283
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi139
  • Ocen na +0
283 ppt ?

jaka jest najlepsza dieta? (140)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: jaka jest najlepsza dieta?

Napisał(a): Gość -

Cześć, ja odkąd pamiętam jestem na diecie. Wypróbowałem już chyba wszystkie możliwe o jakich usłyszałem. Komponując dietetyczne zestawy śniadaniowe i obiadowe - kolacji nie jadam – nie zwracałem nigdy uwagi na witaminy i minerały, które znajdowały się w moich posiłkach. Zerknijcie na stronkę:http://arteli(...)kobiety dieta. Napiszcie, co o tym myślicie :)

Też się zgodze, że dieta Królów. Wielka chwała twórcom za to, że nie każą się nikomu głodzić. Super dobrane ilości węglowodanów, błonnika i składników mineralnych - może się to wydać dziwne, ale lepiej się czuje i mam lepsze wyniki odkąd jestem na tej "diecie"...dlatego często mówią o tym jako o "programie żywieniowym" ...i chyba słusznie!

Reklama

Reklama

najlepiej jest jesc przede wszystkim regularnie, niewielkie ilos, ale 5 razy dziennie.
nie jest slodyczy, w ogole zlikwidowac cukier, tluszcze, najwiecej gotowanego, warzywa i owoce, ale nie tylko :) mozna usmazyc w folii rybe, kurczaka czy indyka.
ale co najwaznijesze - DUZO SPORTU! rower, basen, aerobik, bieganie. do pracy - wysiasc dwa przystanki i do dojsc do biura albo do domu. no i konsekwencja... bez niej dupa wyjdzie z kazdej diety.

Sporo tego wypróbowałam.od zeszłego roku jestem na diecie(z przerwami),która się zwie ,,odchudzanie na zawołanie".Właściwie to nie tyle dieta co sprytny sposób na stratę zbednych kilogramów,mi już ubyło 18kg ,jestem szczęśliwa,bo nigdy wczesniej nie miałam takich efektów,zwykle było 4-5 kg w dół a potem znowu 7 w górę.Jesli jesteś zainteresowana to proszę prześlij mi swojego maila w prywatnej wiadomości,chętnie ci prześlę dietę na maila.Pozdrawiam

Reklama

po ciazy a to juz 5 lat przytylam z 70 na prawie 90kg.Rok temu postanowilam zrezygnowac z wszelkich tluszczow(olej,smalec,maslo,smietana,...)Wszystko gotuje lub pieke.Schudlam 15kg i utrzymuje wage.Nie w glowie mi salatki z majonezem,zupy ze smietana, schabowe w panierce smazone na smalcu. Polecam bo to takie proste a w zamian jest tyle innych wspanialych przepisow.

Tak naprawdę to nigdy się nie wie, która dieta będzie dla nas najlepsza. Ale faktycznie jest kilka żelaznych zasad, których warto się trzymać. Jak choćby nie jedzenie dwie godziny przed snem, spożywanie posiłków co dwie, trzy godziny, picie dużej ilości płynów itd. Ew. można też poczytać sobie trochę na temat diethttp://www.al(...)we.html no i później ostatecznie zadecydować.

moim zdaniem najlepsza dieta, to nie tylko dieta skuteczna, ale i taka, która jest bezpieczna dla naszego organizmu. Często kiedy zaczynamy stosować dietę zapominamy o tym, żeby dobrać ją indywidualnie. Najlepsze diety moim zdaniem to takie, które są dobrane tylko do naszych potrzeb, jak na przykład dieta metaboliczna, której można się poddać w klinice Viemed.

Na temat diet napisano i powiedziano już chyba niemal wszystko. Moim zdaniem nie ma jednej idealnej diety,trzeba po prostu dobrać najbardziej zbliżona dla siebie i swojego trybu życia. A już napewno nie wierzmy w diety cud,nie dają one niczego dobrego.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsza dieta
  • jaka jest najlepsza dieta odchudzająca
  • najlepsza dieta odchudzajaca
  • jaka dieta najlepsza
  • najskuteczniejsza dieta forum
  • jaka dieta najlepsza na odchudzanie
  • jaka dieta na odchudzanie
  • dieta najlepsza na odchudzanie
  • najlepsza dieta na odchudzanie forum
  • najlepszą dieta
  • najskuteczniejsza dieta opinie
  • jaka najlepsza dieta dla kobiety
  • jaka dieta najlepsza ?
  • jaka najlepsza dieta
  • najskuteczniejsza dieta odchudzająca forum
Do góry strony: jaka jest najlepsza dieta?