102
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi86
  • Ocen na +0
102 ppt ?

Jaka bielizna?? Tańsza czy firmowa? (87)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jaka bielizna?? Tańsza czy firmowa?

Napisał(a): yinyang -

ja nie patrzę w ogóle na marki tylko na to czy mi się bielizna podoba czy nie. Bielizna ma wyrażać mnie, moją osobowość, charakter i to jest najważniejsze przy jej wyborze. Przynajmniej ja tak uważam. Ale moja przyjaciółka też świrowała na tym punkcie. Kiedy miała brać ślub to zaciągnęła mnie na kupowanie bielizny bo chciała przyświecić http://poradn(...)slubna/ i dwa tygodnie za nią łaziłyśmy bo koniecznie chciała mieć jakiejś znanej marki ale widząc niektóre ceny to zrezygnowała.

Napisał(a): gość -

gość Niekoniecznie, bo choćby taki Key, o którym wcześniej była mowa oferuje w spoko cenach bardzo porządne rzeczy zaczynając od fig, staników przez bokserki, piżamy, szlafroki, podkoszulki, koszulki na co dzień.
Ja ostatnio kupiłam stanik dla córki (pierwszy!) i cena to 29 zł, wg mnie nie jest to duży wydatek, a jakość i wzory - naprawdę było z czego wybierać. Kolejny też będzie z keya

Reklama

Reklama

yinyang ja nie patrzę w ogóle na marki tylko na to czy mi się bielizna podoba czy nie. Bielizna ma wyrażać mnie, moją osobowość, charakter i to jest najważniejsze przy jej wyborze. Przynajmniej ja tak uważam. Ale moja przyjaciółka też świrowała na tym punkcie. Kiedy miała brać ślub to zaciągnęła mnie na kupowanie bielizny bo chciała przyświecić idealną bielizną na noc poślubną i dwa tygodnie za nią łaziłyśmy bo koniecznie chciała mieć jakiejś znanej marki ale widząc niektóre ceny to zrezygnowała.

Wbrew pozorom nie jest tak prosto kupić. Bielizna po 60-80 zł za figi jak dla mnie też odpada. Ale taniej też nie chce. Przede wszystkim zwracam uwagę czy będzie wygodna (nie dam rady nosić majtek, które podwijają się na pośladkach)i czy wygląda na trwałą, żeby nie było, że po jednym praniu puszczą gumki, w Key kupowałam za 25-30 zł za dwupak, są git.

Reklama

Osobiście nie byłabym w stanie nosić bielizny jaką proponują drogie firmowe sklepy, wszystkie majtki są koronowe, sztuczne i przesuwają się w czasie noszenia, czasem mają szwy w takich miejscach, że obcierają. A kosztują po 60 zł za sztukę.

Napisał(a): Gość -

Odpowiedź na pytanie jest prosta - zależy na co potrzebujesz bielizny. Dla mnie ma to znaczenie dlatego na codzień kupuje majtki dość tanie, ale takie w których dobrze się czuje. I tak nikt ich nie widzi :) Zaopatruje się w nie na Allegro lub w http://www.et(...)iene.pl Natomiast jeżeli potrzebuje bielizny na jakaś randeczkę to wiadomo, że będe szukała czegoś seksownego. Najgorsze w tym wszystkim to cena - stąd staram się kupować nie wieęcej niż jeden komplet w miesiącu - najlepiej w promocji. Poszukuje wtedy czegos w galeriach handlowych. Na początku odpowiedzam zawsze Atlantica.

Co ciekawe Atlantic własnie plajtuje (tak słyszałam) i wysprzedają wszystko za grosze, więc dobrą markową bieliznę można mieć za bezcen, ale to już promocji najlepiej szukać w necie.

Mnie zastanawia za to co innego, czy kupujecie bieliznę tylko w określonym kolorze (np czarnym) czy tez w innych jak niebieski, zielony, pomarańcz?

Ja jestem wierna tylko bialym i czarnym majtkom.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaka bielizna?? Tańsza czy firmowa?