14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń107
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +-4
14 ppt ?

Jak zrobić masaż pleców? (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak zrobić masaż pleców?

Napisał(a): Gość -

Dziewczyna męczy mnie żebym zrobił jej masaż pleców i ogólnie ją wymasował. Kupiła jakąś książkę ale wydaje sie tak skomplikowana, ze wole nie wykorzystywac tego co tam pisze bo jeszcze zrobie jej krzywde. Jestem dosc silnym facetem więc boje sie naciskac zbyt mocno robiac ten masaz - a tak każą robić w tej książce.

Ma ktoś gdzieś łatwo dostępne na internetach poradniki jak zrobić masaż pleców?

Dziewczynie chodzi o jakiś wypas z olejkami itp, więc to nie ma być chyba zwykłe ugniatanie mięśni.
INTERIA.PL

Re: Jak zrobić masaż pleców?

Napisał(a): Gość -

Masaż pleców to nie czarna magia -spróbuj i spytaj się partnerki co i jak jej się podoba. Masuj delikatnie i pytaj, czy jest ok, czy masować mocniej, czy lżej. Próbuj, testuj, dogaduj się z partnerką - to najszybszy sposób, żeby ogarnąć jak zrobić dobry masaż pleców ;)

Napisał(a): gość -

w ogóle się nie przejmuj, jest to banalnie proste. Wystarczy, że kupisz jakiś olejek, rozbierz dziewczyne do samych majtek albo i je tez zdejmij ;D każ się położyć na brzuchu. Mozesz usiasc na jej posladkach albo ukleknac z boku. Bierzesz troche olejku na dlonie, rozsmarowywujesz żeby sie troche ogrzal nie był zimny, i zaczynasz masowac jej plecy. Rób to początkowo delikatnie wzdluż całymi dłońmi, masuj po bokach kręgosłupa nie po nim, w góre i dół, mozesz pougniatac troche kark. Zmieniaj tempo raz szybciej raz wolniej ale nie za szybko. Tak samo zmieniaj nacisk, od czasu do czasu mozesz lekko pougniatac, albo i masowac piesciami tylko delikatnie. Jest to banalnie proste jak wczesniej pisałem.

Sam robie swojej dziewczynie co jakis czas, to nie chce mi wierzyc ze nie byłem na zadnych kursach z masazu, a robie tylko to co napisałem :D włóż w to trochę serca i tyle ;)

Napisał(a): gość -

a może to jakieś sygnały że ma ochotę wybrać się na małe spa? jak to z kobietami, wyślij ją na masaż profesjonalny np. gorącą czekoladą albo bańką chińską i jestem przekonana że się ucieszy bardzo ja chodze regularnie do kreatornia relaksu i bardzo cenie sobie takie male przyjemności

Napisał(a): Piurtys -

Aby masaż był dobry trzeba zadbać o wszystkie szczegóły :) Dobra atmosfera, nastrój, wygoda. Trochę zgłębiałem temat bo zaczęło mnie to interesować, zawsze chciałem zrobić porządny relaksujący masaż swojej kobiecie. Są np, specjalne świece zapachowe do masażu jak tehttps://nocsz(...)sia/202 które robią odpowiednią atmosferę. Do tego kobieta musi wygodnie się położyć, to takie podstawowe i najważniejsze drobiazgi - nastrój i wygoda.

Napisał(a): ~anood -

Mojej dziewczyna była ostatnio na masażu woskiem i była bardzo z niego zadowolona. Dlatego na jej urodziny postanowiłem sam zafundować jej coś takiego. Znalazłem świece L’amie de Provence o jej ulubionym zapachu pomarańczy. Sprawa jest bardzo łatwa, wystarczy rozpuścić wosk, wylać na ręce i rozprowadzić po ciele. Dziewczyna zadowolona, a ja miałem prezent z głowy ;)

Napisał(a): ~rettyy -

Bolący kręgosłup według mnie to choroba cywilizacyjna. Nie wyobrażam sobie życia bez fotela masującego przyznam szczerze. Muszę w pracy stać i siedzieć, wiele godzin dziennie i bym się rozsypał bez masaży krótko mówiąc, a nie mam czasu chodzić do gabinetów rehabilitacyjnych. Ten fotel to duża wygoda, a po roku około, czy dwóch całkowicie się zwraca, szczególnie w jakości życia. Mam od marki Prowellnes , wysoko oceniana w branży. Jak dla mnie niezawodny sprzęt.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zrobić masaż pleców?