6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń39
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +-1
6 ppt ?

Jak zrobić peeling cukrowy? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak zrobić peeling cukrowy?

Napisał(a): ~polka -

Koleżanka zachwala peeling cukrowy do całego ciała. Jednak do końca nie wiem jak zrobić peeling cukrowy samodzielnie w domu. Bo wiadomo mozna kupić w pierwszej lepszej drogerii, ale domowy lepszy. Czy ma ktoś z was jakieś fajne porady, przepisy jak zrobić peeling cukrowy? :)
INTERIA.PL

Re: Jak zrobić peeling cukrowy?

Napisał(a): ~cukierek -

Peeling cukrowy mozna zrobić bardzo łatwo! Ja mieszam część cukry z częścią żelu pod prysznic i podczas kąpieli masuję ciało tą mieszanką :) Peeling cukrowy jest rewelacyjny, jesli chodzi o natychmiastowe wygładzenie skóry :) Peeling cukrowy mozna zrobić także do ust.

Napisał(a): gość -

Ja mogę Ci polecić miodowy piling cukrowy do ciała Korany. Jest całkowicie naturalny i spisuje się równie dobrze, jak ten domowy. Jest bardzo gęsty, dzięki czemu bardzo dobrze złuszcza naskórek i nawilża skórę i dodatkowo ma bardzo ładny zapach :)

Napisał(a): JuliaTylko -

Wiadomo, że peeling cukrowy zrobiony samodzielnie będzie miał naturalne składniki, takie jakie chcemy, ale wolę kupić gotowy. Moim ulubionym jest peeling nawilżający Twoja pielęgnacja od Bielendy. Jest to peeling cukrowy, ma nietłustą konsystencję i bardzo ładnie pachnie. Jest w tubce, mógłby być w słoiczku, wtedy łatwiej byłoby go wydobyć do końca. Z kolei tubka jest bardziej higieniczna.

Napisał(a): ~gość -

JuliaTylko Wiadomo, że peeling cukrowy zrobiony samodzielnie będzie miał naturalne składniki, takie jakie chcemy, ale wolę kupić gotowy. Moim ulubionym jest peeling nawilżający Twoja pielęgnacja od Bielendy. Jest to peeling cukrowy, ma nietłustą konsystencję i bardzo ładnie pachnie. Jest w tubce, mógłby być w słoiczku, wtedy łatwiej byłoby go wydobyć do końca. Z kolei tubka jest bardziej higieniczna.
miałam ten peeling o zapachu pomarańczy, bardzo fajny produkt, wydajny, ma grube drobiny co bardzo lubię no i oczywiscie piękny zapach

Napisał(a): ~Martynaxx -

Zawsze miałam problemy z przesuszającą się skóra. Nie pomagały żadne domowe metody, nie pomagały również rzekomo profesjonalne kosmetyki, za które płaciłam naprawdę spore pieniądze. Dodatkowo na mojej twarzy i ciele zaczęły pojawiać się nieprzyjemne grudki, które były wynikiem nagromadzenia martwego naskórka. Zdecydowałam się na poszukanie profesjonalnej pomocy.http://brzeza(...)skorka/

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zrobić peeling cukrowy?