56
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +9
56 ppt ?

Jak zerwać zaręczyny? (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak zerwać zaręczyny?

Napisał(a): gość -

brynka
gość
gość Tak samo jak oddać niesprawny sprzęt AGD. Idzie się i mówi się: nie działa, rezygnuję.
Szczerze, prosto i bez obcyndalania się. Tak wolę
a może jeszcze bardziej ranisz ta osobę w ten sposób?
A świat jest podły i ludzie się ranią. Mnie tam jakoś nikt się nie pyta: "czy cię czasem nie zraniłem".

Reklama

Ja juz po slubie, ale nie jest dobrze On wymusza na mnie dzieci , a ja nie mam na to ochoty ani cierpliwosci Mam ohote na podroze i imprezy a nie pieluchy Klocimy sie non stop On wrecz mnie dreczy, non stop pyta czy jestem w ciazy i jest wobec mnie zlosliwy Specjalnie pozbawia mnie w zyciu wszystkiego co sprawia mi przyjemnosc tzn podroze i kasa Daje mi ochlapy z wyplaty i mowi ze jak bedzie dzieko to bedzie wiecej
Ja mu nei ufam bo jest niedopowiedzialny, niedojrzaly w dodatku typ psychopaty Juz mnie kilka razy zostawil jedynym wyjsciem jest ze albo on sie zmieni w co watpie albo ja go bede musiala zmienic na kogos innego

Napisał(a): Gość -

Zrób to szybko. Im później tym gorzej. Nie mów, że nie jesteś gotowa, bo to sugeruje, że kiedyś zmieni się Twoje nastawienie, a nic na to nie wskazuje. Ty po prostu inaczej wyobrażasz sobie szczęśliwe życie. Może kiedyś zmienisz zdanie, ale są też tacy ludzie, co do końca życia biegają za karierą i pieniędzmi w przekonaniu, że jeszcze mają za mało i że jeszcze trochę zdobędą i będą szczęśliwi i dowartościowani.

Reklama

Nie słuchaj słów krytyki. Pytanie brzmiało "jak zerwać zaręczyny" a nie "czy powinnam zerwać zaręczyny". Jeżeli czujesz że nie chcesz ślubu, to bez względu na to co myślą inni, powinnaś to zrobić jak najszybciej. I nie pytaj o takie rzeczy na forach, bo zwyczajnie jest to bardzo poważna i osobista decyzja, przy której nie powinien nikt radzić. Zrób to bez względu na okoliczności Twojej decyzji, bo tu wszyscy będą Cię krytykować, ale żadna z tych osób nie przeżyje życia za Ciebie i nie weźmie odpowiedzialności za swoje rady. Z pewnością oberwie Ci się od rodziny, partnera itp... przeżyjesz to.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zerwać zaręczyny?