190
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi99
  • Ocen na +0
190 ppt ?

Jak żyć za takie pieniądze?????? (100)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak żyć za takie pieniądze??????

Napisał(a): gość -

gość Dziecko przy takiej płacy? Chyba jesteś chora! Za żadne skarby bym się nie zdecydował. Moja partnerka musiałaby mieć 2000, ja o pięćset więcej. Wtedy można byłoby pomyśleć.
Gdzie wynajem mieszkania kosztuje 1500? Chyba w centrum i 60m^2. Wtedy żyjesz jak ta paniusia i się nie przejmujesz, a mąż tyra.
koleś chyba nie przemyślałeś tego co napisałeś! ja wydaję około 1500 na czynsz a w tym woda i prąd a gdzie jeszcze za gaz ! i nie mieszkam w centrum tłumoku , nie mam jeszcze dzieci ale mój zegar tyka czubie ! wiec nie pieprz głupot że żonka zobie siedzi w domku a mąz tyra na nią i na dziecko! Ktoś tu miał niezłe doświadczenia z takimi babami jak opisujesz, nie trzeba było se wybierać lalek !!!

gość Nie jest źle. Mam syna z cechami Downa, który dożył 40-tki. Sam oczywiście jestem na wcześniejszej z tego powodu emeryturze. No i mam dochodu 1200 zł plus jego renta niecałe 600 zł. Wcześniej nie pracowała żona zajmując się synem. Po jej śmierci ja musiałem zrezygnować z pracy. Ale nauczyłem się przeżyć za niewielką kwotę, nawet rzucenie papierosów mi dość gładko poszło mimo że paliłem dwie paczki dziennie. Gotuję tylko zupy w zależności od tego co jest teraz najtańsze. W Polo wyszukuję przecenione artykuły. A ubieram się w ciucholandzie. I nie jest źle. Gorzej, że muszę utrzymywać samochód bo bez niego nie dałbym rady ani zrobić zakupy ani gdzieś się wybrać za miasto czy nawet do lekarza. Nie jest źle. A w dodatku coraz bardziej mnie to wszystko... bawi.
boże! wygrałabym w lotka to bym Pana wsparła finansowo a nasze państwo jest gówno warte skoro ma w dupie obywateli którzy znajdują się w takich sytuacjach ,zgroza jakaś.

gość cytat kogo=gość]
gość Płaca minimalna 1600 zł???? A ja mam emeryturę 1255,- zł.po 39 latach pracy. Na utrzymaniu mam córkę i dwoje wnuków. 20,- zł. dziennie. Panie Tusk jak żyć do cholery?PERADA
To właśnie jest najgorsze. Emerytura przyzwoita,to kasa za nic, ja nawet tyle nie zarabiam w miesiąc, a pracuję na pełen etat.

A twojej córce nikt nie kazał robić wnuków jak nie ma jak ich utrzymać.

Pozdawiam
Jakoś przed wyborami nikt nie mówił,że nie będzie stać matki,ojca na utrzymanie dzieci,nikt nie mówił,że będą żyć z dziadka emerytury,którą ten dziadek wypracował i nie są to pieniądze za darmo,jeżeli pracujesz za mniejsze pieniądze,to masz pretensje do emeryta?,idź do pracodawcy.
Ale okupacja,to nawet okupant takich głupot nie mówił,nie miej dzieci,bo cię nie stać ich utrzymać.
Pozdrowienia wsadź sobie,tam gdzie masz mózg.[/cytat]

W takim razie zastanów się gdzie jest twój mózg jeżeli kiedykolwiek wierzyłes politykom.
Chyba,że wierzyłeś tuskowi to juz wiem,ze nie masz sie po co zastanawiac.
Jak was nie stać to nie robić dzieci, no niestety taka prawda, chyba,że jak bóg dał to i też może da na dzieci.
Ja nie mam, bo mnie nie stać i nie chce,zeby moje dzieci chodzily spac glodne,a jak wam to odpowiada to ok.

Nigdy nie wierzyłem w człowieka,a tym bardziej w polityka,Tuska,Kwaśniewskiego,Wałęsę,itp.
Nigdy nie chodziłem na wybory,referenda.
Uważam że komuna nigdy nie upadła,teraz mnie polityka nie interesuje zupełnie,bo skoro naród wybiera takich ludzi ,to jest ich wart.
Tylko cierpią ludzie co także nie popierają tych polityków,bo nie ma w tym kraju dla tych polityków przeciwwagi np związków zawodowych,nikt nie broni człowieka,rozebrali wszystko,a Boga się nie boją..
Pewnie nie masz dzieci i piszesz głupoty,dzieci i rodzina to jest piękno,nie ma nic wspanialszego od radosnych dzieci.
Skoro nie mają pojęcia o władzy nad ludźmi,to po co się do władzy pchają?

Księga Joba 24
1 Czemu Wszechmocny nie ustala terminów,
a najbliżsi nie znają dni Jego?
2 Nieprawi przesuwają granice,
trzodę kradną z pasterzem,
3 osła zajmują sierotom
i wołu wdowie zabierają w zastaw.

4 Ubogich usuwa się z drogi,
biedni się wszyscy chowają
5 niby osły na pustkowiu.
Wychodzą, by szukać pracy,
żywności szukają do wieczora,
pożywienia dla dzieci.
6 W polu żniwują po nocy,
męczą się w winnicy bogacza,
7 nocują nago, bez odzienia,
nie mają okrycia na mrozie,
8 gdy burza ich w górach zaskoczy,
do skały bezdomni się tulą.

9 Sieroty odrywa się od piersi
i w zastaw zdziera się suknię.
10 Nago chodzą, bez odzienia.
Głodni dźwigają kłosy.
11 Wśród murów się męczą w południe,
choć depczą tłocznie - spragnieni.
12 Jęcząc, umierają w mieście,
ranni wołają: "Ratunku!" -
a Bóg nie słyszy wołania.

13 Inni nie cierpią światła,
nie chcą uznać Jego dróg,
na ścieżkach Jego nie trwają.
14 Morderca nie wstaje za dnia,
by zabić biedaka, nędzarza,
lecz chodzi po nocy złodziej.
15 Czeka na mrok cudzołożnik,
mówi: "Mnie oko nie dojrzy,
mrok jest zasłoną dla twarzy".
16 O zmroku do mieszkań się włamią,
za dnia dom szczelnie zamknięty,
światła oni nie cierpią.
17 Mrokiem zda się im dojrzany poranek,
przywykli do grozy nocy"

Napisał(a): Gość -

W dzienniku pokazali Hiszpankę jak okropnie była zmartwiona,bo jej obniżyli pobory na 2000 euro,oni to mają kłopoty.
Tu ktoś założył temat jak żyć za 1.500 zł?,proste nie jeść,nie ubierać się,można zaoszczędzić,w Warszawie jest stadion można przenocować,chyba za darmo?

Napisał(a): Gość -

bez kombinowania dzisiaj nie da rady, niestety. ale niewielkim kosztem można spróbować rozkręcić coś swojego... choćby sklep internetowy. najtańsza chińszczyzna z wólki kosowskiej sprzedaje się jak świeże bułeczki. wiadomo, kokosów z tego nie ma, ale od czegoś zacząć trzeba.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak zyc za 1600zl dwie osoby
Do góry strony: Jak żyć za takie pieniądze??????