Odpowiadasz na:
Jak zerwać zaręczyny?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Do ślubu pół roku, wszystko zaplanowane… A ja nie jestem jeszcze gotowa na ślub, na podjęcie tak ważnej, życiowej decyzji. Wolę się zająć karierą, poświęcić swojej pracy najbliższe kilka lat a ślub mnie tylko ograniczy, bo wiążą się z nim same zobowiązania, no i oczywiście fakt, że niedługo po ślubie przydałoby się mieć dzieci. Przynajmniej tak sądzi mój partner. Jak powiedzieć mu, że do ślubu nie dojdzie? Myślicie, że wystarczy jak oddam pierścionek i powiem, że nie jestem gotowa na małżeństwo?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak zerwać zaręczyny?

Napisał(a): gość -

To pokazuje jakie baby są głupie. Muszą w internecie sie radzić.
Kobiety to podgatunek, taki pustak, pojemnik na spermę.

Napisał(a): gość -

Nie słuchaj słów krytyki. Pytanie brzmiało "jak zerwać zaręczyny" a nie "czy powinnam zerwać zaręczyny". Jeżeli czujesz że nie chcesz ślubu, to bez względu na to co myślą inni, powinnaś to zrobić jak najszybciej. I nie pytaj o takie rzeczy na forach, bo zwyczajnie jest to bardzo poważna i osobista decyzja, przy której nie powinien nikt radzić. Zrób to bez względu na okoliczności Twojej decyzji, bo tu wszyscy będą Cię krytykować, ale żadna z tych osób nie przeżyje życia za Ciebie i nie weźmie odpowiedzialności za swoje rady. Z pewnością oberwie Ci się od rodziny, partnera itp... przeżyjesz to.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Zrób to szybko. Im później tym gorzej. Nie mów, że nie jesteś gotowa, bo to sugeruje, że kiedyś zmieni się Twoje nastawienie, a nic na to nie wskazuje. Ty po prostu inaczej wyobrażasz sobie szczęśliwe życie. Może kiedyś zmienisz zdanie, ale są też tacy ludzie, co do końca życia biegają za karierą i pieniędzmi w przekonaniu, że jeszcze mają za mało i że jeszcze trochę zdobędą i będą szczęśliwi i dowartościowani.

Reklama