82
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi71
  • Ocen na +0
82 ppt ?

jaka drukarka etykiet (72)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: jaka drukarka etykiet

Napisał(a): gość -

duży wybór drukarek etykiet znajdziesz tutaj:http://sklep.(...).com.pl
generalnie przenośne drukarki niczym się różnią od stacjonarnych, nie licząc rozmiarów. Ja używałem ich i byłem zadowolony, etykeity były ładnie wydrukowane, choć wiadomo, jak coś się nosi w ręcęitp to szybciej widać na tym ślady uzytkowania

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Wątpię żeby ktoś, kto na co dzień nie ma styczności z odpowiednimi programami graficznymi umiał we właściwy sposób zaprojektować etykietę w taki sposób, aby zachęciła ona do zakupy jakiegoś produktu. Dlatego właśnie potrzebujemy pomocy agencji zewnętrznych jak Babilon Media, które będą umiały wszystko spójnie złożyć.

Napisał(a): ~Klaudiusz -

Piszecie o Zebrze,a moim zdaniem to droga drukarka. Można polecić Brother, albo Seiko SLP620, z czego ja wybieram Seiko. DObra firma, a drukareczka tania, sprawna, prosta, a do tego jakosc etykiet super. Tania eksploatacja. Chyba ze szukasz drukarki przemysłowej - to wtedy sie nie nadaje i poszukałabym rozwiazania firmy Godex. Ale jak na małą firmę, do biura - SLP 620.

Napisał(a): Gość -

Nie powinienem się wypowiadać ponieważ sprzedaje na co dzień drukarki etykiet więc dla niektórych będę mało obiektywny ale skoro inni z konkurencji się już wypowiedzieli to dodam pare słów od siebie.

Reklamować też się nie chce bo nie o to chodzi, klienci niech sami na własnych błędach zobaczą gdzie warto a gdzie nie warto zainwestować swoje pieniądze.

Przede wszystkim jeśli ktoś chce wydać na drukarkę etykiet tzw. MAŁO, powiedzmy 500 zł, to mu odradzam.
Odpowiedź jest prosta, lepiej nie kupować taniochy a potem żałować zakupu.

Drukarki z dolnej półki marki Dy*o , Br*ther, i paru innych to zgroza i odradzam je choćby dlatego, że potem osoby niezadowolone z nich dzwonią do firmy w której pracuje i żalą się na to że popełnili błąd przy ich zakupie i że zrozumieli swój błąd i co ja im teraz doradze.

Oczywiście zależy do czego ma być drukarka. Jeśli do rzucania w nią w ludzi to każda jest dobra, a te najcięższe są najlepsze. Jeśli ktoś potrzebuje drukarke by sobie zrobić etykietki na słoiczki i by sobie pooznaczać produkty w domu to oczywiście może kupić sobie tanią drukarke.

Żal mi tylko ludzi którzy kupili tanio i później nie wiedzą czy mogą taką drukarkę do śmietnika wyrzucić i czy ktoś się nie doczepi że zanieczyszcza środowisko.

Ale najważniejszy jest Konkret : Dobre drukarki etykiet to marki Zebra, TSC, Citizen, Sato. Są najpopularniejsze. TSC może mniej, ale przynajmniej jest dobra i się nie psuje, no chyba że ktoś rzuci nią o ścianę.

Przede wszystkim tańsze małe biurowe drukarki etykiet kosztują od 1 100 zł netto do 1 700.

Na co warto zwrócić uwagę : Najlepiej by drukarka była uniwersalna, by można było korzystać z uniwersalnych materiałów eksploatacyjnych.
Uniwersalność w skrócie np. folie barwiące na 1 calowym trzpieniu. Mniej dostępne na rynku i na pewno droższe są folie barwiące na pół calowym trzpieniu.
Można zakupić drukarke : toshiba, ale ta drukarka ma głowice krawędziową co oznacza że będzie można oszczędnie korzystać z kalki barwiącej ale niestety droższej i mniej dostępnej na rynku. Rozwiązanie raczej do specjalistycznych zastosowań, co nie znaczy że nie ma swojego dobrego miejsca na rynku. Wszystko zależy do czego ma być urządzenie.

Na zakup drukarki etykiet nie warto szczędzić. Producenci tanich drukarek zarabiają na materiałach eksploatacyjnych, nie na samych drukarkach.
Materiały do tych drukarek okazuje się później że są bardzo drogie. Bo na tym to polega.

Zakup specjalnych etykiet do drukarek Dy*o, to ogromne zaskoczenie dla klienta. Ponieważ szybko się okazuje, że nie można dostać w drukarni etykiet tanich etykiet bo są specjalnie zabezpieczane by uniemożliwić ich wykonanie/podrabianie.
Dużo by opowiadać, temat rzeka.

Są jeszcze takie marki jak : argox, brady, cab, epson, intermec.

Podsumowując jeśli chce sie drukować więcej etykiet, Przemysłowo, to lepiej wydać więcej i mieć dobry kontakt z serwisem drukarek.

Z doświadczenia wiem, że mimo że drukarki pozornie są proste to ilość telefonów do sprzedawcy jest spora. W Polsce praktycznie mało kto czyta instrukcje obsługi i wówczas gorąca linia serwisów drukarek etykiet ciągle jest zajęta. Może też dlatego że im droższe są drukarki tym bardziej wszechstronne. Jak coś jest zbyt wszechstronne to na pewno nie jest ŁATWE. Można porównać to do samochodu który ma wiele zastosowań i wiele opcji. Instrukcja obsługi jest tak skomplikowana że później połowy z zakupionych gadżetów auta się nie wykorzystuje bo nie ma czasu na instrukcje.
Firma, która potrzebuje wydrukować dużo etykiet powinna się zaprzyjaźnić przede wszystkim z dostawcą drukarek i drukarnią etykiet w jednym.Dobrze też by taka firma miała 24h telefon, i by nie była daleko, bo koszty przyjazdu do klienta najczęściej nie jest mały ze względu na nie mały koszt zakupu Paliwa.

Pozdrawiam.
Załączniki:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • drukarka etykiet opinie
  • drukarka etykiet forum
  • forum drukarka etykiet
Do góry strony: jaka drukarka etykiet