108
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi59
  • Ocen na +0
108 ppt ?

Jaka dieta najlepsza na lato? (60)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jaka dieta najlepsza na lato?

Napisał(a): Gość -

Dobra dieta to podstawa, bez niej ani rusz, potem należy przystąpić do układania jakiegoś planu treningowego, tylko wiadomo nie ma cudów i nic nie następuje od razu, można też stosować jakieś środki wspomagające odchudzanie, ale to już jesłi cierpimy np. na stałę uczucie głodu, bo są takie środki, a nie te na zbicie wagi i spalenie tłuszczyku :)
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Zobaczcie to -http://www.po(...)tki.pl/
Nie ma znaczenia pora roku. Najważniejsze, abyście wybrali właśnie taką metodę i aby pojawiła się rozsądna dieta, zniknęło złe odżywianie czy też brak aktywności. Jeśli tak zrobicie to efekt będzie. Na tej stronie macie ranking najlepszych produktów na odchudzanie i właśnie na tym możecie bazować.

Porady na temat tego jaka dieta jest skuteczna i jakie suplementy najlepiej stosować aby uzyskać jak najlepsze efekty można zdobyć na daymynews.pl, ponieważ wypowiada się tam wiele kobiet, które stosowały różne rozwiązania i teraz mogą śmiało podpowiedzieć co jest najlepsze.

Reklama

Ja przed tymi wakacjami zrzuciłam 5 kilo, o dziwo mi się udało, mogłam bez zstresu iść w stroju kąpielowy na plażę :P zawsze się tym denerwowałam . No ale dużo ćwiczeń ciężkich, do tego dieta na miarę i się udało. Generalnie właśnie o to chodzi chyba, połączyć ćwiczenia z dobrą dietą

Reklama

najlepsza dieta nbie zdziała sama tak wiele, jak ta połączona z ćwiczeniami. Przez 2 lata stosowałam różne diety, ale prawdziwy efekt dał wysiłek fizyczny (razy w tygodniu siłownia, czasem zamiast tego bieganie). Teraz jestem na diecie Opyimal 1500 kalorii, juz pare miesięcy zamawiam sobie posiłki z dostawą do domu z eatzone.pl, co jest dla mnie sporym ułatwieniem. Cały czas staram się byc aktywna, o ile czas mi na to pozwala.
Warto przejść sie do dietetyka, żeby dobrał Ci najodpowiedniejszą dietę, być może spodoba Ci sie nowy tryb życia i zaczniesz odżywiać sie zdrowiej nie tylko w lato ;)

Reklama

gość Ja przed tymi wakacjami zrzuciłam 5 kilo, o dziwo mi się udało, mogłam bez zstresu iść w stroju kąpielowy na plażę :P zawsze się tym denerwowałam . No ale dużo ćwiczeń ciężkich, do tego dieta na miarę i się udało. Generalnie właśnie o to chodzi chyba, połączyć ćwiczenia z dobrą dietą
Z tego co wiem, dieta na miare to dość dobry dietetyk, sama się zastanawiam, czy się nie zgłosić do niego, bo już pół roku próbuję schudnąć i nic :(

gość Porady na temat tego jaka dieta jest skuteczna i jakie suplementy najlepiej stosować aby uzyskać jak najlepsze efekty można zdobyć na daymynews.pl, ponieważ wypowiada się tam wiele kobiet, które stosowały różne rozwiązania i teraz mogą śmiało podpowiedzieć co jest najlepsze.
Dieta na miarę ma ten ogromny plus, że są konsultacje online, np na skype, nie trzeba jeździć nigdzie. No i taka porada dużo daje, wreszcie można BEZPIECZNIE zacząć chudnać.

gość najlepsza dieta nbie zdziała sama tak wiele, jak ta połączona z ćwiczeniami. Przez 2 lata stosowałam różne diety, ale prawdziwy efekt dał wysiłek fizyczny (razy w tygodniu siłownia, czasem zamiast tego bieganie). Teraz jestem na diecie Opyimal 1500 kalorii, juz pare miesięcy zamawiam sobie posiłki z dostawą do domu z eatzone.pl, co jest dla mnie sporym ułatwieniem. Cały czas staram się byc aktywna, o ile czas mi na to pozwala.
Warto przejść sie do dietetyka, żeby dobrał Ci najodpowiedniejszą dietę, być może spodoba Ci sie nowy tryb życia i zaczniesz odżywiać sie zdrowiej nie tylko w lato ;)
slyszałam, ż enawet chodakowska korzystała z eat zone. hoho !

nie słyzałam zbyt wielu dobry opinii o diecie dukana, moim zdaniem najlepsze sa proste i zdrowe diety. sama stosuje diete herbalife, która nie wymaga zbyt wielu wyrzeczen i jest tania. na efekty pracuje sie stopniowo, ale są długotrwałe i skuteczne :)

Ktoś już tu wspomniał o DietaMiedic ... też uważam, że tam świetnie dopasowują dietę. Ja schudłam 16kg w 4 m-ce :) ... Ułożyli mi dietę on-line i co tydzień wysyłałam im swoje wymiary i wagę. Odpowiedzieli na każde pytanie ... cudna obsługa i co najważniejsze do dziś trzymam wagę. Jak poskoczyła mi po świętach to za darmo wysłali tygodniową dietę na powrót do formy :)

Polecam !!http://dietam(...)dic.pl/

Napisał(a): Gość -

A próbował ktoś z Was cateringu dietetycznego?
Przecież to jest genialny sposób na schudnięcie i to zdrowe..
Ja zamawiam od pół roku dietę Fit&Eat od Brzezińskich ( http://www.fi(...)t.pl/pl) i w ogóle nie mam problemów z nadwagą , a kiedyś miałam ogromne. Wiem, że niektórzy uważają że taki catering to droga sprawa, ale to nieprawda- wiem po sobie ile wydawałam pieniędzy na mieście na śmieciowe jedzenie, a teraz wydaję na najlepszą jakość i swoje zdrowie.
Uważam że to świetna sprawa i polecam każdemu.

Napisał(a): ~Grażyna -

Rzeczywiście im dłużej biorę Foreverslim i widzę jakie efekty daje branie tych tabletek tym bardziej jestem zmotywowana aby schudnąć jeszcze więcej.Na razie muszę się pozbyć niechcianych kilogramów a potem powalczę o to aby mieć ładniejszą figurę.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsza dieta forum
  • jaka dieta najlepsza
  • dieta jaka najlepsza forum
  • jaka dieta jest najlepsza
  • która dieta jest najlepsza
  • jaka jest dobra dieta
Do góry strony: Jaka dieta najlepsza na lato?