255
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18 tys.
  • Odpowiedzi70
  • Ocen na +4
255 ppt ?

Jak zmniejszyć obfitość miesiączki? (71)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak zmniejszyć obfitość miesiączki?

Napisał(a): gość -

Kobieto bez lekarza to tu nic sie nie dowiesz cudownego każda ma cos innego niby to samo ale zawsze jest to ale!!!! Ja tez jestem po zawodach juz dość sporych lekarz mi nie powiedział ze to będzie długie leczenie i tak juz 10 lat sie faszerujemy tabletami koniec znam wiem ze będzie tylko jeden pytanie brzmi tylko ile mi zostało!!??? Układam życie bardzo prosto żeby sie maźna połapac we wszystkim resztę mowię dzieciom i zaznaczam ze drugi raz nie powtórzę bo może nie być kiedy jeszcze dużo rzeczy przedemna ale czy sie da zrealizować ------ zyjechwila od trzech lat ,maź nie wie tylko mówi ze sie zmieniłam ale to życie zmienia .plany mam prawie żadne raczej zaległości reguluje na bieżący by mu nie zostały chyba dobrze robię??? Cieszę sie ze jeszcze moge być....
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Ja też mam problem z bardzo obfitymi miesiączkami ... do tego pierwsze 3 dni mam wyjęte 'z życia' bo ból jest nie do wytrzymania ... Ostatnio zaczęłam stosować Metafen i już nie muszę cierpieć z bólu - jest bardzo skuteczny - jakby któraś miała taki sam problem ...

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Polecam Shatavari, który zawiera standaryzowany wyciąg z kłącza szparagu dzikiego, gwarantujący zwartość min. 20% saponin steroidowych. Wpływa korzystnie na równowagę hormonalną kobiety, dzięki czemu wspomaga regulację cyklów menstruacyjnych i łagodzi bolesne miesiączki.

hepatica.pl/sklep/shatavari/
Załączniki:

Reklama

Napisał(a): ~Edyta -

Przede wszystkim zastanów się, z czego to może wynikać. Najczęstszymi przyczynami obfitych miesiączek to: 1. Anemia, 2. Zła dieta.

I w jednym i w drugim przypadku warto udać się na badania (morfologia + żelazo) oraz warto sprawdzić stan witamin w naszym organizmie. Poza tym sprawdź sobie, jak przebiega Twój cykl menstruacyjny, chociażby na http://www.my(...)uacyjny - bardzo fajna i przydatna strona.

Napisał(a): ~Gabinka -

Mi tez ginekolog założył w zeszłym roku tą wkładkę levosert. Różnica w miesiączkach ogromna - oczywiście na plus :) Są praktycznie bezbolesne i do tego o wiele słabsze krwawienia. Dzieki takiemu rozwiązaniu pozbyłam się anemii, którą niestety miałam przez moje zbyt mocne okresy :(

Napisał(a): ~Trusia -

Mi też lekarz przepisał levosert jako system terapeutyczny w leczeniu obfitych miesiączek. U mnie sytuacja była o tyle ciężka, że krwotoki miesięczne pogłębiały moją anemię. Pomimo diety i leków, przez miesiąc organizm nie potrafił uzupełnić tej straty hemoglobiny, przez co stawałam się coraz słabsza i osowiała. Na szczęście problem się rozwiązał po włożeniu wkładki, aktualnie krwawię naprawdę minimalnie

Napisał(a): ~najulka -

Ja na temat miesiączki, obfitości i mozliwych sposobów jej zmniejszenia sporo wyczytałam w serwisie https://adame(...)expert/ ogólnie mają sporo artykułów o zdrowiu i podobnej tematyce więc warto tam zaglądać w wolnym czasie, bo sporo się można pożytecznych rzeczy dowiedzieć!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zmniejszyć obfitość miesiączki?