55
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń468
  • Odpowiedzi50
  • Ocen na +-1
55 ppt ?

Jak znaleźć dobrego fryzjera? (51)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

Napisał(a): majka390 -

jejku, ja to z doświadczenia wiem, jak ciężko znaleźć dobrego fryzjera. :( mam proste włosy z grzywką i naprawdę wcale wiele nie wymagam, a fryzjerzy mają problem nawet z prostym podcięciem grzywki RÓWNO. :( masakra. od jakiegoś czasu sprawdzam tutaj opinie na temat salonówhttp://mojsalon.eu/ i trafiłam w dyszkę.

Reklama

Napisał(a): Gość -

W Warszawie ja chodzę do salonu Gnatyshyn przy Pasażu Ursynowskim 9. Świetny salon fryzjerski w którym styliści doskonale znają się na swojej profesji. Szczególnie polecam Panią Patrycję, która należy do bardo twórczych i pomysłowych fryzjerów.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Najlepiej z polecenia. Mi poleciła sąsiadka jak w rozmowach z nią narzekałam że nie mogę trafić na żadnego porządnego fryzjera. Poszłam tam i teraz chodzę cały czas. A salon nazywa się Corte Del Sole www.cortedelsole.pl.

Napisał(a): Martula81 -

Jak widać,są dwie strony medalu. Szkoda, że w zawodzie "fryzjer" nie uczą taktu i nieobrażania ludzi. W swoim życiu spotkałam się z wieloma fryzjerkami i niestety mogę powiedzieć tyle, że jedna mądrzejsza od drugiej. Oczywiście najlepiej "poznać włosy klientki" ale jak zjeb..esz za pierwszym razem, to już drugiego nie będzie, bo nikt do ciebie nie przyjdzie.Ja mam z natury kręcone, bardzo gęste włosy i raz tylko udało mi się trafić fryzjerkę, która zrobiła mi fryzurę właśnie na moje naturalne kręcone włosy. Reszta jak jeden mąż- najpierw wyprostować, potem obciąć. Niestety również cały czas szukam kogoś godnego polecenia, bo naprawdę ciężko jest znaleźć dobrego fryzjera.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak znaleźć dobrego fryzjera?