniejszy przypadek gdy kariera byłą ważniejsza od małżeństwa...Laska się chajtnęła z chłopakiem,on po ślubie chciał mieć dzieci ale ona wolała stanowiska i kasę...małżeństwo przez to się rozpadło a ona teraz...jest panią konsul.Facet chyba nadal sam ale nie wiem jak to przeżył...Laski które stawiają pozycję i pieniądze nad ognisko domowe nie powinny nigdy sie wiązać bo tylko niszczą gości i w założeniu rodziny zawsze będzie im coś przeszkadzać...ale nie wiedzą że i je dopadnie starość ale ta...raczej samotna-bez męża i dzieci czekających na nie w domu...
Zgoda, tyle,że autorka tego właśnie chce- kariery.Może powinna zostać sama i przekonać się co jest dla Niej najważniejsze.Nie dla nas, dla Niej bo to Jej życie.Nie wszyscy muszą zakładać rodziny.Lepiej niech to robią Ci,którzy tego naprawdę chcą, a nie bo wypada, bo stara panna itd..
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zerwać zaręczyny?