Odpowiadasz na:
Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Mam takie właśnie pytanie do Panów ale Panie również zapraszam do dyskusji :) Co można zrobić aby zauważyła moje "wnętrze"? Czy w ogóle kobiety zwracają na to uwagę?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie?

Napisał(a): WednesdayTEN -

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN Suuuuper! Dziękuję! Mam nadzieję, że będą to rady jak zbałamucić kobietę bez względu na swoją atrakcyjność fizyczną niewielką :D Hurrrra!
:DDD Boszeszzzz Ty mój! Niedługo poproszę Ciebie o zapłatę szkodliwego za zadawanie się z Tobą hahaha
Ale tylko poprzez pisemną umowę. Z załącznikiem odpowiednim :>
Nie wytrzymie, nie wytrzymie! Ciesz sie, ze mam dzis dobry nastroj, bo mam 13 stopni i piekne slonce :DDDD
A za kare, zebys sie podenerwowal, nie uzylam znakow, wiesz jakich :P hihi
A jakby było +18 i słońce jeszcze piękniejsze? To bramka "A". Zaś bramka "B" oznacza +7 i brak słońca. Co wówczas? ;)

U mnie ma być +18. A słońce właśnie się robi.
Miałam dziś 15. A jutro ma być też ok 20. Uważaj mogę być w stanie euforycznym. Tyle, że jutro mam już dużo pracy :( Ale trudno się mówi :) W piękną pogodę wszystko lepiej się znosi :)
Przy niskich temperaturach będę pisać po złośliwości bez polskich znaków diaktrycznych :P Chyba, że wolisz moje kąśliwości lub złośliwości i tęsknisz za nimi :D Ale to musisz mnie nakręcić, sama pogoda mnie tak nie nastroi :P Jestem zołza, ale tylko umiarkowana, przecież :F:P
U mnie ostatecznie (może za dnia było cieplej, ale nie mam termometru w fabryce) po południu było +13,4 - według wskazań wyświetlacza na przystanku. Jutro ma być więcej i więcej: ciepła i słońca.

Uwielbiam jak kąsasz - ale tylko gdy w taki sposób jaki lubię :>

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN Suuuuper! Dziękuję! Mam nadzieję, że będą to rady jak zbałamucić kobietę bez względu na swoją atrakcyjność fizyczną niewielką :D Hurrrra!
:DDD Boszeszzzz Ty mój! Niedługo poproszę Ciebie o zapłatę szkodliwego za zadawanie się z Tobą hahaha
Nie wytrzymie, nie wytrzymie! Ciesz sie, ze mam dzis dobry nastroj, bo mam 13 stopni i piekne slonce :DDDD
A za kare, zebys sie podenerwowal, nie uzylam znakow, wiesz jakich :P hihi
A jakby było +18 i słońce jeszcze piękniejsze? To bramka "A". Zaś bramka "B" oznacza +7 i brak słońca. Co wówczas? ;)

U mnie ma być +18. A słońce właśnie się robi.

Reklama

lilith70

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN Dobra, dobra - zostaw tego kota i jego ogon! Gitarę też odłóż!
Wednesday Tobie chyba dawno nikt nie przyłożył? Tłuczkiem, wałkiem, tudzież inną patelnią ;P
Ty się zgrywasz, czy co... ;))
Jestem poważny. Jak zawsze. No, prawie zawsze ;) Ale teraz chyba byłem.
Niedobrze, niedobrze. W innym kanale kiedyś coś tam na ten temat napiszę :P
Suuuuper! Dziękuję! Mam nadzieję, że będą to rady jak zbałamucić kobietę bez względu na swoją atrakcyjność fizyczną niewielką :D Hurrrra!

Reklama