11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń199
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +-1
11 ppt ?

Jak zrzucić tłuszcz z brzucha (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak zrzucić tłuszcz z brzucha

Napisał(a): ~Janina -

Nogi chude, ręce chude, ogólnie szczupła jestem, a na brzuchu oponka. Ja nie wiem co mam z tym tłuszczem na brzuchu zrobić. Robię brzuszki, staram się nie objadać, ale brzuszek coraz większy. Wiem, że może trochę przeginam z ciasteczkami, ale nie mogę się powstrzymać. Co mam poradzić? Jak mam zrzucić tłuszcz z brzucha? Znacie jakieś ćwiczenia na zrzucenie tłuszczu z brzucha?
INTERIA.PL

Re: Jak zrzucić tłuszcz z brzucha

Napisał(a): ~Alka -

Jak chcesz zrzucić tłuszcz z brzucha, to nie ma mowy o żadnych ciasteczkach. No chyba, że jakieś bardzo dietetyczne. Ogólnie same ćwiczenia bez diety nie wystarczą i na odwrót. Jeżeli naprawdę przeszkadza Ci ten tłuszcz na brzuchu to przejdź na dietę i ćwicz mięśnie brzucha. ?Bieganie też może być pomocne w walce z tłuszczem.

Napisał(a): ~Tita -

Brzuszki nie powodują zmniejszenia się tłuszczu na brzuchu! Są inne ćwiczenia, które lepiej pomogą zrzucić tłuszcz brzucha, takie jak: deska, przysiady ze sztangą na plecach, podciąganie się na drążku, unoszenie nóg w leżeniu itd.

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

ćwiczenia i dieta. Tylko w diecie pamietaj o produktach w któych błonnik jest żeby nie było u Ciebie tak jak u mnie.. Zaparcia mi się pojawiały i żadne spoooby które Babcia mi zaleciła nie pomogły tylko dicopeg. Dlatego weź pod uwagę odpowiednią dietę i ćwicz brzuszki ;)

Napisał(a): ~migrena9 -

Przede wszystkim bardzo istotne abyś trzymała dietę, to jest tez bardzo ważne, jak jesteś bardzo niecierpliwą osobą, to warto tez skorzystać z pomocy medycyny estetycznej, ja na przykład skorzystałam z zabiegu cooltech w Katowicach w Dermed, tłuszcz na zewnętrznej stronie uda mniej widoczny i noga od razu lepiej się prezentuje
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zrzucić tłuszcz z brzucha