Odpowiadasz na:
Jak znaleźć mężczyznę mając bliznę na twarzy

~Majka
Temat dodał(a):
~Majka -
Cześć, zawsze miałam wielkie powodzenie u facetów. Miałam śliczną buzię i piękne zgrabne ciało. Szczupła talia, duże piersi, wydatna pupa. Niestety 2 lata temu w wypadku samochodowym ucierpiała część mojej twarzy i od tamtego czasu mężczyźni przestali się mną interesować.Przez te 2 lata nie uprawiałam seksu i już chyba zaczynam wariować. Założyłam nawet konto na erozone z myślą o znalezieniu seks przyjaciela, ale mam opory, że jak się spotkam to ktoś ucieknie na mój widok. Dostaje tam sporo atencji od mężczyzn, ale oni widzą tylko moje ciało.Nie wiem po co to piszę, chciałam się chyba po prostu wyżalić, a może po prostu desperacko liczę, że znajdę tu mężczyznę, który nie ucieknie na widok mojej twarzy i zostanie ze mną chociaż na jedną noc?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak znaleźć mężczyznę mając bliznę na twarzy

Napisał(a): Szczery -

Jesteś prymitywem. Żal mi ciebie. Już nie będę kopał dzieciaka, bo na takim poziome zostałeś że skoda gadać.

Napisał(a): Dariusz -

Odpier.ol się kur.o rozumiesz?

Reklama

Napisał(a): Szczery -

"Dali go jazda" co to oznacza w twoim prymitywnym dialekcie?
Ja nie muszę cię ośmieszać, sam to robisz.

Napisał(a): Darek -

Ty myślisz że na głowe upadłem?Ty rób z siebie pośmiewisko a nie z kogoś.Za przyzwoitke robisz?Dali go jazda.

Reklama