10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń28
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
10 ppt ?

Jaka blond farba? (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jaka blond farba?

Napisał(a): ~hjh -

Jak miałam naturalne włosy i dopiero zaczynałam farbować to nakładam tylko hennę bezbarwną. Nie wiem czy to w ogóle można nazwać farbowaniem. Później przerzuciłam się na farby z ekstraktami naturalnymi np. Color&Soin. Blond wychodzi idealny. Trzeba tylko pamiętać, że większość kolorów ostatecznie wychodzi trochę ciemniejsza niż jest na opakowaniu.

Reklama

Napisał(a): ~vzdds -

~hjh Jak miałam naturalne włosy i dopiero zaczynałam farbować to nakładam tylko hennę bezbarwną. Nie wiem czy to w ogóle można nazwać farbowaniem. Później przerzuciłam się na farby z ekstraktami naturalnymi np. Color&Soin. Blond wychodzi idealny. Trzeba tylko pamiętać, że większość kolorów ostatecznie wychodzi trochę ciemniejsza niż jest na opakowaniu.
Jaka jest cena takiej farby?

Napisał(a): ~dsfsdd -

~vzdds
~hjh Jak miałam naturalne włosy i dopiero zaczynałam farbować to nakładam tylko hennę bezbarwną. Nie wiem czy to w ogóle można nazwać farbowaniem. Później przerzuciłam się na farby z ekstraktami naturalnymi np. Color&Soin. Blond wychodzi idealny. Trzeba tylko pamiętać, że większość kolorów ostatecznie wychodzi trochę ciemniejsza niż jest na opakowaniu.
Cenę każdej farby można sprawdzić na stronie apteki:https://www.d(...)orsoin. Chyba apteki DOZ są w każdym mieście.

Reklama

Napisał(a): ~annianna -

~dsfsdd
~vzdds
Cenę każdej farby można sprawdzić na stronie apteki:https://www.d(...)orsoin. Chyba apteki DOZ są w każdym mieście.
Właśnie wypróbowałam te farby i jestem bardzo zadowolona, zrobiłam blond i mi ślicznie wyszedł, bardzo naturalnie i przede wszystkim ważne, że ta farba ma dobry skład, bo miałam włosy mocno zniszczone...

Reklama

Napisał(a): ~Daria -

nie farbuje włosów w domu. Raz się skończyło to źle więc wolę iśc do gryzjerki co pracuje na oryginalnych farbach revlona i fachowo mi włosy pomaluje a nie pżóniej będę szukała fryzjera co naprawi to co ja zepsułam.. A w czapce teraz to za gorąco chodzić.. :)

Napisał(a): ~AlicjaM -

Nie radze farbować włosy na blond sobie samemu. najlepiej udac się do profesjonalnego salonu, gdzie na prawde zrobią to jak należy. No takie jest moje zdanie. Co do salonów to niech każdy wybierze u siebie w mieście ten najlepszy. Ja polecam dla osób z Warszawy Magia Blondu. Gdzie panie pracuja na bardzo dobrych jakościowo farbach.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaka blond farba?