255
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18 tys.
  • Odpowiedzi70
  • Ocen na +4
255 ppt ?

Jak zmniejszyć obfitość miesiączki? (71)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak zmniejszyć obfitość miesiączki?

Napisał(a): ~maria1 -

~yahari W ogóle trzeba byłoby ustalić czym jest obfita miesiączka, bo to też odbiór subiektywny. Lekarze mówią jeżeli ilość użytych podpasek nie przekracza paczki 20 podpasek, to można przyjąć, że krwawienie jest w normie.
Ja po anty mam zdecydowanie krotsze okresy

Reklama

Reklama

Napisał(a): BeyBey -

jak czytam niektóre komentarze to aż mnie coś trzęsie. Takie komentarze bez sensu i w ogóle bez pomysłu. Jak chcesz zmniejszyć ból i obfitość miesiączki to trzeba iść do ginekologa. On powie Ci jakie sa opcje, ale najbardziej znaną mi jest po prostu branie antykoncepcji hormonalnej.

Reklama

Napisał(a): ~basia -

U mnie rzeczywiście antykoncepcja trochę pomogła, krwawienie jest mniejsze, ale niestety ból pozostał i muszę się ratowac tabletkami przeciwbólowymi, a najlepiej rozkurczowymi. Niedawno mi pani w aptece poleciła vemonis femi, to mam wszystko w jednym. Nawet dodatkowo mają w składzie kofeinę, więc działają naprawdę bardzo szybko.

Napisał(a): ~wimac -

Ja byłam z tym u ginekologa i przepisał mi tabletki antykoncepcyjne (belara) . Z tym że nie tylko krwawienia były obfite, ale też duża bolesność, do tego cykl nieregularny. Dzięki antykoncepcji się to wszystko unormowało i teraz krwawienie przechodzę jak każda normalna dziewczyna
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zmniejszyć obfitość miesiączki?