55
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń468
  • Odpowiedzi50
  • Ocen na +-1
55 ppt ?

Jak znaleźć dobrego fryzjera? (51)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

Napisał(a): ~Monia -

Jak dobry fryzjer jest to dobra opinia się o nim sama rozchodzi. ja chodzę we Wrocłąwiu do swojego ulubionego fryzjera. Ma dobre oko i rękę do cięcia. Do tego kosmetyki ma dobre, np. farby revlona z hologramem. Wiem, że teraz na rynku są farby podróbki, tańsze ale gorsze od oryginału
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): ~burzynskaa -

A co poradzicie fryzjerce, która dopiero startuje z własnym biznesem? Nie chodzi mi konkretnie o akcesoria, bo te już ze sklepuhttps://www.f(...)ory.pl/ zamówiłam w dobrej cenie, ale ogólnie co moglibyście mi poradzić na start własnego biznesu na co powinnam się szczególnie przygotować? :)

Reklama

Napisał(a): ~taela -

Warto uważnie przyjrzeć się salonom fryzjerskim, które znajdują się w waszej okolicy oraz poszukać opinii o nich. Ja tak trafiłem na ofertę salonu fryzjerskiego [url=//www.labun.com.pl]//www.labun.com.pl[/url] z Chojnic, w których mieszkam. Teraz zawsze tam chodzę gdy chcę przyciąć swoje włosy lub zmienić fryzurę.

Reklama

Napisał(a): Justina26 -

Najlepiej metodą prób i błędów :) Zanim trafiłam do salonu In Harmony chodziłam do wielu miejsc, jednak za każdym razem efekt był taki sam, wychodziłam z dużo gorszą fryzurą niż wchodziła, dopiero tutaj zajęli się moimi włosami jak należy, na pierwszej wizycie za namową Pani tam pracującej zgodziłam się na przeprowadzenie metamorfozy i nie żałuję :)

Napisał(a): ~gryboskaaa -

Nie znam lepszego miejsca niż zakład fryzjerskihttps://bibiuti.pl/ . Serio -sprawdzałam każdy salon jaki miałam w okolicy, lecz dopiero u nich poczułam, że trafiłam w ręce profesjonalistów. Stwierdziłam, że powierzę im swoje włosy. Efekt - wart każdej złotówki. Tak perfekcyjnie dobranego koloru nie miałam nigdy. Zdecydowanie warto!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak znaleźć dobrego fryzjera?