Odpowiadasz na:
Jak zmyć hennę z brwi?

~załamana
Temat dodał(a):
~załamana -
Pomocy! Potrzebuje dobrej porady, jak zmyć hennę z brwi. Narobiłam straszliwej rzeczy. Zamiast udać się do salonu kosmetycznego, chciałam przyoszczędzić i w domu zrobić sobie hennę. Niestety nie posłuchałam instrukcji załączonej na odwrocie i potrzymałam ją nieco dłużej. Mogłabym teraz spokojnie bez większego wysiłku straszyć dzieci na Halloween... Ratujcie, nie wyjdę tak z domu. Polecacie jakąś metodę, specyfik do pielęgnacji, dzięki któremu zdołam choć trochę osłabić przerażający efekt?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak zmyć hennę z brwi?

Napisał(a): ~karina -

Możesz też spróbować zmyć całkowicie hennę za pośrednictwem spirytusu. Może to trochę radykalny krok, ale skoro jesteś zdesperowana, to może warto spróbować. Ale połóż waciki nasączone spirytusem na 1-2 minuty, a później umyj dokładnie twarz i dodatkowo nie zaszkodzi posmarować jej kremem nawilżającym.

Napisał(a): ~ana -

Po pierwsze nie wpadaj w panikę, to nie koniec świata, bardzo łatwo zmyjesz hennę z brwi. Na namoczony wacik wylej po prostu mydło lub szampon i w ten sposób namydl brwi. Potrzymaj to tak na kilka minut, a następnie spłucz i zobacz, czy coś to dało. Powinno trochę popuścić. Zależy jak silny jest pigment.

Reklama

Napisał(a): ~gosc1 -

Postaw na naturalne sposoby. Zwilżony wacik mokrą wodą powinien skutecznie delikatnie zmyć henn z brwi. Znaczy całkowicie się jej nie pozbędziesz, ale w ten sposób rozjaśnisz mocny efekt. Powtórz tę czynność tyle razy, dopóki nie stwierdzisz, że efekt cię już zadowala. Dzięki temu zmyjesz lekko hennę z brwi, a skóra nie ucierpi.

Napisał(a): ~ktos -

Jak zmyć hennę z brwi? Trochę cierpliwości. Weź swój preparat do demakijażu i co godzinę spróbuj delikatnie obmywać brwi. To trochę potrwa, ale powinno pomóc. Jeśli użyjesz jakiejś mocniejszej chemii to możesz mieć reakcję alergiczną, bo twoja skóra po prostu nie będzie na to gotowa. Hennę zmyjesz właśnie w ten sposób. A może jednak przesadzasz i za chwile przywykniesz do odbicia w lustrze

Reklama