9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń69
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
9 ppt ?

jak znaleźć swój styl (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak znaleźć swój styl

Napisał(a): ~pannakrysia -

Jak znaleźć swój styl, gdy ciągle podoba mi się coś innego? Dość mocno inspiruję się aktualną modą i zazwyczaj ubieram to, co jest na topie, ale nie ma to, jak znaleźć swój styl. Jak takie coś wypracować? Muszę się zdecydować, że np. będę nosić tylko rockowe ciuchy? Bo ja lubię raz wyjśc w dresie, kiedy indziej na elegancko, a jeszcze kiedy indziej w ramonesce i dlatego nie wiem jak znaleźć swój styl.
INTERIA.PL

Re: jak znaleźć swój styl

Napisał(a): ~gosc -

PannoKrysiu, pytasz jak znaleźć swój styl, ale cały klucz do tej zagadki polega na tym, że styl to coś co się ma albo nie. Nie da się go wyuczyć, więc jeśli czujesz,że go nie masz to inspirowanie się aktualną modą jest naprawdę dobrym wyborem.

Napisał(a): ~gosc -

Jak znaleźć swój styl to tylko czas, czas, czas... inaczej się nie da. Próbowanie, testownaie, podglądanie. Potem będzie Ci szło, coraz lepiej. Zaczniesz filtrować to co modne, a to co klasyczne. Nauczsz się sama to łączyć i bach! Styl przyjdzie znaim się obrócisz.

A jak już znajdziesz swój styl to zaprezentuj się ;)

Reklama

Napisał(a): Tris -

Mieć swój styl, to ubierać się jak się chce....., to co piszesz, jak będziesz ,,ubierać się na rockowo", to nie będziesz ubierać się w swoim stylu, ponieważ styl rockowy to styl ogólny......, każdy człowiek powinien ubierać się jak chce, wtedy to będzie Twój styl....., ja na ten przykład ubieram się tak jak mi się podoba....., skupiam uwagę na tym, by dany ciuch mi pasował, podobał mi się oraz by był dla mnie wygodny, z reguły ubieram się w jakieś sweterki i dżinsowe leginsy, ale jak mam ochotę to ubieram się na sportowe, w bluzy i dresy, albo też mieszam....., ubieram i dresy i sweterek :D , wszystko zależy od Ciebie....., moda jest po to by się nią bawić, a nie kopiować gotowe style....., styl rockowy, gotycki itd., to są właśnie gotowe style, Ty powinnaś się ubierać tak jak chcesz, wtedy to będzie Twój styl.....

Napisał(a): gość -

~pannakrysia Jak znaleźć swój styl, gdy ciągle podoba mi się coś innego? Dość mocno inspiruję się aktualną modą i zazwyczaj ubieram to, co jest na topie, ale nie ma to, jak znaleźć swój styl. Jak takie coś wypracować? Muszę się zdecydować, że np. będę nosić tylko rockowe ciuchy? Bo ja lubię raz wyjśc w dresie, kiedy indziej na elegancko, a jeszcze kiedy indziej w ramonesce i dlatego nie wiem jak znaleźć swój styl.
Jak znalezc swoj styl ,kochana to tak jak z inteligencją wrodzoną ,jedni ją mają drudzy nie,ci co nie mają inteligencji wrodzonej to nigdy sie jej nie nauczą po mimo tego że bedą sie starac.A Ty jak czytam masz więcej pomysłów ubierania się .Tak jak napisał gość musisz trzymać sie mody ,co nie oznacza że co modne to bedzie Tobie pasować .
Ja mam swoj styl ubierania ,szukam takich ubran jak w butikach gdzie jest tylko parę sztuk ,do tego dobieram dodatki,w innych sklepach .Nie moge powiedziec ze kupuję same drogie ubrania zawsze szukam cos konkretnego dla mnie.A na koniec powiem tak ...nie jedna osoba z moich kolezanek mnie małpowała ,wniosek beznadziejny wygląd

Reklama

Napisał(a): Gość -

~gosc PannoKrysiu, pytasz jak znaleźć swój styl, ale cały klucz do tej zagadki polega na tym, że styl to coś co się ma albo nie. Nie da się go wyuczyć, więc jeśli czujesz,że go nie masz to inspirowanie się aktualną modą jest naprawdę dobrym wyborem.
To klase ma sie w sobie....nie styl.:))
Styl to jest cos nad czym mozna popracowac.
Miec swoj styl to wcale nie jest nalozenie na siebie jakiejs scisle okreslonej mody....lecz ubieranie sie w to w czym czujemy sie dobrze jesli przy tym podoba sie to Innym tzn.ze mamy fajny styl:)

Jesli Autorka nosi gotowce z salonow mody to tez jest jakis styl.
Sama wybiera te a nie inne ciuchy i dobiera do nich dodatki:))

Reklama

Napisał(a): gość -

no i kobieta zmienna jest, ja mam podobnie, że mi się zmienia styl ubierania, raz tak raz tak, ale jak szukasz porad, jak się ubierać i jak znaleźć swój styl przeczytaj książkę Garance Dore Love styl life, w niej znajdziesz na pewno sporo cennych porad.
« Wróć do tematów
Do góry strony: jak znaleźć swój styl