5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń138
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +-2
5 ppt ?

Jaką fryzurę ślubną dla panny młodej wybrac? (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaką fryzurę ślubną dla panny młodej wybrac?

Napisał(a): Gość -

Ostatnio pomogliscie mi ze zdecydowaniem sie na suknie ślubną, a teraz pora na fryzurę! :)

Mam z tym ogromny problem. Jestem klasyczna, polska blondynką ;) Wlosy mam dlugie i puszyste, ale cienkie :( I to moj problem, boje sie ze nic mi ładnego :( Nie chce tez zdawać sie calkiem na sugestię fryzjerki, wole sama cos wymyślić. Jakie fryzury są teraz w modzie? Szczerze powiedziawszy nie orientuje sie, bo dawno nie bylam na weselach. No i jaka Waszym zdaniem bylaby najbardziej odpowiednia dla moich włosów?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jaką fryzurę ślubną dla panny młodej wybrac?

Napisał(a): Gość -

Felicyta5
Ustinja21 Ostatnio pomogliscie mi ze zdecydowaniem sie na suknie ślubną, a teraz pora na fryzurę! :)

Mam z tym ogromny problem. Jestem klasyczna, polska blondynką ;) Wlosy mam dlugie i puszyste, ale cienkie :( I to moj problem, boje sie ze nic mi ładnego :( Nie chce tez zdawać sie calkiem na sugestię fryzjerki, wole sama cos wymyślić. Jakie fryzury są teraz w modzie? Szczerze powiedziawszy nie orientuje sie, bo dawno nie bylam na weselach. No i jaka Waszym zdaniem bylaby najbardziej odpowiednia dla moich włosów?
Jesteś niska, wysoka, szczupła, w ciałko bogata.?
Niska, raczej drobna i szczupła :)

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaką fryzurę ślubną dla panny młodej wybrac?