4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń59
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +0
4 ppt ?

Jak zmniejszyć użycie wacików kosmetycznych? (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak zmniejszyć użycie wacików kosmetycznych?

Napisał(a): Gość -

Codziennie zużywam kilkanaście płatków kosmetycznych- do demakijażu schodzi mi ich sporo, używam ich też do zmywania maseczki, denerwuje mnie że często waciki się rozwarstwiają i zostają drobne włókna na twarzy? Myślałam, żeby je czymś zastąpić. Czasami używam chusteczki nawilżające, ale lubię zmywać makijaż mleczkiem.
INTERIA.PL

Re: Jak zmniejszyć użycie wacików kosmetycznych?

Ja się przestawiłam na używanie chusteczek do twarzy- w Rossmannie są np. takie chusteczki kosmetyczne Tami MyCare są dużo lepsze od wacików, nie rozwarstwiają się i mi wystarczy jedna chusteczka do zmycia całego makijażu. Są też bardziej miękkie.

Reklama

Re: Jak zmniejszyć użycie wacików kosmetycznych?

WalczewskaA Ja się przestawiłam na używanie chusteczek do twarzy- w Rossmannie są np. takie chusteczki kosmetyczne Tami MyCare są dużo lepsze od wacików, nie rozwarstwiają się i mi wystarczy jedna chusteczka do zmycia całego makijażu. Są też bardziej miękkie.
Ciekawe, pierwszy raz o tym słyszę, wiedziałam że są chusteczki nawilżające do demakijażu, ale ja wolę wolę używać mleczka, a suchych chusteczek kosmetycznych nie miałam nigdy, akurat jutro będę w Rossmannie, to zakupię dla testów.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zmniejszyć użycie wacików kosmetycznych?