181
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi119
  • Ocen na +4
181 ppt ?

Jak zregenerować suche włosy? (120)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak zregenerować suche włosy?

Napisał(a): amalane -

A mi na przykład olejek rycynowy nie popasował. Obciązał moje włosy i kiepsko po nim wyglądały ;/ Mam farbowane kudełki tak wiec muszę dbać o ich pielęgnację.
Spodobala mi się seria do włosów Repair & Colour Perfect Me. Widziałyście może w sklepach? Maski są w mniejszych saszetkach w biedronce ale większe opakowania można sobie kupic w Hebe.Na dole daję fotę. Od kiedy stosuję maskę kolor bardziej utrzymuje się na włosach, włosy mniej się wysuszaja oraz mam wrażenie,że są bardziej nawilżone. Szamponu jak na razie użyłam kilka razy ale ładnie pachnie, dobrze się pieni. Powinniśmy się polubić :)
[img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/389/4561881_20160302_102043.jpg[/img]

Reklama

Napisał(a): gość -

Zapraszamy do zapisu do szkoły Policealnej Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych!
Wiedza, którą u nas zdobędziesz pomoże Ci zadbać o urodę na najwyższym poziomie!
Nauka trwa dwa lata i jest całkowicie bezpłatna!
Zapraszamy do zapisu już dziś!
ul. Szewska 17/1 Kraków
Pozdrawiam - Delta Edukacja

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja również chętnie poznam wasze sprawdzone sposoby na zregenerowanie włosów. Niestety, ale swojego czasu bardzo często je farbowałam, a do tego prostowałam ;( Słyszałam o olejowaniu włosów, ale nie próbowałam. Wolałabym poznać opinie na temat waszych ulubionych masek, odżywek i tym podobnych produktów.

A ja polecam salon Miraflores. Maja tam super ekologiczne i bezpieczne dla skóry głowy kosmetyki do pielęgnacji włosów, także takich przesuszonych. Mają też świetne eko-farby do włosów - bez tego całego syfu. Farba jest trwała, pokrywa siwe włosy - pod względem efektu końcowego niczym nie różni się od farb znanych firm. Za to jest o wiele bezpieczniejsza.

Reklama

Napisał(a): amberka -

Dziewczyny maski Perfect me pojawiły się w Biedronce w dużych opakowaniach ! Są razem z szamponami z serii po 10 zł niecałe. Na razie widziałam tylko w koszach ale mam nadzieję,że trafią do stałej oferty bo Hebe mam daleko od siebie i jednak wygodniej byłoby mi to kupić w biedrze. Do tej pory były jedynie w saszetkach ;/

Zarzyckakarolina ja osobiście nie przepadam z olejowaniem włosów . Nie przypadło mi do gustu i tyle. Nie wiem czy coś źle robiłam ale obciążało moje włosy i wyglądały kiepsko. O wiele lepsze działanie maja maski z naturalnych składników jak powyższa perfect me.

Zapraszamy do zapisu do szkoły Policealnej Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych!
Wiedza, którą u nas zdobędziesz pomoże Ci zadbać o urodę na najwyższym poziomie!
ul. Szewska 17/1 Kraków

Najlepiej niech fryzjer dobierze odpowiednia kurację regenerującą włosy. Ja lubie te od Kerastase. No ale może tez być coś innego. Polecam taki salon fryzjerski w centrum w Millennium plaza. Maja tam świetna ekipę fryzjerów, zawsze coś dla mnie wykombinowali.

ul. Szewska 17/1 Kraków

A próbowałyście stosować olejki na włosy? Ja mam taki regenerujący końcówki włosów Jojoba z Macadamia - Odżywia, nawilża i zwiększa elastyczność włosów, wygładza i efektownie je nabłyszcza. Chroni podczas suszenia i stylizowania na gorąco co jest też bardzo potrzebne!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • maska domowa na wlosy forum
  • hasna odywka
  • odzywka hasna do wlosow
  • Odywka hasna opinie
  • hasna odzywka
  • odzywka hasna
  • odywka hasna do wosw forum
  • odywka hasna
Do góry strony: Jak zregenerować suche włosy?