27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +-4
27 ppt ?

Jak znaleźć motywację do treningów w sezonie jesienno zimowym? (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak znaleźć motywację do treningów w sezonie jesienno zimowym?

Napisał(a): Gość -

Widzicie jaka pogoda za oknem - normalnie masakra :/ no i jak starałam się codziennie biegać i ćwiczyć i na siłkę chodzić czy coś to teraz totalnie się nie chce... No bo jak tak iść, spocę się i w taki mróz wracać, to aż nieprzyjemnie... Jak znaleźć w ogóle jakąś motywację, żeby na zimę się nie zapuścić? :/
INTERIA.PL

Re: Jak znaleźć motywację do treningów w sezonie jesienno zimowym?

malania No bo jak tak iść, spocę się i w taki mróz wracać, to aż nieprzyjemnie... Jak znaleźć w ogóle jakąś motywację
Jeżeli nie kolegujesz się z SAMODYSCYPLINĄ to nic Cię nie zmotywuje...

malania Widzicie jaka pogoda za oknem - normalnie masakra :/ no i jak starałam się codziennie biegać i ćwiczyć i na siłkę chodzić czy coś to teraz totalnie się nie chce... No bo jak tak iść, spocę się i w taki mróz wracać, to aż nieprzyjemnie... Jak znaleźć w ogóle jakąś motywację, żeby na zimę się nie zapuścić? :/
Ja zawsze chodzę, żeby przy okazji wyrwać jakieś fajne sikorki

Reklama

malania Widzicie jaka pogoda za oknem - normalnie masakra :/ no i jak starałam się codziennie biegać i ćwiczyć i na siłkę chodzić czy coś to teraz totalnie się nie chce... No bo jak tak iść, spocę się i w taki mróz wracać, to aż nieprzyjemnie... Jak znaleźć w ogóle jakąś motywację, żeby na zimę się nie zapuścić? :/
Ja ćwiczę w domu więc przynajmniej nie muszę wychodzić na zewnątrz. Rozpatrz też taką opcję ;)

Reklama

Reklama

GabiK Ćwiczenia rozciągające i modelujące. Siłownia mnie akurat nie pociąga.
Rozciąganie pod kątem osławionego szpagatu czy może ogólna forma rozciągania? Co takiego aktualnie modelujesz?

WartGrzechu
GabiK Ćwiczenia rozciągające i modelujące. Siłownia mnie akurat nie pociąga.
Rozciąganie pod kątem osławionego szpagatu czy może ogólna forma rozciągania? Co takiego aktualnie modelujesz?
Nie chcę zrobić szpagatu. Chcę wymodelować sylwetkę (zwłaszcza brzuch i uda) i póki co jestem zadowolona.

GabiK
Ja ćwiczę w domu więc przynajmniej nie muszę wychodzić na zewnątrz. Rozpatrz też taką opcję ;)
Ale biegać w domu raczej nie dam rady... :( poza tym mam trochę mało miejsca w pokoju, żeby ćwiczyć, a nie będę przecież ćwiczyć w wspólnej części, korytarzu czy kuchni...

malania
GabiK
Ale biegać w domu raczej nie dam rady... :( poza tym mam trochę mało miejsca w pokoju, żeby ćwiczyć, a nie będę przecież ćwiczyć w wspólnej części, korytarzu czy kuchni...
To w takiej sytuacji musisz opuścić budynek i wyjść na tą pluchę...

malania poza tym mam trochę mało miejsca w pokoju, żeby ćwiczyć, a nie będę przecież ćwiczyć w wspólnej części, korytarzu czy kuchni...
Czyli pozostaje jeść, leżeć i pachnieć :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak znaleźć motywację do treningów w sezonie jesienno zimowym?