15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń146
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +-16
15 ppt ?

Jak zmniejszyć wagę? (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak zmniejszyć wagę?

Napisał(a): ~Anna -

~enki Jak długo już probujesz?
Co robiłaś do tej pory?
Dzięki za szybką odpowiedź mam nadzieję, że pomożesz.
Już miesiąc się staram i do tej pory próbowałam jakiś suplementów diety które są reklamowane w telewizji. No i ćwiczę co jakiś czas.

Napisał(a): ~enki -

Od tego jestem by pomagać.
Odpuśc sobie te wszystkie diety, które Ci zaczną proponować za chwilę. Bo to śmiech na sali najczęściej.
Ja stosowałem program http://tomekg(...)vi.net/ i zrzuciłem kilka kg w krótkim czasie.
Jak będziesz chciała miała więcej pytań to tam na stronce jest opcja zapytaj i Ci wszystko wytłumaczą.

Reklama

Napisał(a): rudii -

pij dużo wody.sprawdź w jakiej jesteś fazie cyklu miesięcznego.w drugiej jego połowie tj. mniej więcej od 15 dnia cyklu organizm zatrzymuje więcej wody niż zwykle.oczywiście to powinno mijać z pierwszymi dniami miesiączki.
mniej jeść i więcej ćwiczyć.

Napisał(a): ~anna -

~enki Od tego jestem by pomagać.
Odpuśc sobie te wszystkie diety, które Ci zaczną proponować za chwilę. Bo to śmiech na sali najczęściej.
Ja stosowałem program http://tomekg(...)vi.net/ i zrzuciłem kilka kg w krótkim czasie.
Jak będziesz chciała miała więcej pytań to tam na stronce jest opcja zapytaj i Ci wszystko wytłumaczą.
Ok. Spróbować nie zaszkodzi. Ten Tomasz Gutowski to nadzoruje tak? Z nim można się skontaktować?
Serio 1,5 miliona osób z tego skorzystało?

Reklama

Napisał(a): rudii -

Junani
rudii pij dużo wody.sprawdź w jakiej jesteś fazie cyklu miesięcznego.w drugiej jego połowie tj. mniej więcej od 15 dnia cyklu organizm zatrzymuje więcej wody niż zwykle.oczywiście to powinno mijać z pierwszymi dniami miesiączki.
mniej jeść i więcej ćwiczyć.
cześć Rudi :) chyba niepotrzebnie się produkujesz, bo tu najwyraźniej szaraki coś sprzedać próbują ;) :)
witaj Junani :)pewnie masz racje.ale ktoś zainteresowany może skorzysta

Napisał(a): gość -

Ja wspomagałam się tabletkami Foreverslim.Na początku nie za bardzo wierzyłam w ich skuteczność ale najważniejsze jest to że się udało i schudłam.Teraz bardzo się pilnuję aby nie przytyć już nigdy więcej nie chcę wyglądać jak wieloryb.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zmniejszyć wagę?