181
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi119
  • Ocen na +4
181 ppt ?

Jak zregenerować suche włosy? (120)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak zregenerować suche włosy?

Napisał(a): ~sdsf -

Myślę, że w takich przypadkach może pomóc wizyta u dobrego fryzjera. Dlaczego? Sama miałam kiedyś siano na głowie i wystarczyło, że poszłam do renomowanego salonu i posłuchałam kilku rad pani fryzjerki z In Harmony. Nie polecała mi tylko zabiegów w salonie. Wiele porad wykorzystałam w domu, np. przepisy na maseczki, domowy peeling skóry głowy, maski humektantowe. Po takiej rozmowie ze specjalistą, wiesz że jest nadzieja dla twoich włosów.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~bhhbkl -

~sdsf Myślę, że w takich przypadkach może pomóc wizyta u dobrego fryzjera. Dlaczego? Sama miałam kiedyś siano na głowie i wystarczyło, że poszłam do renomowanego salonu i posłuchałam kilku rad pani fryzjerki z In Harmony. Nie polecała mi tylko zabiegów w salonie. Wiele porad wykorzystałam w domu, np. przepisy na maseczki, domowy peeling skóry głowy, maski humektantowe. Po takiej rozmowie ze specjalistą, wiesz że jest nadzieja dla twoich włosów.
Gdzie jest ten salon? Dużo osób go chwali i dużo o nim pisze, ale chętnie dowiem się o namiary.

Napisał(a): ~Albi -

Na pewno trzeba dobrze nawilżyć, to jest jakiś sposób. Tylko trzeba wiedzieć czym i jak. Mi ostatnio starsznie leciały włosy, ale po zastosowaniu tych plastrow: dermastic.eu/dermastic/plastry-przeciw-wypadaniu-wlosow.html uważam, ze jest dużo lepiej, z tej serii jest też bardzo fajne serum i szampon.

Reklama

Napisał(a): ~nadinera45 -

Dobry do tego bedzie szampon Seboradin z naftą kosmetyczną, sama stosuję go od jakiegoś czasu i włosy są bardziej odżywione, nie łamią się i mają fajny blask. Poleciła mi go znajoma która pracuje jako kosmetyczka.

Reklama

Napisał(a): ~mczay -

Regeneracja, regeneracją… Ja natomiast zastanawiam się nad tym, w jaki sposób swoje włosy myć, aby mi się nie przetłuszczały. W niedalekiej przyszłości chciałabym doczepić sobie włosy słowiańskie. Nahttps://besth(...)15.html wyczytałam, że wymagają one specjalnego traktowania i mycia określonymi ruchami… Czy wiedziałyście o tym? Ja jestem w szoku…

Reklama

Napisał(a): ~sekord -

Normalnie... szampon HB Jeunesse i powinno być OK.
Oczywiście pielęgnacja musi być w miarę systematyczna - wtedy te efekty będą zdecydowane.
Nie spodziewajcie się jednak, że cudownie będzie od razu.
Dopiero stopniowo można uzyskać coś naprawdę fajnego.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • maska domowa na wlosy forum
  • hasna odywka
  • odzywka hasna do wlosow
  • Odywka hasna opinie
  • hasna odzywka
  • odzywka hasna
  • odywka hasna do wosw forum
  • odywka hasna
Do góry strony: Jak zregenerować suche włosy?