181
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi119
  • Ocen na +4
181 ppt ?

Jak zregenerować suche włosy? (120)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak zregenerować suche włosy?

Napisał(a): Gość -

Możesz także stosować domowe metody pielęgnacji włosów. Wcieraj we włosy olejek, np. arganowy, na kilka godzin przed myciem. Spróbuj też różnych maseczek, np. maseczki z awokado, która dobrze działa na suche włosy. Kwasy tłuszczowe zawarte w awokado odżywią zarówno włosy jak i skórę głowy.

Napisał(a): gość -

Miałam same siano na głowie a do tego siano wypadające i kruszące się. Zastosowałam po jakimś tam wpisie w komentarzach olejek który ktoś proponował Hasna. Uzywałam 2 miesiace i mam włosy a nie siano, nie kruszą się i nie wypadają. Za tą odżywkę zapłaciłam 34 zł gdzie wcześniej używałam serum za 126 zł - serum nie pomogło. Pomagało tylko na chwilę na dwa, trzy dni.

Reklama

Reklama

domowe sposoby tez sa dobre ale powiem tobie ze kup matrix maske zaloz na suche wlosy spora czesc zaloz czepek foliowy na noc i spij w nim do samego rana po wstaniu zdejmij ten czepek umyj wlosy i pociagni jeszcze raz mala iloscia maski splucz uloz powtorz to ze dwa razy,naprawde efekt,a jak nie bedzie efektu na twoje wlosy to pomysl o czyms innym

Reklama

Też postawiłam na bambus i kupiłam sobie vitapil, co prawda niedawno zaczęłam kurację ale już widzę pierwsze efekty. Włosy błyszczą, przestały wypadać i nabrały wigoru, dawno nie cieszyłam się tak z ich wyglądu :)

gość Ostatnio wypróbowywałam olejek arganowy ale już mi się znudził, więc też zaczęłam kuracje vitapilem :) Słyszałam o nim wiele dobrego i zauważyłam, że włosy szybciej rosną...
ja zdecydowanie polecam olejek arganowy na suche włosy - naprawdę ma super działanie, a warto kupić sobie taki z pompką ze względu na wydajność poszukaj po taniości na topdrogeira.pl lub w wyspach z kosmetykami u ciebie w mieście, pilnuj żeby był to olej i do tego z certyfikatem

Maseczka z awokado dobrze działa na suche włosy. Kwasy tłuszczowe zawarte w awokado odżywią zarówno włosy jak i skórę głowy.
Składniki: Awokado, 1 łyżka miodu, 2 łyżeczki oliwy z oliwek
Obrane awokado utrzyj do konsystencji papki. Dodaj miód i oliwę z oliwek, a następnie dokładnie wymieszaj. Tak przygotowaną maseczkę nałóż na włosy i trzymaj 20 minut. Po wyznaczonym czasie, spłucz mieszankę i umyj włosy delikatnym szamponem.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • maska domowa na wlosy forum
  • hasna odywka
  • odzywka hasna do wlosow
  • Odywka hasna opinie
  • hasna odzywka
  • odzywka hasna
  • odywka hasna do wosw forum
  • odywka hasna
Do góry strony: Jak zregenerować suche włosy?