104
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi88
  • Ocen na +0
104 ppt ?

Jaka bielizna?? Tańsza czy firmowa? (89)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jaka bielizna?? Tańsza czy firmowa?

Napisał(a): Louise -

Ja najchetniej kupuje sobie bieliznę w Kontri, http://www.kontri.pl , maja tam tak duze wyprzedaze, ze za przysłowiowe grosze moge sie obkupic w dobra jakosciowo markową polska bielizne, nawet wspomniany Obsessive tez mozna tam trafic w przecenach, tak więc polecam. Tak więc moja odpowiedz brzmi - bielizna firmowa kupiona tanio ;)
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Najlepiej zawracać uwagę na materiał z jakiego jest wykonana, bo to jest najważniejsze. I warto dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza, żeby później nie narzekać, że coś nas uciska, albo że biustonosz jest za duży.
Jak chcecie kupić bieliznę w dobrej cenie to warto zajrzeć do sklepu epizama.pl, gdzie dostępnych rozmiarów i fasonów jest multum.

Napisał(a): Gość -

Najważniejsze, żeby bielizna była gatunkowo dobra i dobrze dopasowana - jak ktoś potrafi taką znaleźć za 20 zł, to czemu nie, ale ja nigdy o takiej okazji nie słyszałam. No może raz mi się udało kupić stanik basic w Outlecie Calvina za 25 zł :) i nawet się dzielnie trzyma. Co do gatek, to trzeba testować, mi np. z Oysho czy H&M zbyt długo nie służą. I zawsze można zrobić podział na bieliznę wygodną na codzień a "odświętną" ;) przecież nie trzeba na gatki noszone tylko po domu wydawać po 100 zł! :)

Reklama

Nie polecam epizama.pl
Złożyłam zamówenie w owej firmie poprzez
strone internetowa epizama.pl
Paczka miała zostac dostarczona priorytetem.
Po 8 dniach oczekiwania na dostawe postanowilam skontaktowac sie ze sklepem poprzez maila, ale oczywiscie bezskuteznie.
Po kilku telefonach w koncu uzyskalam informacje,iz moje zamowienie w ogole nie zostanie zrealizowane, poniewaz owy model jest niedostepny.
(Pomijajac fakt, ze na stronie internetowej widnial napis
'dostepne')
Oczywiście żaden z "kompetentnych" pracownikow
nie raczyl mnie o tym wczesniej poinformowac.
Czekałabym na dostawe w nieskoczonosc.
Jedynym slowem brak poszanowania klienta!

gość Nie polecam epizama.pl
Złożyłam zamówenie w owej firmie poprzez
strone internetowa epizama.pl
Paczka miała zostac dostarczona priorytetem.
Po 8 dniach oczekiwania na dostawe postanowilam skontaktowac sie ze sklepem poprzez maila, ale oczywiscie bezskuteznie.
Po kilku telefonach w koncu uzyskalam informacje,iz moje zamowienie w ogole nie zostanie zrealizowane, poniewaz owy model jest niedostepny.
(Pomijajac fakt, ze na stronie internetowej widnial napis
'dostepne')
Oczywiście żaden z "kompetentnych" pracownikow
nie raczyl mnie o tym wczesniej poinformowac.
Czekałabym na dostawe w nieskoczonosc.
Jedynym slowem brak poszanowania klienta!
Ja zamawiałam bieliznę z tego sklepu epizama.pl i nie miałam żadnych problemów z zamówieniem. Czasami technika jest zawodna i mogło coś być nie tak, najlepiej wyjaśnić tą sytuację kontaktując się ze sklepem, a nie mieć żale tutaj.

Reklama

Reklama

Nie wiem, jak można polecać Intimissimi z ich śmiesznymi rozmiarówkami... już esotiq ma lepszą ofertę. Stringi za 90 złotych? To jakiś żart, czy znamy inne oferty tej jakże "ekskluzywnej" firmy?

Moim zdaniem w majtki możesz jak najbardziej zaopatrywac sie w siecówkach ;) często mają tam ładniejsze modele niż w sklepach z bielizną, a ich żywotność jest wporządku. Mam kilka 2-3 letnich par bez żadnych wad. O gaciach z rynku zapomnij, są szyte na małe azjatyckie tyłki i nie posłużą Ci długo, a noszone non stop mogą przyczynić się deformowania twojej pupki ;). Ale te z H&M, Kapp Ahlów i innych tego typu sklepów są wporządku.
Innaczej jest ze stanikami, tutaj warto zainwestować, wybrać sie do braffiterki która dobierze Ci odpowiedni rozmiar i krój. Niestety to prawda, ze droższe biustonosze psują się równie szybko. Wynika to z faktu, że angielskie biustonosze są drogie jedynie na "nasz portfel" wiec ich cena nie przekłada się do jakości. ;) Obecnie jednak wiele polskich marek, również dysponuje stanikami o dobrej jakośc i rozległej rozmiarówce.

chemia13 zniewalająco ?czasy niewolnictwa dawno się skończyły
Nie w sferze uczuc....tu zawsze bedziemy niewolnikami wlasnych pragnien i potrzeb.

A jesli chodzi o bielizne....to napewno dobrana indywidualnie do sylwetki
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaka bielizna?? Tańsza czy firmowa?