102
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi86
  • Ocen na +0
102 ppt ?

Jaka bielizna?? Tańsza czy firmowa? (87)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jaka bielizna?? Tańsza czy firmowa?

Napisał(a): KatieK -

Intimissimi - polecam goraca, kupuje tam majtki, sa rewelacyjne, nic sie z nimi nie dzieje po praniu, zawsze wybieram te bezszwowe, nie widac nic pod spodnica, oddychajace, naprawde swietne!

Goraleczka Nigdy nie mialam potrzeby kupowania firmowych ale mam w zamiarze wymienic swoja garderobe zaczynajac od bielizny wiec zaczne od firmowek. A co polecacie?
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Jeśli już kupuję bieliznę to staram się zwracać uwagę na jakość, a cena jest dla mnie dopiero drugim kryterium. Fajne komplety bielizny mają w sklepie epizma.pl, jest w czym przebierać. Polecam zajrzeć, bo warto!

Reklama

Uwazam, zefirmowa bielizna jest o wiele lepsza napewno jest trwalsza i dluzej mozemy sie nia cieszyc i byc bardziej zadowolone z jej jakosci. Ja jestem bardzo zadowolona z bielizny sprzedawanej w internetowym sklepie www.habibifashon.pl kupilam tam pare produktow i jestem bardzo zadowolona. Jest tam bielizna tansza jak i drozsza wydaje mi sie na kazda kieszen.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja szczerze mówiąc nie zwracam tak uwagi na firmę ;) Bardziej na to czy komplecik bielizny akurat mi się podoba. Wiecie co ostatnio mi wpadło w oko? Takie koszulki nocne w stylu babydoll: http://www.si(...)id/125/ i zastanawiam się czy nie zamówić sobie jednej z nich ;)
Podoba Wam się taki zdzirski styl?

Reklama

jogodka Ja szczerze mówiąc nie zwracam tak uwagi na firmę ;) Bardziej na to czy komplecik bielizny akurat mi się podoba. Wiecie co ostatnio mi wpadło w oko? Takie koszulki nocne w stylu babydoll: http://www.si(...)id/125/ i zastanawiam się czy nie zamówić sobie jednej z nich ;)
Podoba Wam się taki zdzirski styl?
podoba mi sie Anais-sida
dosc orginalnny jest........Irall -Viviette

Napisał(a): Massumi -

Kilka lat temu nosiłam bieliznę markową, która była naprawdę droga. Potem stopniowo interesowałam się modelami staników tańszych. Dostałam na urodziny od siostry komplet Mat i od tamtej pory należy do moich ulubionych. Doskonale skrojony i wygodny. Cena bardzo przystępna, a na http://www.du(...)klep.pl (bodajże w zakładce promocje)można je kupić na niecałe 30 zł. Polecam, bo jest w czym wybierać.

Goraleczka Witam drogie Panie mam takie pytanie czy jest różnica w bieliznie kupionej w normalnym sklepie za komplet 20 zł czy w sklepie firmowym za 90 zł?
Czy nie niszczy sie to równie szybko? Stringi czy figi nie zaciągaja się tak samo? Biustonosze nie deformują sie jezeli sa droższe? Czy naprawde jest różnica?
Te tansze komplety są naprawde ładne ale czy tak samo wytrzymałe?
Napiszcie czy korzystacie z tanszych kompletów.
to zależy od finansów, ale najlepiej wyglądają firmowe na pięknych dziewczynach :)

Ja zazwyczaj kupuje firmowe rzeczy. Po pierwsze są ładnie zrobione, zaprojektowane przez dobrych stylistów, a ponadto wiem, że ich jakość będzie odpowiednia. Ostatnio kupuję zwykle na Kendi.pl. Dobre ceny, szybka wysyłka, czego trzeba więcej.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaka bielizna?? Tańsza czy firmowa?