Odpowiadasz na:
Jak zmniejszyć obfitość miesiączki?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Zaobserwowałam u siebie bardzo niepokojącą rzecz, miesiączka pojawia się u mnie nieregularnie, trwa dłużej, a co najgorsze jest bardzo obfita. Zdarzyło mi się to już trzeci raz i zaczęłam się martwić. Zażywam żelazo, bo wiem, że w trakcie miesiączki traci się go dużo, ale mój stan wcale się nie poprawia. Istnieją jeszcze jakieś sposoby, którymi będę mogła sama spróbować zmniejszyć obfitość miesiączki?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak zmniejszyć obfitość miesiączki?

Napisał(a): gość -

Ja Cię rozumiem, przyjmuje pigułki, które minimalnie pomagają na obfitość, tj. tylko skracają ilość dni z 10 na 4/5. Już nie wiem co mam robić, nie rodziłam mam 34 lata i nie planuję dziecka na razie. Przez pierwsze dni boli mnie brzuch, krzyż, chociaż przed braniem pigułek tego nie było.

Napisał(a): Basia -

Każda z was pisze o antykoncepcji, nie wiedząc, że czasami są takie przypadki(mój na przykład) , gdzie przyjmowanie antykoncepcji jest zabronione, chociażby na przebytą w obu ciążach cholestaze, I kamicę zolciowa po ciążach. Zmagam się z okresami krwotocznymi od jakiegoś już czasu i jestem w kropce bo nie mogę niestety żadnych hormonów. Oczywiście mam anemie, której ciężko się pozbyć nawet przyjmując żelazo. W dodatku cykle zaczęły się robić nieregularne. Poprzedni okres po 31dniach a następny po 16. Idzie się wykończyć

Reklama

Napisał(a): ~wimac -

Ja byłam z tym u ginekologa i przepisał mi tabletki antykoncepcyjne (belara) . Z tym że nie tylko krwawienia były obfite, ale też duża bolesność, do tego cykl nieregularny. Dzięki antykoncepcji się to wszystko unormowało i teraz krwawienie przechodzę jak każda normalna dziewczyna

Napisał(a): gość -

Najlepiej do ginekologa na konsultacje Mnie pomagaja tabletki zelaza.Jedna tabletka codziennie 3 dni przed okresem i w ciagu okresu 1 tabletka przez 3 pierwsze dni.

Reklama