7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń165
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +3
7 ppt ?

Jak zmyć hennę z brwi? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak zmyć hennę z brwi?

Napisał(a): ~załamana -

Pomocy! Potrzebuje dobrej porady, jak zmyć hennę z brwi. Narobiłam straszliwej rzeczy. Zamiast udać się do salonu kosmetycznego, chciałam przyoszczędzić i w domu zrobić sobie hennę. Niestety nie posłuchałam instrukcji załączonej na odwrocie i potrzymałam ją nieco dłużej. Mogłabym teraz spokojnie bez większego wysiłku straszyć dzieci na Halloween... Ratujcie, nie wyjdę tak z domu. Polecacie jakąś metodę, specyfik do pielęgnacji, dzięki któremu zdołam choć trochę osłabić przerażający efekt?
INTERIA.PL

Re: Jak zmyć hennę z brwi?

Napisał(a): ~ktos -

Jak zmyć hennę z brwi? Trochę cierpliwości. Weź swój preparat do demakijażu i co godzinę spróbuj delikatnie obmywać brwi. To trochę potrwa, ale powinno pomóc. Jeśli użyjesz jakiejś mocniejszej chemii to możesz mieć reakcję alergiczną, bo twoja skóra po prostu nie będzie na to gotowa. Hennę zmyjesz właśnie w ten sposób. A może jednak przesadzasz i za chwile przywykniesz do odbicia w lustrze

Napisał(a): ~gosc1 -

Postaw na naturalne sposoby. Zwilżony wacik mokrą wodą powinien skutecznie delikatnie zmyć henn z brwi. Znaczy całkowicie się jej nie pozbędziesz, ale w ten sposób rozjaśnisz mocny efekt. Powtórz tę czynność tyle razy, dopóki nie stwierdzisz, że efekt cię już zadowala. Dzięki temu zmyjesz lekko hennę z brwi, a skóra nie ucierpi.

Reklama

Napisał(a): ~ana -

Po pierwsze nie wpadaj w panikę, to nie koniec świata, bardzo łatwo zmyjesz hennę z brwi. Na namoczony wacik wylej po prostu mydło lub szampon i w ten sposób namydl brwi. Potrzymaj to tak na kilka minut, a następnie spłucz i zobacz, czy coś to dało. Powinno trochę popuścić. Zależy jak silny jest pigment.

Napisał(a): ~karina -

Możesz też spróbować zmyć całkowicie hennę za pośrednictwem spirytusu. Może to trochę radykalny krok, ale skoro jesteś zdesperowana, to może warto spróbować. Ale połóż waciki nasączone spirytusem na 1-2 minuty, a później umyj dokładnie twarz i dodatkowo nie zaszkodzi posmarować jej kremem nawilżającym.

Reklama

Napisał(a): ~alina -

Zmyj hennę zwykłym preparatem do zmywania henny. Maszeruj do sklepu albo wyślij kogoś, żeby ci taki kupił. To specjalny specyfik, który pomoże pozbyć się nadmiaru z włosa oraz ze skóry i dzięki temu na skórze nie pozostanie śladu po wcześniej użytej źle hennie. Z innych metod bym nie korzystała, ta jest chyba najbezpieczniejsza i najbardziej skuteczna.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zmyć hennę z brwi?