28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
28 ppt ?

JAK ZROBIĆ SZYBKO KOLACJE (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: JAK ZROBIĆ SZYBKO KOLACJE

Napisał(a): gość -

Proponuję schab na gruszkach. Gruszki pieczesz w białym winie z tymiankiem i solą, schab szybko podsmażasz przyprawiony tylko w sól i pieprz na bardzo gorącej patelni, ważne jest aby szybko odwracać na patelni, dlatego warto mieć jakiś dobry przyrząd do odwracania i potem wkładasz schab na 10 min do gorącego piekarnika. układasz schab na gruszkach, na górze kładziesz łyżkę masła ziołowego, i podajesz. Smacznego

Napisał(a): Gość -

jak to przyjaciółka to za bardzo bym się nie stresowała:)

szybko jakąś ristorante do piekarnika i gotowe.

nuggetsy też są fajne- kroisz kurczaczka na małe kawałki a dalej normalnie obtaczasz i smażysz, do tego ewentualnie ryż i jakiś sosik i gotowe

Napisał(a): Bette -

Podsmaż szybko plastry schabu, odwracając sprawnie- najlepiej widelcem, aby się nie przypaliły a tylko przyrumieniły. Do naczynia do zapiekania wrzuć pokrojone w plastry gruszki zalej odrobiną białego wina, z dodatkiem tymianku, soli. potem połóż schab na tych gruszkach, dodaj łyżkę masła ziołowego i podawaj. pycha.

Napisał(a): gość -

Ja chciałam troszkę zmienić temat, ja mam problem z podjadaniem w nocy, a wiadomo, że nocne podjadanie to nic dobrego na portalu www.sentozdrowie.pl wyczytałam "Kolacja powinna być lekkostrawna, wypełniona składnikami odżywczymi a tym samym sycąca, tak by uczucie głodu nie pojawiło się nagle w nocy, budząc nas ze snu. " "Nie polecane są też owoce czy potrawy zawierające dużo węglowodanów. Możemy za to pozwolić sobie na chude mięso, ryby, owoce morza, nabiał, warzywa." Znacie jakieś przepisy na fajne, proste, a przede wszystkim zdrowe dania, które można przyrządzić na kolacje?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co na kolację na szybko z patelni
  • co zrobić w czwartek na kolacje
Do góry strony: JAK ZROBIĆ SZYBKO KOLACJE