16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +0
16 ppt ?

Jak znaleźć mężczyznę mając bliznę na twarzy (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak znaleźć mężczyznę mając bliznę na twarzy

Napisał(a): ~Majka -

Cześć, zawsze miałam wielkie powodzenie u facetów. Miałam śliczną buzię i piękne zgrabne ciało. Szczupła talia, duże piersi, wydatna pupa. Niestety 2 lata temu w wypadku samochodowym ucierpiała część mojej twarzy i od tamtego czasu mężczyźni przestali się mną interesować.

Przez te 2 lata nie uprawiałam seksu i już chyba zaczynam wariować. Założyłam nawet konto na erozone z myślą o znalezieniu seks przyjaciela, ale mam opory, że jak się spotkam to ktoś ucieknie na mój widok. Dostaje tam sporo atencji od mężczyzn, ale oni widzą tylko moje ciało.

Nie wiem po co to piszę, chciałam się chyba po prostu wyżalić, a może po prostu desperacko liczę, że znajdę tu mężczyznę, który nie ucieknie na widok mojej twarzy i zostanie ze mną chociaż na jedną noc?
INTERIA.PL

Re: Jak znaleźć mężczyznę mając bliznę na twarzy

Napisał(a): Szczery -

Będę naprawdę szczery powiem Ci że większość ludzi jest smieciami a tylko garsta jest coś warta. Jeśli ktoś patrzy tylko na urodę to jest nie dojrzałym dupkiem na poziomie dziecka.
Życzę Ci żebyś znalazła odpowiedniego faceta który doceni ciebie to jaka jesteś w sercu.

Reklama

Napisał(a): Darek -

504530770 ten numer jest jedynie dla autorki tematu pod warunkiem że chce się spotkać.Mnie akurat blizna nie przeszkadza,interesuje mnie poczucie humoru,miły czas,higiena,miłe na normalnym poziomie spotkanie.Jak się wrazie zdecydujesz to zadzwoń aby wstępnie się poznać.Jestem męszczyzną ok 40 lat młodo wyglądam,zyczajnie.Nie umawiam i nie rozmawiam z panami.

Reklama

Napisał(a): ~ola -

Darek 504530770 ten numer jest jedynie dla autorki tematu pod warunkiem że chce się spotkać.Mnie akurat blizna nie przeszkadza,interesuje mnie poczucie humoru,miły czas,higiena,miłe na normalnym poziomie spotkanie.Jak się wrazie zdecydujesz to zadzwoń aby wstępnie się poznać.Jestem męszczyzną ok 40 lat młodo wyglądam,zyczajnie.Nie umawiam i nie rozmawiam z panami.
zapewne jako mężczyzna wyglądałbyś jeszcze młodziej ,cóż męszczyżni bez słownika tracą

Reklama

Napisał(a): ~rość -

Darek Swoje mądrości dla rodziny zostaw,albo jako nauczycielka języka polskiego zatrudnij się w szkole.Koniec rozmowy.
Wyluzuj, ten przychlast co ci odpisał to niezrównoważony psychopata. On sie wpieprza w każdy temat i w każdym temacie jest kimś innym i zawsze specjalnie pisze tym posranym słownictwem. Po prostu tylko dzięki temu jeszcze ma po co żyć
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak znaleźć mężczyznę mając bliznę na twarzy