Odpowiadasz na:
Jak zmniejszyć obfitość miesiączki?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Zaobserwowałam u siebie bardzo niepokojącą rzecz, miesiączka pojawia się u mnie nieregularnie, trwa dłużej, a co najgorsze jest bardzo obfita. Zdarzyło mi się to już trzeci raz i zaczęłam się martwić. Zażywam żelazo, bo wiem, że w trakcie miesiączki traci się go dużo, ale mój stan wcale się nie poprawia. Istnieją jeszcze jakieś sposoby, którymi będę mogła sama spróbować zmniejszyć obfitość miesiączki?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak zmniejszyć obfitość miesiączki?

Napisał(a): ~wimac -

Ja byłam z tym u ginekologa i przepisał mi tabletki antykoncepcyjne (belara) . Z tym że nie tylko krwawienia były obfite, ale też duża bolesność, do tego cykl nieregularny. Dzięki antykoncepcji się to wszystko unormowało i teraz krwawienie przechodzę jak każda normalna dziewczyna

Re: Jak zmniejszyć obfitość miesiączki?

Napisał(a): gość -

Najlepiej do ginekologa na konsultacje Mnie pomagaja tabletki zelaza.Jedna tabletka codziennie 3 dni przed okresem i w ciagu okresu 1 tabletka przez 3 pierwsze dni.

Reklama

Re: Jak zmniejszyć obfitość miesiączki?

Napisał(a): ~basia -

U mnie rzeczywiście antykoncepcja trochę pomogła, krwawienie jest mniejsze, ale niestety ból pozostał i muszę się ratowac tabletkami przeciwbólowymi, a najlepiej rozkurczowymi. Niedawno mi pani w aptece poleciła vemonis femi, to mam wszystko w jednym. Nawet dodatkowo mają w składzie kofeinę, więc działają naprawdę bardzo szybko.

Reklama