264
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi128
  • Ocen na +0
264 ppt ?

jaka jest najlepsza dieta? (129)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: jaka jest najlepsza dieta?

Napisał(a): Gość -

Dietetyk i to wyjście jest najzdrowsze ustawi wszystko pod Ciebie robiąc badania, da kontakt do trenera (darmowe początki) który określi czy ty możesz ćwiczyć. Są tacy co tylko dużżżżżżżżżżżzo mogą pływać i łazić, nie wolno skakać i robić ćwiczeń wysiłkjowych na dane partie ciała bo to szkodzi zdrowiu - takl jest u mnie zwe wzglkędu na schorzenia. Tego wcześniej nie wiedziałam łaziłam na gimnastyki i umierałam bo mi się podnosiło ciśnienie. A w moim przypadku jeżeli szybkość przepływu krwi wzrośnie znacznie to mogę wykitować na wylew.Radzę dbaj rozsądnie o siebie każda dieta może jest dobra bo Cię oczyści ale u mie jest zawsze syndrom jojo.

Stosowałam w życiu różne diety. Całe moje życie to walka, o to aby schudnąć np. po urodzeniu dzieci - udało się. Następnie walka i dbałość o to aby utrzymać wagę. Osoby odchudzające muszą wiedzieć jedną rzecz, że ostre odchudzanie to tylko do 30 tego roku życia. Natomiast w późniejszym wieku robimy szkody dla organizmu. Naprawdę można zachorować i mieć poważne problemy - także moje drogie albo albo............ Z moich doświadczeń (mam 46 lat) muszę powiedzieć - najlepsza dieta to liczenie kalorii. tylko trzeba być konsekwentnym nie oszukiwać. 1000 lub 1200 kalorii i chudnie się bardzo ładnie i zdrowo. Naprawdę można się tego nauczyć po kilku m-cach wejdzie to w nawyk i będziesz wiedziała ile co ma kalorii i na co możesz sobie pozwolić. Można jeść wszystko licząc kalorie - ale zdrowy rozsądek najważniejszy. I po stosowaniu takiej diety nie wraca się do poprzedniej wagi. To jest dla mnie najlepsza dieta i polecam ją wszystkim odchudzającym się i dbającym o linię.

Reklama

Nie szalej z ostrymi dietami.
Polecam swój sposób na ładną figurę i zdrowe ciałko ;)
1. Jedz regularnie!!!! po śniadaniu kolejne posiłki co 3-4 godziny.
2. Maksymalnie zjadaj 5 posiłków dziennie: (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).
3. Śniadanie i obiad powinny być (zdrowo) syte i bardziej kaloryczne niż reszta posiłków. II śniadanie i podwieczorek traktuj jako przekąskę, nie jadaj wtedy nic wielkiego. Na kolacje zrób sobie coś lekkostrawnego, ale tak żeby Cię głód nie chwycił przed pójściem spać (bo będziesz podjadać ;) .
4. Silna wola (jeśli jesteś łakomczuchem) między posiłkami, nic wtedy nie jadaj!
5. Zrezygnuj ze słodzonych napoi, zastąp je wodą mineralną (minimum 15,litra dziennie), herbatą z cytryną (polecam zieloną) i ewentualnie sokami (polecam marchewkowe :D ).
6. Jeśli masz wybór, to zjadaj te zdrowsze posiłki. Staraj się jeść jak najwięcej warzyw, trochę owoców, nabiał i produkty zbożowe. Polecam też ryby i mięso, ale nie smażone! Np: chleb zastąp tymi kromkami wasa, śmietanę zastąp jogurtem, olej zastąp oliwą, chipsy wymień na orzeszki niesolone, wszelkie słodycze zastąp mała porcją lodów ;) poczytaj o podobnych zamianach w internecie.
7. Nie objadaj się do granic możliwości, staraj się rezygnować z dokładek (dla mnie to najtrudniejsze, bo jak coś dobrego mi dadzą to aż żal odchodzić od stołu :P )
8. Absolutnie nie każę Ci ćwiczyć, ale ruszaj się ile da. Jeśli np trzeba wynieść śmieci to nie zganiaj tego na innych tylko sama się przejdź ;) Albo kup sobie pieska, będzie Ci dostarczał kilka spacerków dziennie ;) A jeśli mieszkasz w dużym mieście to kilka przystanków możesz przejść na pieszo (ja czasami jak mam czas to i całą trasę przechodzę :D)

No cóż... żYCZę POWODZENIA I TRZYMAM KCIUKI ;)

Aha i jeszcze jedno, to nie jest dieta pod nazwą "5 kilo w tydzień', kilogramy stopniowo będziesz tracić, i unikniesz dzięki temu efektu jojo. A z czasem może się przyzwyczaisz i taki zdrowy tryb życia Ci już zostanie ;)

Reklama

Ja po takiej diecie to bym przytyła kilka kilo w ciagu miesiąca.Jadam tylko śniadanie,później obiad a kolację bardzo rzadko,nie jadam w ogóle słodyczy i wypieków a grubnę,a kiedy zaczęłam pić wodę ok.litr dziennie do po miesiącu brzuch zrobił mi się jak balon dlatego raczej nie wierzę w żadne sposoby na schudnięcie.....

ja jadłam mniej.. nie jadlam sniadania.. ograciczalam sie do obiadu i na kolacje np. jablko.. i schudlam ale gdy tylko zaczelam jadac sniadania zamiast wody pilam soki i moze troche slodyczy znow zauwazylam ze przybylo mi .. jednak waga byla ciagle ta sama wiec sama nie wiem :P wydaje mi sie jednak ze to przez slodycze! najlepiej nie jesc slodyczy.. ZERO! i pic duzo wody a smaczne soczki odstawic...

Ja stosowałam dietę plaż południowych (south beach) i schudłam na niej bez większego wysiłku dość znacznie, poprawiła mi się cera i kondycja włosów. Dieta opiera się na prawie całkowitym odstawieniu cukrów, poza tym można jeść wszystko. Niestety nie mogą jej stosować osoby cierpiące na cukrzycę, bo spadek glukozy we krwi jest bardzo gwałtowny.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsza dieta
  • jaka jest najlepsza dieta odchudzająca
  • najlepsza dieta odchudzajaca
  • jaka dieta najlepsza
  • najskuteczniejsza dieta forum
  • jaka dieta najlepsza na odchudzanie
  • diety forum odchudzanie
  • jaka dieta na odch
  • najlepsza dieta odchudzająca forum
  • jaka dieta jest najlepsza na odchudzanie
  • Najlepszą dieta
  • najlepsza dieta na odchudzanie
  • jaka najlepsza dieta odchudzająca
  • jaką dieta odchudzajaca jest dobra
  • najskuteczniejsza dieta odchudzająca forum
Do góry strony: jaka jest najlepsza dieta?