108
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi59
  • Ocen na +0
108 ppt ?

Jaka dieta najlepsza na lato? (60)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaka dieta najlepsza na lato?

Napisał(a): Gość -

Cześć wszystkim :)
Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże... Szukam jakiejś fajnej, niedrogiej i skutecznej diety na lato. Znacie taką? Myślałam o tej białkowej Dukana, ale jeść sery w takie upały jak teraz to chyba nie dla mnie :| Na samą myśl jest mi niedobrze...
Jakaś owocowa/warzywna? Kurcze no nie mam rozeznania w tej kwestii, a wakacje już wkrótce ;D
Proszę poradźcie coś mądrego ;D
INTERIA.PL

Re: Jaka dieta najlepsza na lato?

Napisał(a): gość -

Daj sobie spokój z dietami białkowymi :P możesz sobie zaszkodzić, a potem pojawi się efekt jo-jo. Ja teraz się odchudzam na Diecie Letniej, chciałam schudnąć do wakacji już schudłam 8 kg :D Dieta jest nie droga, tygodniowa opłata to 2,30, a jest na prawdę dobrze zbilansowana i co najważniejsze działa :Dhttp://wwww.v(...)16.html jak chcesz poczytaj sobie więcej :) na ten temat. Agata

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

Reklama

dieta warzywno - owocowa , efekt murowany i bez jojo , polecam ale tylko dla odważnych gdyż jest to dieta o charakterze głodówkowym . Po pierwszych ciężkich dniach (1-3) organizm już zaczyna pracować normalnie i szybko spala złogi tłuszczu . Leczy wiele w ciele , a i dusza jakaś inna wydaje się być . Warto wytrzymać przynajmniej 10 dni a potem zrobić z tego wegetarianizm lub kuchnię makrobiotyczną w okresie letnim , bo wiadomo na zimę trzeba się odżywiać kalorycznie-tłusto

Reklama

Napisał(a): AndreH -

gość Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam
bardzo mądra wypowiedz. Diety cud nie istnieją. Ładna figurę dostaniesz przy połączeniu wysiłku fizycznego i odpowiedniego odżywiania. Sama dieta lub sam sport nie dadzą rady. Przy nie za wielkim, regularnym wysiłku (tak własnie sport, sport, sport), choćby raz w tygodniu i rozsądnym żywieniu gdzie nie ma ton tłuszczu (żegnaj świnino) i cukrów (kluch, ziemniaki dopadają) nie będziesz musiała się martwic dietami. Najważniejsze jest jednak to ze trzeba mieć cierpliwość. Lata zaległości i kultywowaniu lenistwa nie nadrobisz w parę tygodni. Zdanych metod na skróty! Żadnej chemii bo albo zmarnujesz pieniążki al do tego możesz skończyć jak ta dziewczyna z info co się ugotowała. Tak samo żadnych tasiemców... .
Znam parę dziewczyn które przez ponad 18 lat nic nie robiły ze sobą i były delikatnie mówiąc mało atrakcyjne. Żaden facet się nie obejrzał. Po dobrym roku regularnego sportu 2x tydzień i odpowiednim żywieniu wyglądają take ze jest mało facetów co się nie obejrzą... . Miały parę załamań nerwowych w trakcie ale się nie poddały. Efekt jest niesamowity i to nie tylko na zewnątrz ale i w głowie.

Reklama

jagiga Cześć wszystkim :)
Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże... Szukam jakiejś fajnej, niedrogiej i skutecznej diety na lato. Znacie taką? Myślałam o tej białkowej Dukana, ale jeść sery w takie upały jak teraz to chyba nie dla mnie :| Na samą myśl jest mi niedobrze...
Jakaś owocowa/warzywna? Kurcze no nie mam rozeznania w tej kwestii, a wakacje już wkrótce ;D
Proszę poradźcie coś mądrego ;D

Ja polecam LightBox - 5 posiłków dziennie - zbilansowane pod względem kalorycznym i składników niezbędnych dla organizmu. Jesz wszystko w odpowiednich ilościach i w dodatku nie musisz myśleć o przygotowaniach posiłków :)

Napisał(a): Gość -

ja własnie pytałam o diete 5:2 tzn zameściłam jako nowy temat, bo czytałam że ponoc jest bardzo skuteczna, ale sama nie wiem do końca opieram sie tylko na tym co w sieci wyczytałam. Ale jak coś będziesz więcej wiedziała o tej diecie to podeślij mi, tyle tylko mogę ci poki co zasugerowac. Też szukam dobrej diety na lato.

Ja odchudzałam się przez okres całych wakacji i mam minus 11 kg, moja dietę ustalała Pani Kasia z DietaMedic. Byłam zadowolona bo było w niej dużo warzyw i owoców, oczywiście z przewaga warzyw. Jeszcze nie doszłam do wymarzonej wagi ale już niedługo, a efekcie jo-jo nie ma mowy. Tak idealnie pasuje mi dietetyczne żywienie, że już nigdy z niego nie zrezygnuję:)
powodzenia i wytrwałości
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsza dieta forum
  • jaka dieta najlepsza
  • dieta jaka najlepsza forum
  • jaka dieta jest najlepsza
  • która dieta jest najlepsza
  • jaka jest dobra dieta
Do góry strony: Jaka dieta najlepsza na lato?