283
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi139
  • Ocen na +0
283 ppt ?

jaka jest najlepsza dieta? (140)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: jaka jest najlepsza dieta?

Napisał(a): Gość -

ja przytylam po ciazy 20 kg dlugo nie moglam schudnac az kolezanka polecila mi dietetykow z www.mojezywienie.pl moja dieta opierala sie na bazie produktow herbalife sa one calkowicie bezpieczen nie powodują skutków ubocznych. dzięki nim schudłam 23 kg i teraz ważę 55 kg jestem szczesliwa bo dzieki temu poprawila mi sie cera, zredukowal cellulitis i zniknely oponki polecam naprawde warto sprobować

Reklama

Nie jedz nic po 19. Wieczorem metabolizm jest dużo słabszy i wszystko, co jesz, odkłada się jak ta lala. O 18-19 najlepiej zjeść jakąś lekką kolację np. sałatkę gracką albo coś innego nietłustego i niskowęglowodanowego. Jedz regularnie i trzymaj się na kilometr od wszelkich przekąsek między posiłkami. Wiem, co mówię, bo takie podjadanie zniszczyło mi kiedyś figurę. Pij dużo wody niegazowanej, zainwestuj w czerwoną herbatę - wypijaj jej co najmniej kilka filiżanek dziennie, naprawdę działa :) i ćwicz codziennie, najlepsze ćwiczenia spalające tłuszcz to bieganie, skakanie na skakance, jazda na rowerze i pływanie :)

Najlepsza dieta, to taka, która nie zaszkodzi naszemu zdrowiu. Zaczynając stosować jakąkolwiek dietę najpierw powinniśmy sobie odpowiedzieć na pytanie czy ona na pewno jest dla nas. Najlepszymi dietami sa takie, które są dokładnie dobrane do potrzeb naszego organizmu i takie, które nie "zanieczyszczają" nam organizmu. Jedną z takich diet jest dieta metaboliczna, można w tym momencie dobrać ją np. w Vimedzie. Jest skuteczna, a przy tym zdrowa. Dodatkowo zapobiega powstawaniu rozmaitych schorzeń, a nawet ciężkich chorób. Warto się na nią zdecydować.

Reklama

Stosowałem z dużym powodzeniem dietę kapuścianą, choć miałem jej już dość, schudłem, ale były efekty jojo... a teraz odnoszę duże sukcesy z dietą surową, wynalazłem fajny portal gdzie można się dużo o tej diecie dowiedzieć i nawet kupić produkty - www.rawfoods.pl myślę, ze to najzdrowszy sposób na odchudzanie, ale na pewno nie mógłbym być w 100% surowy. mimo wszystko jest warto, bo w końcu moja skóra wygląda dużo ładniej, żona zachwycona :)

na mnie najlepiej zadziałała dieta dukana, schudłam na niej prawie 18 kg. Nie chodziłam głodna bo jestem mięsożercą a w tej diecie jesz duzo białka (mięsa, nabiału, jajek), na tej diecie po prostu dobrze się chudnie

Reklama

frania1977 na mnie najlepiej zadziałała<a href="dietadukanablog.pl">dieta dukana</a>, schudłam na niej prawie 18 kg. Nie chodziłam głodna bo jestem mięsożercą a w tej diecie jesz duzo białka (mięsa, nabiału, jajek), na tej diecie po prostu dobrze się chudnie

macie rację, że jeśli chodzi o diety to należy pamiętać o tym, żeby wybierać ją w sposób indywidualny.
Często jest tak, że kusi nas to, że ktoś schudł dzięki jakiejś diecie, więc sami decydujemy się na to, żeby ją zastować, ale już w naszym przypadku nie działa, a dlaczego?? bo program żywnościowy nie został odpowiednio dobrany ;/
znam tą klinikę o której pisze radiotelefon. Słyszałam nawet, że Marina Łuczenko jest ich pacjentką. A tej dziewczynie nie można odmówić, ani urody, ani świetnej sylwetki;)

najlepsza dieta odchudzająca to zdecydowanie dieta zindywidualizowana. To znaczy, że musisz dostosować ją do zapotrzebowania na składniki odżywcze i do stylu życia. Nie warto korzystać z gotowych diet, bo w ten sposób można jedynie doprowadzić do rozregulowania organizmu (metabolizmu!), a nawet pojawienia się poważnych problemów zdrowotnych. Wszystkie cudowne diety tak reklamowane i tak chętnie stosowane przyczyniają się jedynie do zwiększenia nadwagi lub otyłości. Co gorsza wpływają też na cały organizm - masakrując go od wewnątrz do zewnątrz. Każda rygorystyczna dieta odbija się nie tylko na funkcjonowaniu ale i na wyglądzie ciała. Jeśli doprowadzisz do znacznej redukcji kalorii tylko zwiększysz zagrożenie efektem jojo, jeśli będziesz stosować diety niefizjologiczne (Dukana np.) rozregulujesz mechanizmy zarządzające organizmem itd itp. Najprościej jest po prostu odżywiać się zdrowo, a to oznacza, że nie ma potrzeby eliminowania jakichś konkretnych pokarmów, wystarczy wykluczyć cukry proste, ograniczyć nieco spożycie węglowodanów i ruszać się - tak by pobudzić mięśnie do pracy i spalania tkanki tłuszczowej - mięśnie to piecyki metaboliczne, dzięki ich pracy chudnie się najefektywniej
___________________________________________http://dietas(...)azania/

Ja stosuje diete/program królów. Jetem bardzo zadowolona bo nie wymaga stosowania katorżniczych glodówek. Juz stosuje 5 tydzień. Do tego rolletic, oszczyszczająca herbata, naturalne suplementy i człowiek czuje się na prawde lepiej...a co ważne też i wygląda. Chudnie sie naprawdę szybko ale jak komuś brak motywacji to polecam skorzystac z pomocy jakiegoś "studio zdrowia" - ja lepiej się czuje jak ktoś mnie motywuje i wspiera fachową radą :) Pozdrawiam Panią Anie ze mojego SZ :)

Zgadzam się, że najlepsza jest zrównoważona dieta, dostosowana do potrzeb osoby odchuudzającej się. Ja osobiście jestem przeciwniczką wszelkich diet eksperymentalnych. Jeżeli mogę coś poradzić, to bezdyskusyjnie polecam pracę z dietetykiem. Jakiś czas temu, dzięki pomocy Pani dietetyk zdołałam przez 5 miesięcy zrzucić 17 kg i uważam, że to optymalne tempo, żeby nie przytyć później i żeby się nie skatować taką dietą, na której człowiek jest cały czas głodny/ wkurzony. Dietetyk robi wszystkie badania - sprawdza tempo przemiany materii, dobiera dietę odpowiednią do potrzeb/ stylu życia pacjenta. Poza tym, co w moim przypadku miało znaczenie - jednak jak się trzeba przed kimś zważyć co miesiąc to to wprowadza pewną dyscyplinę i mobilizację, bo z każdego kg się spowiadasz. ja akurat się leczyłam we wrocławiu w jakimś dietetycznym centrum (już nie pamietam nazwy), ale moja koleżanka z pracy chwali sobie medlinea.pl.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsza dieta
  • jaka jest najlepsza dieta odchudzająca
  • najlepsza dieta odchudzajaca
  • jaka dieta najlepsza
  • najskuteczniejsza dieta forum
  • jaka dieta najlepsza na odchudzanie
  • jaka dieta na odchudzanie
  • dieta najlepsza na odchudzanie
  • najlepsza dieta na odchudzanie forum
  • najlepszą dieta
  • najskuteczniejsza dieta opinie
  • jaka najlepsza dieta dla kobiety
  • jaka dieta najlepsza ?
  • jaka najlepsza dieta
  • najskuteczniejsza dieta odchudzająca forum
Do góry strony: jaka jest najlepsza dieta?