Odpowiadasz na:
Jak znaleźć dobrego fryzjera?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Właśnie się przeprowadziłam do innego miasta - przeprowadzka to około 100 km. Nie muszę dodawać, że przeniosłam się tylko dlatego, że w mojej okolicy naprawdę kiepsko z pracą. W swoim rodzinnym mieście od 3 lat miałam zaufaną fryzjerkę, która wiedziała jak mnie dobrze obcinać. Po przeprowadzce przeżywam prawdziwy dramat, bo nie wiem gdzie chodzić do fryzjera, a miałam w wiele nieudanych strzyżeń, więc stąd mój lęk. Powiedzcie mi jak znaleźć dobrego fryzjera? W nowym mieście nikogo nie znam, żeby się podpytać :/

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

Napisał(a): ~grita -

Jeżeli mieszkacie w pobliżu Gdańska to polecam wam zgłosić się dohttp://mabecare.pl/ Jest to sprawdzony salon fryzjerski, na którym można polegać. Sam regularnie korzystam z ich usług.

Napisał(a): ~Sylwia -

Dobry fryzjer to taki, który ma za sobą już parę lat doświadczenia i nabrał dużo precyzji, ja chodzę do Pracowni Chabzda & Team i powiem szczerze,że nigdzie indziej nie widziałam by pracowano gdzieś z takim zaangażowaniem.

Reklama

Napisał(a): ~Tymek -

Jestem stałym klientem Chabzda & Team, cieszę sie ,że zajmują się również strzyżeniem męskim dlatego zawsze mam świetną fryzurę!

Reklama