281
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi138
  • Ocen na +0
281 ppt ?

jaka jest najlepsza dieta? (139)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: jaka jest najlepsza dieta?

Napisał(a): Gość -

A próbowałaś diety środziemnomoskiej? Uważana jest za najzdrowszą! Zawiera: warzywa i owoce, pełnoziarniste produkty zbożowe, ryby i owoce morza, hiszpańską oliwę z oliwek i oliwki, orzechy, pestki, zioła, rośliny strączkowe, umiarkowane ilości czerwonego wina i nabiału. Stosując ją musisz ograniczyć spożycie czerwonego mięsa, tłustych potraw mlecznych, produktów wysokoprzetworzonych, fast-food'ów, soli.
Wiem, że różni się znacznie od tego, co serwuje kuchnia polska, ale jeśli jesteś gotowa na zmianę, to warto spróbować! :)

Powodzenia!
INTERIA.PL

Dla mnie dieta śródziemnomorska odpada - brzydzi mnie oliwa i tłuszcze. Dlatego muszę szukać czegoś innego. Ciekawą propozycją będą wakacje odchudzające organizowane przez nadmorski ośrodek wypoczynkowy/spa Primavera. Dla wielu osób to jedyna okazja żeby podczas wakacji zgubić nadprogramowe kilogramy.

Reklama

Osobiście uważam, że nie ma jednej diety idealnej dla wszystkich. Organizm każdego człowieka jest inny i każdy potrzebuje innych składników odżywczych. Sam próbowałem wielu diet i w zasadzie wszystkie kończyły się tak samo. Jednak teraz jem http://www.pr(...)sc-k96/ zgodnie z zaleceniami diety stwórcy i mi pomaga - moim znajomym z kolei nie bardzo

Zgadzam się z benkiem. Każdy ma inny organizm i każdy potrzebuje danych składników w różnych ilościach, zwłaszcza jeśli się na coś choruje albo ma sie ba coś uczulenie.
najlepiej zatem wybrać się do dietetyka, który na podstawie wskażnika BMI oraz wstępnego wywiadu będzie nam mógł pomóc.
Obecnie w http://www.od(...)ver.pl/ jest promocja - kosultacja z dietetykiem jest za darmo. Myślę, że warto skorzystać z tej okazji.

Reklama

Najlepsza dieta to taka która jest zdrowa dla naszego organizmu, dostarcza nam witamin i minerałów,oczyszcza nas organizm z toksyn i pozwala nam pozbyć się zbędnych kilogramów. Taką dietą jest dieta kapuściana w tabletkach http://www.ma(...)kaps.pl. Dzięki niej udało mi się odzyskać energię i schudnąć 6 kg w ciągu ostatniego miesiąca.

Reklama

Najlepsza dieta to dieta zrównoważona i z głową:) poczytaj sobie o piramidzie żywienia, staraj się urozmaicać dietę i zdecydowanie ograniczyć ilość i usnąć te elementy, które są najmniej potrzebne - słodycze, ciężkie alkohole, białe pieczywo ( i inne "zapychacze") oraz czerwone mięso.
Do tego więcej ruchu. Wszelkie diety Ducana itd może i są skuteczne ale powodują efekt jo-jo, a przecież nie możliwe jest być całe życie na jakiejś specjalnej diecie ;)

Osobiście wierzę też w zależność grupy krwi do predyspozycji odżywiania. To się doskonale sprawdza np. u mnie w związku. Mój facet ma grupę krwi 0 i mógłby jeść same mięso, co więcej nie tyje od niego; tyje natomiast od wszelkich zapychaczy. Ja mam grupę krwi A i średnio toleruję mięso. Dla mnie warzywa i zapychacze to podstawa diety, a od mięsa po prostu tyję.

Napisał(a): monikazgd -

u mnie najlepszą dietą okazała się rozdzielna. Krótko opisana jest na diety-odchudzajace.info.pl/najlepsza-dieta-odchudzajaca a ogólnie polega na unikaniu łączenia niektórych pokarmów. Na początku trudno to zapamiętać, ale szybko wszystko staje się jasne i odruchowo unika się "złych" połączeń. Puki co schudłam jakieś 7 kg :)

Napisał(a): Monika35 -

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak najlepsza dieta. Dla jednych idealna jest dieta kapuściana, a inni od razu z niej rezygnują. Myślę sobie, że ważne jest to, aby sięgać po jak najbardziej naturalne produkty, nie przerabiane milion razy, to wówczas mamy szansę na przygotowanie zdrowych i pożywnych posiłków. Ja takimi przesłankami się kieruję gotując dla całej rodziny. Ponadto z uwagi na fakt, że sama dieta i tak cudów nie zdziała, ćwiczę regularnie i stosuję dodatkowo używam http://bioele(...)oda.pl/, które mają pozytywny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej, a co istotne odkąd przykleiłam je pierwszy raz, coraz mniej boli mnie kręgosłup:) Są oparte o naturalne składniki, więc nie obawiam się o skutki uboczne:)

Ja nie stosuję żadnych suplementów, raczej niskokaloryczną, ale pełnowartościową dietę :) Przekonałam się do posiłków Smartfood, są świetne, bo można je przygotować w zaledwie parę minut. Jako uzupełnienie, przy diecie 1200 kcal - świetna sprawa.

A słyszeliście może o kateringu dietetyczym? Można zamówić sobie takie potrawy w Warszawie.Poczytajcie sobie o tym:
- na stronie jest cennik. Wybieracie tam odpowiednią dietę. Czy chcecie dziennie 1200 kalorii czy 1500 kalorii a oni dowożą Wam 5 pełnowartościowych posiłków. Bardzo wygodne rozwiązanie dla pracujących. Sama się do nich zaliczam. Miałam problemy z przygotowywaniem posiłków.Często jadłam najwięcej na kolację.OBecnie nie muszę już na to marnować czasu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsza dieta
  • jaka jest najlepsza dieta odchudzająca
  • najlepsza dieta odchudzajaca
  • jaka dieta najlepsza
  • najskuteczniejsza dieta forum
  • jaka dieta najlepsza na odchudzanie
  • diety forum odchudzanie
  • jaka dieta na odch
  • najlepsza dieta odchudzająca forum
  • jaka dieta jest najlepsza na odchudzanie
  • Najlepszą dieta
  • najlepsza dieta na odchudzanie
  • jaka najlepsza dieta odchudzająca
  • jaką dieta odchudzajaca jest dobra
  • najskuteczniejsza dieta odchudzająca forum
Do góry strony: jaka jest najlepsza dieta?