23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń393
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +0
23 ppt ?

Jak znaleźć fajne ciuchy w lumpeksach? (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak znaleźć fajne ciuchy w lumpeksach?

Napisał(a): ~girlanderila -

Nie jestem fanką przepłacania, a ciucholandy są ostatnio coraz bardziej popularne. Dlatego powiedzcie mi kobietki jak znaleźć fajne ciuchy w lumpeksie? Mam wrażenie, że nie potrafię szperać. Czy są jakieś uniwersalne zasady, którymi powinnam się kierować. Czasem jak widzę jakie fajne ciuchy można mieć za parę złotych to mnie zazdrość ściska. Za pieniądze wydane w galerii wykupiłabym pół lumpeksu. Najlepsze jest to, że często te fajne ciuchy są tak samo markowe jak w renomowanych sklepach, a kosztują kilkakrotnie mniej. Raz, że oglądałam ostatnio na ten temat reportaż, a dwa widzę po znajomych. Co myślicie o ciuchach z drugiej ręki? Jak wyszukujecie fajnych ciuchów? Pozdrawiam.
INTERIA.PL

Re: Jak znaleźć fajne ciuchy w lumpeksach?

Napisał(a): rukola -

Myśle, że najsensowniejszą radą, żeby wygrzebać jakieś fajne ciuchy w lumpie jest to, żeby iść w dniu dostawy. Wtedy jeszcze ubrania nie są tak przebrane. Wiadomo, że najfajniejsze sztuki znikają najszybciej. Jedyny minus tej opcji jest taki, że ciucholandy windują ceny w dniu dostawy. Tak czy siak jest na pewno taniej niż w markowych sklepach.

Reklama

Napisał(a): olianka -

Uwielbiam szperać w lumpeksach, naprawdę można zaoszczędzić i kupić super ubrania w dobrej cenie. Niestety, żeby upolować coś fajnego, trzeba po prostu chodzić i szukać, czasami nie jest to przyjemne - bo jak wiemy, w ciucholandach niezbyt miło pachnie.. Ale coś za coś - ja uwielbiam robić zakupy w lumpeksach - te moje upolowane perełki rekompensują mi wszytskie niedogodności ;)

Napisał(a): ~Balbinka -

Nie bez przyczyny, mówi się, że w lumpach się nie kupuje, a poluje na okazje. To nie jest łatwa sztuka, żeby w lumpeksach znaleźć coś naprawdę ekstra i to za marne grosze. Najwięcej towaru jest oczywiście w dniu dostawy, ale najtańszy jest im bliżej do kolejnej. To naczelna zasada lumpeksów. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i mieć sporo czasu, żeby jeździć i grzebać

Reklama

Napisał(a): ~zerkato -

Cóż, lumpeksy takie są, że się w nich grzebie, grzebie i poluje na okazje. Myślę, że najlepiej iść w dwie, trzy osoby do lumpeksu, właśnie w dzień dostawy i wtedy wspólnymi siłami czegoś szukać. No i trzeba też przyzwyczaić się do tego że na jednym lumpeksie się nie poprzestaje. Poza tym polecam korzystać też z internetowych aukcji na których czasem sprzedają zagraniczne ciuchy z secondhandów.

Reklama

Napisał(a): ~ewelina900 -

ja mam doswiadczenia ale ze sklepow z drugiej reki w holandii, tam serio mozna sie obłowić i rzeczywiście te ciuchy są duuuuzo tansze i zdecydowanie w lepszej jakosci, natomist jezeli chodzi o polskie secondhandy to jakos nie mam szczescia niczego fajnego złapać, chociaż w sumie np spodnie kupuje tylko przez neta, mam jeden sklep w ktorym zawsze zamawiam, bo wymierzyłam sie raz, kupuje zawszz ten sam rozmiar no i taniej niz nawet w sieciówkach, a bardzo dobra jakosc i materiał no ale to tylko spodnie tak kupuje w lumpie jeszcze nigdy nie trafiłąm na fajne spodnie ;/a szkoda! moze nie mam szczecia :D

Napisał(a): ~marrymarry -

~ewelina900 ja mam doswiadczenia ale ze sklepow z drugiej reki w holandii, tam serio mozna sie obłowić i rzeczywiście te ciuchy są duuuuzo tansze i zdecydowanie w lepszej jakosci, natomist jezeli chodzi o polskie secondhandy to jakos nie mam szczescia niczego fajnego złapać, chociaż w sumie np spodnie kupuje tylko przez neta, mam jeden sklep w ktorym zawsze zamawiam, bo wymierzyłam sie raz, kupuje zawszz ten sam rozmiar no i taniej niz nawet w sieciówkach, a bardzo dobra jakosc i materiał no ale to tylko spodnie tak kupuje w lumpie jeszcze nigdy nie trafiłąm na fajne spodnie ;/a szkoda! moze nie mam szczecia :D
spodnie przez neta? gdzie? ja zawsze kupię za duże, pomimo tego, że się mierzę ;/
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak znaleźć fajne ciuchy w lumpeksach?